Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nuvaring abbahagyása után kinek milyen tüntei lettek? fórum

Nuvaring abbahagyása után kinek milyen tüntei lettek? (tudásbázis kérdés)

2014. márc. 30. 06:51

Én már jó pár éve Nuvaringet használok, viszont nagy valószínűséggel hétfőn helyezem fel az utolsót, mert szeretnénk a párommal utána ráállni a babaprojektre.

Majd beszámolok h milyen "elvonási" tüneteim lesznek :-)

Amúgy meg a nuvaring, ugyanúgy mint az összes fogamzásgátló megbolygathatja/kitolhatja a menstruációdat. Én már sok félét kipróbáltam, és pl a tabi azért nem vált be, mert tabletta szedés mellett teljesen "elmúlt" a menstruációm. A Nuvaring mellett is előfordult gyakran, de azért néha néha megjön amikor meg kell :-) Mindenkinek másképp reagál a szervezete a bevitt hormonokra.

Mivel nekem a fogamzásgátlók mellett rendszeren nem jött/jön meg, minden elmaradt menszesz után csináltam egy terhességi tesztet, biztos ami biztos :-)

10. tamtamano (válaszként erre: 7. - KovácsnéRami)
2014. márc. 29. 09:47

Nem azt mondtam! Csupán annyit, hogy nem ismertem , nem tudtam mi az a nuvaring, és mikor rákerestem ezt adta be elsőnek, ami nem túl biztató...


Egyébként meg ki mondta azt, h a Nőnek a kötelessége a védekezés? :)


Nyilván mindennek van mellékhatása, még annak is, aminek látszólag nincsen...

Egyébként örülök, h itt vagy... :)

2014. márc. 29. 09:22

De, mondjuk a férfiak?


Nem vagyunk egyformák, nem egyformán reagál a szervezetünk és a testünk. Van akinél egy bizonyos kemikália meg sem kottyan, míg másnál komoly gondot okozhat.

2014. márc. 29. 09:21
Nekem semmilyen tünetem nem volt. Annyi, hogy a nuvaring alatt 28 napos volt a ciklusom, utána visszaállt a régi 31 napra.
2014. márc. 29. 09:19
Én is használtam, régebben évekig, nemrég négy hónapot. És itt vagyok! Szerintem az összes fogamzásgátlónak lehet ilyen mellékhatása! Akkor sekni ne használjon semmit?
2014. márc. 29. 09:01
Szerintem sincs "baj" ha egyéb tüneted, panaszod nincs, de azért ha nem jönne meg, menj el orvoshoz, már csak megnyugtatás képpen is.
2014. márc. 29. 08:52
igen,6hónapig de az utolsó 2hónapban már véreztem közte is és december 23an levettem.Akkor eg is jött rendesen aztán januárban is 29!napra már megjött a mensi.Azóta semmi.1hónapja kesik.Baba kizárva,millió tesztet ellőttem. Dokinál még nem voltam mert azt gondoltam normális.
2014. márc. 29. 08:31
Én sem tudtam, elolvastam, és hát elég rémesen hangzik. És te ezt használtad?
2014. márc. 29. 08:25

Nekem lövésem nem volt mi az a " nuvaring" ezért rákerestem , ezt találtam.


[link]

2014. márc. 29. 08:02
?
2014. márc. 28. 22:30
Nuvaring abbahagyasa utan kinek milyen tunei lettek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook