Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyákdugó vagy fertőzés lehet? fórum

Nyákdugó vagy fertőzés lehet? (beszélgetős fórum)


2020. máj. 7. 17:29
Azt a választ kaptam, hogy ne aggódjak szerinte semmi baj nincsen. Valószínűleg bő folyás távozott egyszerre és mivel, hogy két nappal ezelőtt együtt voltam a férjemmel lehet, hogy az is okozta ezt ezért most azt hanyagolnunk kell, de mondta, ha bármi más változna, akkor szóljak neki és megvizsgál előbb is, mivel másfél hét múlva kellene mennem így is-úgy is időpontra.
2. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Alisa.1226)
2020. máj. 6. 23:58

Sztem kapsz majd ra valaszt tole es /vagy berenedel, megvizsgal.

Latatlanban passz.

Nekem nem volt ilyen tapasztalatom.

Remelem, minden oke :)

2020. máj. 6. 21:51

23 hetes kismama vagyok.

Tegnap hajnalba a vizeletemben minimálisan kevés fehér darabokat láttam. A mai napon semmit nem láttam a vizeletemben. Minden normálisan működik, tehát nem csíp/ég/fáj a vizelés, viszont késő délután a Wc papíron zöldes, darabos, gumi állagú váladékot láttam, ami nem tudom honnan jött, mert hüvelyi folyásom szinte alig van, de ha van is, akkor minimális és normális, szagtalan, ahogy ez a zöldes valami is szagtalan volt. Ezt a mai nap folyamán többször nem észleltem. Holnap hívom fel az orvosomat, hogy megkérdezzem erről. Én attól tartok, hogy a nyákdugó egy része távozott. Szerintetek ez mi lehetett? Ki járt már így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook