Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Antidepresszáns abbahagyása után rosszul vagyok fórum

Antidepresszáns abbahagyása után rosszul vagyok (beszélgetős fórum)


1 2
54. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 21. 04:29

Szia,

mizujság azóta?

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Józsibirka)
2022. júl. 18. 19:56
Lata(escitalopram hatóanyag) 10mg volt azt csökkentettem 1hónap alatt 0-ra ez volt 2hónapja péntek óta brutális tünetek...most vissza lassan...
52. Józsibirka (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 15:31
Milyen falytát szedsz?
51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Groot)
2022. júl. 18. 15:29
most a második nap hogy bevettem minimális antit.Dèlelött jól voltam de pár órája elment a hangulat.... Igazából nem êrzem hogy tudnák öeülni.Persze van aminek biztos de most nem tudom mi az..... Remélem minden kap javul
50. Groot (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 13:54
És mi lenne ha most nem támasztanál elvárásokat magaddal szemben, hanem csak úgy elveznéd az életet pár napig?
49. Groot (válaszként erre: 46. - Liliom10)
2022. júl. 18. 13:52

Igen. Banánt, narancsot is. Undorodom attól hogy mennyien összefogdoshatták. Zöldséggel nincs gondom ha nyersen eszem, csak a gyümölcs.

Rengeteg késünk van mert a drágám is szeret főzni, de én igazaból egyet használok, nekem az áll kézre. Ha az nincs elöl, magas frekvencián sipítok. Anyué volt, szegénykém túl korán elhunyt, az a kés egy emlék.

Nem leszek vega, imádom a húst! 😁😁

Pucoltam és vágtam már galambot, fácánt, szarvast, birkát. Nem zavar hogy hozzájuk érek, de amikor már fő a hús vagy tettem a fagyasztóba, akkor fertőtlenítem. A drágám imadja a húst, és ügyesen is főz. Szereti a főzőműsorokat is.

Elveim abból a szempontból vannak hogy a tányérra került állatnak legyen lába, de maximum 4. 😁 Kivéve a polip, az jöhet. Egyébként el vagyok hús nélkül ha van sajt, gomba, padlizsán.

Ha vegás vagy, leírok egy receptet amit a magyarok nem ismernek.

Ami különleges kell hozzá, az szezámmag krém, Tahini néven ismert.

Ezt fel kell keverni mert leülepszik. Kábé 4 kanállal kiszedni edénybe, bele sok-sok citromlé, fokhagyma, só. Ezt össze kell keverni, sűrű massza lesz, ebbe kell tetszés szerint hideg vizet keverni hogy higuljon. Előtte a megmosott padlizsánt teljesen be kell fóliával tekerni, majd a legisebb gázra tenni és forgatni időnként. Beluhul, megsül teljesen. Amikor kész, apróra kell vágni a puha héjával együtt, és belekeverni a szószba. Akik nem ismerik ezt a receptet, azok kisebb vagyont fizeznek érte a gyrososoknál.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Groot)
2022. júl. 18. 13:51
valószínűleg igy van a baj a célok sem tusnak ilyenkor örömet okozni amik máskor igen.Meg kell emèsztenem az elmúlt napokat és a jobbra koncentrálni....Csak nagyon nehéz most
47. Groot (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 13:32

Szerintem aki hasonló cipőben jár mint te, azzal frankón el tudsz kommunikálni a problámátokról, de igazán egy problémán kívül álló látja tisztán és tud segíteni.

Ez olyan mint amikor válas után a batátnők egymás vállára borulva szidják a ferfiakat. Sikeres újrakezdés abból nem lesz.

Nem tudom olvastad-e, én fél éve tettem le a cigit. Nekem akkir ugyanúgy mint neked most, kellett egy kis támasz azoktól, akik hasonló cipőben járnak, jártak. Ötleteket kaptam, de a saját utamat jártam, sikeres vagyok. Fél éve nem gyújtottam rá, pedig az elvonási tünetektől én is szenvedtem, és volt nálam egy egész doboz cigi ha elcsábulok. Elektromos cigit vettem, nikotin menteset szívok már. Nálam ez vált be, ez volt az én utam.

Neked is meg kellene találni a saját utadat, mi az amivel le tudsz jönni a bogyóról úgy, hogy nem fog hiányozni. Ha ráébredsz hogy neked az rossz, ha elhatározod hogy leteszed, ha van valaki akiért megteszed, az már több mint félsiker.

46. liliom10 (válaszként erre: 41. - Groot)
2022. júl. 18. 13:30

Gyümölcsöket mosószerrel ? Én csak vízzel szoktam, de a saját termést sokszor meg se mosom. ( Ezt senki nem fogdosta össze.)

Ha félsz, akkor a húsokhoz külön késeket is tarthatnál, amivel nem vágsz kenyeret, zöldséget. ( Nálunk külön kenyérvágó kés van.)

Lehetnél vegetáriánus, ha ennyire utálsz a húshoz nyúlni. Az egész család húsevő ? Nálunk 1-2-3 hét is eltelik, mire én nyers húshoz nyúlok, akkor is csak a férjem miatt, mert nekem már elveim vannak, de nem is kívánok húst enni.

45. Groot (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 18. 13:21
Na, mosogatni szeretek, az ablakmosáson kívül bármit.
2022. júl. 18. 06:45

Az volt a fő gondom hogx jött az önkàrosító ez megbénított ês leestem az meg ugye könnyebb mint felállni.Igy most vissza vettem minimális antidepresszánst és kaparok hogy jobb legyen mert ugye igazából én vagyok a kulcs hogy jobban legyek....Csak nagyon nehéz..... Ezért is regisztráltam ide hogy ha van -volt valaki hasonló cipőben azzal tudjak közmunkálni.... Sokszor ez segít...

hidjètek el ên szoktam màsokat biztatni nem ilyen vagyok alapjáraton...De ez a par nap megsemmisített....

43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Soufflet)
2022. júl. 18. 06:41
Ez igaz ha csak nem vagy olyan ügyetlen mint én.... Letöltöttem az applikációt ami szerb nyelvű ês letiltódott a kàrtya...Megcaináltattuk azóta nem merek letölteni+ 2falu a legközelebbi bank onnan kellene utalni.4-gyerek mellet pedig nem tudok nagyon ugrálni.... Elhiheted......
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - Groot)
2022. júl. 18. 06:38
mosogató szerrel?🤔 Huha ez durva...Èn meg mosogatni utálok😅
41. Groot (válaszként erre: 39. - Liliom10)
2022. júl. 17. 23:07

Nincs annyi só a világon amennyire én irtózom a hullahústól. Oké, ez túlzás.

Domestos, klór, hypo, mikor mi van. De utána nagyon jól lemosom. Ez a másik dilim, hogy mosogatáskor mindent jól elöblítek.

Tudom hogy eleg kenne a só vagy az ecetes víz, de a harmadik hepoem az hogy a gyümölcsöket is mosószerrel jól lemosom. Szerinted akkor a kést nem? 🤣 A párom már hozzászokott, de sokan kérdezik hogy az epret, szőlőt is? Igen, azokat is.

Nem tudom milyen trauma érhetett valamikor, de ez van. Főleg hogy kiránduláson a legnagyobb nyugalommal a nyers hús után kenyeret, paradicsomot vágok, és ket deci mocskos vízben lemosok 3 kiló szőlőt és meg is eszem. Engem nem zavarnak ezek a dilik, a férfiak szerint elbűvölő, csak a nők ragaszkodnak ahhoz hogy valami nálam fordítva van bekötve. 😁 Nem baj, jól van az úgy. 😊

40. Groot (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 22:56
Isten segítsen 🙂😇
39. liliom10 (válaszként erre: 35. - Groot)
2022. júl. 17. 21:27
A hentesek a vágódeszkát elmosás után beszórják sóval. Ott semmilyen baci nem marad rajta ! Mivel fertőtlenítesz ? Az ecetes víz elég. Abba áztasd be a kést,stb.
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 34. - Groot)
2022. júl. 17. 21:21
nagyon köszönöm kipróbálom❤️ Holnap màr csak jobb lehet.🙏
37. Soufflet (válaszként erre: 27. - Groot)
2022. júl. 17. 21:15
Es? Ez nem volt nagy titok.
36. Soufflet (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 21:13
Ilyen a vilagon nincs. Egy okostelefonnal barhonnan a vilagbol lehet Revolut szamlat nyitni. De gondolom, mas bankoknal is lehetseges.
35. Groot (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 21:08

Leírom neked én mit művelek a késekkel húsvágás után, a környezetem megbolondul tőlem. ☺️

Szerintem a hús az hulla, és amivel a hús érintkezik, mindent fertőtlenítek. Asztal, vágódeszka, kés, edények, mindent. ☺️

A párom szerint diló vagyok. 😁

A következő késes melódnál gondolj rám, neked fura gondolataid vannak a késekkel, én pedig félek a fertőzéstől.

Hát, nem vagyunk tökéletesek. 😃

34. Groot (válaszként erre: 32. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 21:01

Oké, a válás mindig stresszes.

De ha már azt írod hogy csodás támogató párod van, akkor tiszteld meg azt az embert azzal, hogy erőt veszel magadon. 😉

A vitamin szuper, azt abba ne hagyd. Én magnéziumot szedek, fát lehetne a hátamon vágni, olyan nyugodt és derűs vagyok. 🙂

A kés, az baj mert kéznél van és bizony használni kell. Van egy ötletem, hátha bejön. Ahányszor késsel dolgozol, halgass valami szuper zenét amitől biztos hogy jókedved lesz. Az elvonná a figyelmed a rossz gondolatokról. Vagy gondolj arra hogy mennyi baktérium van rajta, nincs fertőtlenítve. Sokszor az ilyen apróságok billentenek vissza a valóságba, mivel ezek bizarr gondolatok attól aki saját magában akar kárt tenni.

33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Groot)
2022. júl. 17. 18:06
vitaminok mennek , ma 2.5 mg vissza kellett vennem.Igyekszem pozitív lenni de pl pânik szerűen félek a kestöl.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - Groot)
2022. júl. 17. 17:56
csodálatos támogató párom van.Na az ex nem voot ilyen mikor váltam 3gyerekkel akkor kezdődött azt mondták az elmúlt évek stressze jött ki rajtam.... Akkor kezdtem el gyogyszerezni...
31. Groot (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 16:23

A rossz gondolatok normálisak ha átfutnak valakin, ettől nem kellene pánikolnod.

Az igazán rosszat veled az tette, aki felírt egy olyan gyógyszert amihez hozzászoktál és most elvonási tüneteid vannak. A legegyszerűbb dolog egy bogyót felírni. Csak sokan nem gondolnak bele hogy azok tulajdonképpen tudatmódosítók, az agyra hatnak. Akiknek nem az agyukkal hanem a lelkükkel van a baj, azoknak nem használ.

Próbálj a gyógyszer helyett olyan étkeket enni amik örömérzetet okoznak. Banán és csoki például. Szedjél B vitaminokat és magnéziumot. Napsütés is jót tesz.

Egyébként rengeteg nőnek írnak fel bogyókat (nekem nincs ilyesmire szükségem), szerintem teljesen indokolatlanul. Azoknak a nőknek egy idő után remeg a kezük és a fejük, sík idegek. Nem is tudják magukról.

Egy jó férfi csodát művel.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Groot)
2022. júl. 17. 15:21
semmi épp ez az csak a semmiből jön egy hülye gondolat amitől megilyedek ès pânikolok rajta..
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Groot)
2022. júl. 17. 15:19
semmi épp ez az csak a semmiből jön egy hülye gondolat amitől megilyedeknès pânikolok rajat...
28. Groot (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 15:13

Mit takar az hogy öngyilkossági gondolat?

Mi bajod a világgal?

27. Groot (válaszként erre: 9. - Soufflet)
2022. júl. 17. 15:07

Ugye ugye?

Sejtettem hogy valami nagyon nincs rendben nálad.

26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Ágio8405)
2022. júl. 17. 15:04
nem kifogás nincs bankkártyánk itt kèzpènz fizetés van
25. Ágio8405 (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 17. 14:43
Kifogás mindig van. 😞 utalni egyenként miért nem tudsz? Baj lenne ha így lenne. Inkább csak nem jártál még utána.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook