Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nutellás pálinka :)) fórum

Nutellás pálinka :)) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2009. dec. 26. 11:18
Sziasztok!Bocsi a betolakodásért.Olvastalak mindig Benneteket a "másik"fórumon.Olyan szimpik vagytok.Sokszor megnyugodtam a szavaitoktól.4 unokás,nagyon aggódós nagyi vagyok.További szép napsugaras Karácsonyt!
2009. dec. 26. 11:08

Sziasztok:)


Itt szikrázó napsütés van. Megyünk csatangolni,mert bezártsági fóbiám lesz a sok jövés menés,vendégség hatására.


Amúgy nagyon szeretem a karácsony reggeleket.


Korán kelő vagyok,így a kávémba kapaszkodva a kanapé sarkába kucorogva elsőként szippantom be a fa illatát.


Szerintem a karácsonyfa 25-én reggel a legszebb.


Mikor kómásan belépsz a nappaliba és a sok fény és illat az első reggeli inger ami megsimogat.


Szeretem az ilyen "kómázgatós" hajnalokat,és élvezem a csendet,az egyedüllétet ilyenkor.


Feltölt egész napra.


Tavasztól ugyanez ami feltölti a napomat,csak olyankor a teraszon ücsörgök ,és tök jó hallgatni ahogy veszekednek csirpelnek a verebek.


Ti hogy vagytok?

2009. dec. 25. 10:38

sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

2009. dec. 24. 14:21
Boldog Karácsonyt kívánok Nektek és Szeretteiteknek!:)
2009. dec. 24. 14:20

Sziasztok.


Mindenkinek Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánok!

75. borsicica (válaszként erre: 72. - E792523100)
2009. dec. 24. 01:10
a napló jó ötlet, na majd januártól, sőt lehetne újévi fogadalom, hogy naplót fogok írni, de nem szerettem a fogadalmat :)
74. borsicica (válaszként erre: 72. - E792523100)
2009. dec. 24. 01:09

:D

Szőke és hátközépig ér :) a hajam, persze :)


Nem vagyok vékony, de duci se hálisten!

pont jó formás, hát igen a futás jól formál, de már 3 hete nemis futottam, de sebaj, kari van, meg disznót is vágunk 2 ünnep közt, majd januártól jöhet a futás :)


Itten ülök a dolgozomba, má haza akarok menni naon, ma főnököt játszom én vaok a műszakvezető, rém romantikus pont most, ha menni kell a kh. területén reanimálni nekem kell mennem és most hogy , ma már karácsony van, nem akarom :(


De pozitiv hozzállás, nem megyünk sehova, senki nem akar most eltávozni :)

Mindenki qrva jól van és megvárják míg lelépek, ne rosszalkodjon ma éjjel senki :)

2009. dec. 23. 21:00

Szép estét!


Azta! Csajok én már attól jól laktam, hogy elolvastam mi mindent főztök. Nálunk nem lesz nagy sütés főzés, már csak azért sem, mert én még holnap is dolgozok. Nagy lányom még reggel süt 2 féle sütit, ill. 1-et, a másikat nem kell sütni.

Tegnap mi is bevásároltunk, még sosem hagytam ennyire a végére, de idén sajnos van mentség:(

Nem csináltam belőle nagy ügyet, a lényeg, hogy mindenki kapjon valamit.


Nálunk már alig van hó. Szerencsére az ónos eső is elkerült, sőt más se esett a napokban. Viszont tiszta latyak minden :(


Chaterina én biztos nem leszek szép üde holnap délutánra:)

Kérdezted a negatív oldalt, hát van, igaz eddig még mindig viszonylag hamar elzavartam, de néha visszaólálkodik.

72. e792523100 (válaszként erre: 68. - Borsicica)
2009. dec. 23. 18:17

Képzeld el,erről a rengeteg kajáról (meg amiket én is alkottam) most az ugrott be,hogy mennyire változik az ember.

Régebben simán megettem több fogást,és nem ártott,meg nem is látszott meg.



Most meg fizikális undor van bennem ha egy bőségesen terített asztalt látok. Szép,meg guszta,meg kell is,mert vendégek jönnek mennek,csak nekem változott meg a kajához való viszonyom.


Elég pár falat,és nem szeretem a "jóllaktam" érzést.


Öregszem:))


Meg elképzelem azt a sok kaját a gyomromban összekutyulódva...


Mondjam vagy hagyjam inkább abba?


Borsóka téged sem láttalak,nincs fent képed,de elképzelni tudlak csak.

Miután futsz te is,gondolom vékony izmos vagy. Olyan vigyori lehetsz,és magas,talán barna vállig érő hajad van.


A többieket sem tudom elképzelni.


Majd csinálok naplót,és teszek bele képeket.


Ha az adatlapra teszem,akkor az képgalériás,ott meg nem akarom mutogatni magam:)


Anno fent voltak képek,és minden idióta társkeresős pasi megtalált.

71. e792523100 (válaszként erre: 70. - Borsicica)
2009. dec. 23. 16:52
:)))))
70. borsicica (válaszként erre: 69. - E792523100)
2009. dec. 23. 15:56
szerinted :):):) a szeretett melengeti keblemet :):)
69. e792523100 (válaszként erre: 67. - Borsicica)
2009. dec. 23. 14:29
ezt kinek írtad?:))
68. borsicica (válaszként erre: 64. - E792523100)
2009. dec. 23. 13:16

Nálam is már be vannak a kacsocombik pácolva, meg a pulykamellek is, meg lesz rántott pulyka mell is, lesz még halászlé, köretnek mexicó zöldségkeverék párolva, jázminos thai rizs, meg tepsis burgonya, meg apa kérése volt majonézes burgika, az mindjárt kész,a húsokat holnap sütöm, meg a burit is, a rizs is holnap készül a zöldekkel :D


Még most neki állok gyorsan a kókuszcsóknak, és nálam már áll a fa feldíszitve, spontán azért, hogy ne holnap éj után keljen:D és kitakarítva, mert ugye a fadíszités kissé tűlevél hullásal is jár :)


Annyira szép a citromokkal, mézeskalácsokkal 61 db. került a fára, és sötét bronzbarna díszek kerültek fel még arannyal, jaaaa és vagy 10-12 db angyalka, annyira jó illata van ahogy keveredik a fenyő a mézessel imádom :D:D


Csak hát az idő gusztustalan :( locspocs, esik az eső :C


Majd még később bekuksizok.


Többiek hogy álltok??

67. borsicica (válaszként erre: 63. - E792523100)
2009. dec. 23. 13:07
:D:D:D:D általában ennek a viselkedési formának a vége időskori mániákus depresszio lesz :D:D:D
66. ab4b6bc17d (válaszként erre: 63. - E792523100)
2009. dec. 23. 13:01
Békélj meg, Karácsonykor, csajszi.
2009. dec. 23. 13:00

Az előzőből a "TI" szó elhagyható. Valami mást kezdtem írni,és nem radíroztam ki:)))


Sorrrrryyyyy:))

2009. dec. 23. 12:59

Sziasztok csajok:)


Mit csináltok? Én sütök főzők,készülünk.


Bepácoltam a pulykát,kacsát. (Nigella recept)


Lesz hozzá tepsiben ropogósra sült steak krumpli,hercegnő burgonya,és áfonyás aszalt szilvás szósz a husikhoz. (ez a husival sül együtt)


És az elengedhetetlen marhahús leves.Házi cérnatésztával,és házi csigatésztával.


(egy néni csinálja,pár házzal lakik arrébb mint mi)


Halászlé most nem van:)))


Sokat ettünk nyáron,mert a férjem új szerelme(rajtam kívül) a horgászás,és rengeteg ponty,kárász pihizik a fagyóban.


Van beigli ,zserbó,és a fiam most nyúz valami klasszikus linzer miatt.


Délután megsütjük,kicsit bourbon vaníliás,szórt cukros verzióval,aztán ragaszthatja lekvárral őket.


Holnap csak a fát kell díszíteni,meg a husikat be a sütőben,és a krumplik is elvannak ott.


Délutánra szép üde és illatos leszek én is.


Vagy kecsesen összeomlok:))


majd megírom melyik volt:)))


A többi napokon relax,mert a hugicámhoz megyünk,akkor ő fog remekelni a konyhában.


És ha nem esne ez a nyüves eső ,akkor még valami csatangolás is beleférne.


Ti

4-en vagyunk lánytesók. Én vagyok a rangidős:))

63. e792523100 (válaszként erre: 62. - Ab4b6bc17d)
2009. dec. 23. 10:24

Szerintem te beteg vagy lelkileg.


Sajnállak.


Begye pedig a madárnak van.

62. ab4b6bc17d (válaszként erre: 53. - E792523100)
2009. dec. 23. 09:41
A "kedves" szavaid ütik egymást. Nyílvánosnak, nyílvános a fórum, de a nagy szavaitokkal ellentétben mégis a hátam mögött írkáltatok rólam. Csak hát... lebuktatok. Válaszoltam, de ez már nem fér a begyetekbe. Ennyi. További szép napot.
61. ab4b6bc17d (válaszként erre: 47. - Kingalaura)
2009. dec. 23. 09:38
Neked is!
60. borsicica (válaszként erre: 58. - E792523100)
2009. dec. 22. 16:56

holnap du. jönnek a férjem kollegái, mert ilyenkor mennek műhely vacsira, és elötte nálunk van a találka :) édesszájuak

meg viszek be 23-án éjszakára is, bár már most tele vagyunk szaloncukival :)

Meg megyünk 25-én vendégségbe, oda is viszek majd sütit, bár a kókuszcsók és a gyömbéres max. 15 perc alatt kivan keverve, és max. 15 percet sülnek :)

és finomak, a gyümölcskenyér se lesz nagy munka, a bejglit meg veszük, mert nekem áll. szétreped és kifolyik, probáltam már annyiféle módon, már tavaly is vettük, isteni finom, idén is onnan lesz, csak hát bizonytalan volt, hogy lesz-e, de tegnap kiderült tuti lesz :O

59. borsicica (válaszként erre: 57. - E792523100)
2009. dec. 22. 16:51
az akkor nagyon szuper, nálunk 12 ágyon 10 beteg hencsizik ebből 4 gépen figyel :(
58. e792523100 (válaszként erre: 54. - Borsicica)
2009. dec. 22. 16:44
Biztos jó illata van a gyömbéresnek. Jó sokat sütöttél. Ki eszik meg ennyi nasit nálatok?
57. e792523100 (válaszként erre: 55. - Borsicica)
2009. dec. 22. 16:43

Igen reggel még úgy volt hogy mennem kell,de 1-kor telefonáltak,hogy nem kell mennem,mert elég a 2 anesztes,és az asszisztens.Meg az ito-n a 2 lány.


Nálunk most csak emergency van.


Így csak 27-én kell mennem nappal.


De jól jött nagyon ez a pihi,kicsit leeresztettem mostanság,ami zavaró számomra.,

56. panini (válaszként erre: 54. - Borsicica)
2009. dec. 22. 16:29

Háát azért jönnek holnap, mert holnap lesz a névnapom. ☺☺

Jól rászívtam, hogy pont kari előtt egy nappal van. Más sem hiányzik a nagy készülődésben. :(


A kapcsolatom velük olyan semmilyen. Megy a jópofizás.


Ha kell valakinek a nutellás tekercs recept csak szóljon és küldöm is :)

55. borsicica (válaszként erre: 53. - E792523100)
2009. dec. 22. 16:18

szevasz :)


Ma mész éj? én holnap, meg 27 meg 31 és idén ennyi :)

Keveset dolgoz ám :)

54. borsicica (válaszként erre: 52. - Panini)
2009. dec. 22. 16:17

A bevásárlás nálunk is kipipálva :)

A gyömbéresek már sülnek, naon egyszerű :)

tegnap becsomagoltam az ajándékokat is:)

Én nagyjából jó időt futok, még rend van a fejembe, hmmmmm nutellás tekercs, imádom a nutellát!


Holnap még csak 23-a van, ilyen korán már együtt ebédeltek anyosékal? jól kijössz velük? nekem sajnos nincsenek, meghaltak mikor a férjem 14 éves volt :( és 6-an vannak tesók, a 2 legidősebb maradt a gyám a többi felett :) és érdekes senki nem lett közülük alkesz, hajlétalan, stb... a jég hátán is megélnek :)

53. e792523100 (válaszként erre: 44. - Ab4b6bc17d)
2009. dec. 22. 15:55

Itt nincs "hátad mögött",ez egy nyilvános fórum. a hátad mögött az nem itt van.


Nem érzek kitt senkit sunyinak,rosszmájúnak.


itt mindenki jó a mája:-))


Nekem te negatív vagy,ezért nem keresem a társaságodat.


És ezért nem lótok futok olyan fórumba veled beszélgetni ahol te vagy.


Ez a különbség kettőnk közt.


De írhatsz ide is. Ha szeretsz magadban beszélgetni:))


De van sok variáció. Mondjuk nyithatsz egy fórumot te is.


Hidd el ha a lelkedben béke van és nem keserűség,az jót tesz a szépségnek,és fogyaszt is.

52. panini
2009. dec. 22. 15:45

Sziasztok!


Na én tegnap befejeztem a vásárlást, minden megvan már. Nagy kő esett le a szívemről. ☺


Tegnap csináltam nagyon fincsi keksztekercset(nutellásat!!!!) isteni lett. Majd viszek a mólóhoz is, csak hogy hűek maradjunk a címhez :)


Holnap nem lesz könnyű napom, jönnek anyósomék ebédre. Tiszta stresszes lesz :S

De sebaj, előbb-utóbb csak hazamennek. hihihi ☺


Ti hogy álltok?

2009. dec. 22. 15:29

Köszönöm a karifákat csajok, megkaptam :)

Most keltem fel, mert éj dolgoztam és csak fél 12-kor tudtam lefeküdni, most megyek sütni :) gyömbéres sütit, holnap meg kókuszcsók lesz, és gyümölcskenyér, és holnap feldíszítem a fát, naon várom!!!!aztán meg megyek holnap éjszakára még.


MINDENKI VIGYÁZZON MAGÁRA, MERT NAON NEHÉZ KÖZLEKEDNI, MINT GYALOGOSAN, MINT GÉPJÁRMŰVEL!

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook