Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szex után csúnya fertőzéshez lehet köze cukorbetegségnek? fórum

Szex után csúnya fertőzéshez lehet köze cukorbetegségnek? (tudásbázis kérdés)


16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 15. - Captiva)
2013. okt. 15. 22:51
Menj el egy másikhoz, mert esetleg egy meddőség is lehet, Ha nálad a gond.
15. captiva (válaszként erre: 14. - 9b10f3d7ff)
2013. okt. 15. 22:48

Nem vett komolyan a doki. Pedig magánrendelés.


Kicsit félek is, hogy ha van valami bajom, 2 hónapja "dolgozik" bennem...

2013. okt. 15. 22:45
Durva, hogy nem vettek kenetet tőled. :S
13. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Captiva)
2013. okt. 15. 22:44
Ha Te vagy a fertőzés forrása, simán lehet, hogy visszafertőzted, mert az nem azonnal jelentkezik.
2013. okt. 15. 22:42
Az orvos mondta, hogy lehet párom cukorbeteg, azért újult ki neki ez a gombás fertőzés, úgy, hogy nekem nincsenek tüneteim.
11. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Captiva)
2013. okt. 15. 22:38

Ezt nem értem, cukorbeteg vagy és könnyebben összeszedsz fertőzéseket, így gondolod?

A cukorbetegeknek inkább nehezebben gyógyuló sebeik vannak.

2013. okt. 15. 22:29

Gumit nem használunk, tusfürdőm évek óta ugyan az. Érdekes, hogy két hete nem volt semmi baj, múlt héten viszont igen


Pedig én nem voltam kezelve, és ha tőlem van, akkor már 2 hete is megfertőztem volna, nem?

2013. okt. 15. 22:22

okozhatja vegyszer is a tüneteket.

gumi? tusfürdőd? testápolód? szájvized? parfümöd?

2013. okt. 15. 22:15
ha alacsonyan tartom a cukrot (nagyon kevés ch-t eszem), sosem magas a cukrom, nem kell gyógyszert sem szednem, és már 2,5 éve nincs problémám a lábgombával :D a szex utáni "büdös hal" szaggal, nincs folyás, nincs korpa (az is vírus), nincs pl. tokok-gyulladás sem, hiszen az is baktérium, és még csak nátha sincs, mert az is vírus :D
7. licsi (válaszként erre: 6. - Captiva)
2013. okt. 15. 22:15
Lehet, hogy másik nőgyógyászhoz kellene menned, aki rendesen megvizsgál. Okozhat tünetet a párodnál olyan fertőzés, ami nálad tünetmentes (fordítva is előfordul).
2013. okt. 15. 22:09

5 éve vagyunk együtt, szerencsére eddig semmi ilyen jellegű gondunk nem volt


Augusztus végén együttlét után párom égető érzésre panaszkodott. A következő alkalomkor már elég csúnya seb keletkezett a péniszén, egyéb tünetekkel, mint pl.: váladékozás, hámlás, apró pöttyök. Tehát bőven jutott neki a jóból.. Mindkettőnk orvoshoz ment, ö kapott antibiotikumot,kenőcsöt, nekem azt mondta a nőgyógyászom, nem lehet bajom,hiszen nekem is lennének tüneteim. Megjegyzem, nem vizsgált meg


Párom végigcsinálta a kúrát, megszűntek a panaszai. Másfél hónapig kerültük a nemi érintkezést. 2 hete újra együtt voltunk, minden rendben volt, semmi tünet. Múlt héten viszont, aktus közben hirtelen szúró fájdalmat érzett a párom. Újra csupa seb volt a pénisze, mintha megégette volna, s hámlott is.


Elviselhetetlenül fáj neki, újra kapott rá gyógyszereket, én holnap megyek nőgyógyászhoz.


Tőlem kaphat el valamit? Nekem semmi szokatlan, vagy kellemetlen tünetem nincs. Az orvos most felvetette neki? lehet cukor baja van, mert azoknál gyakrabban, könnyebben alakulnak ki ilyen bakteriális, gombás fertőzések.


De akkor miért szex után jelentkezne nála?

5. kisj (válaszként erre: 1. - Captiva)
2013. okt. 15. 22:07
igen
2013. okt. 15. 22:07

igen, lehet.

sőt, biztos.

a cukorbeteg vérében magasabb a cukortartalom, mint az egészségesek vérében. A baktériumok, gombák is cukrot esznek, sokkal könnyebben és gyorsabban szaporodnak.

2013. okt. 15. 21:59
Szerintem arra gondolt, hogy a szexuális úton történő fertőzésnek lehet-e köze a cukorbetegséghez.Azt hiszem lehet,de egy szakember többet tudna mondani.
2013. okt. 15. 21:55
Szerencsére nem fertőző a cukorbetegség.
2013. okt. 15. 21:50
Szex után csúnya fertőzéshez lehet köze cukorbetegségnek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook