Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős...csalt...észretért? fórum

Nős...csalt...észretért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
89. ancsika72 (válaszként erre: 88. - 25d0cf0696)
2010. febr. 10. 18:30
Ez igaz!
2010. febr. 10. 18:28
előbb-utóbb úgyis kiderül!
87. ancsika72 (válaszként erre: 86. - 25d0cf0696)
2010. febr. 10. 18:21
Vannak nagyon ügyesen hazudozók is.
2010. febr. 10. 18:17
belekavarodnak a saját hazugságaik hálójába...
85. bomo
2010. febr. 10. 18:00

Visszatérve a jó kis zsarolási szövegekre: volt, hogy azt mondta, beteg - súlyosan, jajjdenagyon - a lány anyukája, és most nem hagyhatja cserben. Kiderült, hogy a mamának semmi baja nem volt az elmúlt években, max egy gyors kis nátha :-)

Színes ám a fantáziájuk!!! Hogy honnan vette ezeket az ötleteket!

84. bomo
2010. febr. 10. 17:57
Kidobta a nője :-O Hazajött, és én próbálok megbocsátani... nem egyszerű dolog.
83. nzs2001 (válaszként erre: 80. - Bomo)
2010. febr. 10. 16:17

Szia.

Igaz amit írtál, sok férfi bepróbálkozik ezzel. Nekem is van ilyen ismerősöm, aki zsarolásra hivatkozott, ki tudja mi volt igaz belőle?

Azt írtad, hogy két szék között a pad alá... Ezek szerint mind a ketten kiadtátok az útját? Vagy az, hogy Te vagy azóta az Istennő azt jelenti, hogy megbocsátottál? Vagy csak pedálozik és próbálkozik?

82. bomo (válaszként erre: 81. - Samdo)
2010. febr. 10. 12:14
Tudom, hogy nehéz neked... mint mindenkinek. De nálatok (is) a férfi a könnyebbik utat választotta. Nem meri a saját cselekedeteiért/érzéseiért felvállalni a következményeket. Amit tehetsz - szerintem -, hogy összeszorított fogakkal, elmondod neki legközelebb, hogy "köszönöm az elmúlt szép időt, de ennyi...". Ha igazán szeret, akkor bizonyítani fog és lépni valamit. De mindaddig, amíg játszhatja a kettős szerepet, játszani is fogja. Mindegy neki, megbánt-e valakit, hiszen neki minden kell. Nem hiszem, hogy a felesége olyan szörnyűséges lenne, hiszen akkor miértis vette el anno? Sőt, továbbmegyek, ha olyan szörnyű lenne otthon, akkor miért van még mindig ott? Nagyon keserű pirula ez a feleségnek és neked is. A gyerek pedig csak alibi. Tudom, megjártam ezt az utat én is. Voltam én is ilyen-olyan-amolyan, mindaddig, amíg mindazt már előttem kellett volna mondania a szeretőjének. Sőt, miután mindezt megbeszéltük a lánnyal, volt nagy Húú, meg Hóóóó a telefonban, meg a nagy megdöbbenés, hogy milyennek is írt le bennünket egymás előtt. Gyalázatos... :-(
81. samdo (válaszként erre: 80. - Bomo)
2010. febr. 10. 11:52
Bomo, még nem tudom, hogy zsarolja-e a felesége, mivel még nem beszéltünk azóta. Szerintem ezt nem is vallotta be neki. Talán fél ettől a találkozástól, talán nem mer ezek után a szemembe nézni, pedig ezt tényleg szeretném tisztázni vele. Amit tehetek, türelmesen várok...dehogy zsarolom, eszembe sem jutott!
80. bomo
2010. febr. 10. 09:53
Sziasztok, Katinkaboszival értek egyet... sajnos tapasztalat: "...hogy anyu megzsarolta. Állítólag! Vagy ott voltál Te is?" Ugyanis nálunk is ezt adta elő a férjem a szeretőjének, mindeközben otthon meg nekem állította, hogy a nője zsarolja. Aztán egyszer bedurrant az agyam, felhívtam a nőjét és kb. másfél óráig beszélgettünk. Érdekes dolgok derültek ki... Két szék között a földre ült szegényke, persze azóta én vagyok az "istennő", a TÖKÉLETES stb. számára. Mégegyszer: sem én, sem a szerető nem zsaroltuk semmivel, ezzel csak az ostoba és önző férfi taktikázott.
2010. febr. 9. 20:00

Sziasztok,

nos én is végigolvastam a fórumot, nem volt kevés :))

és hát bizony mindenki találkozik valami hasonlóval, hol baráti körben, hol a családjában, deeee könyörgöm, aki elírja, hogy így-és-így járt,

érzi, hogy nincs ez rendben, tudja is, hogy nem kellett volna, azt miért is qvázzuk, vagy ribizzük le?

Ez egy intelligens, jól nevelt ember véleménye?

Nane! Itt valami bűzlik. Ilyen modorban nekiugrani egy ismeretlennek, azt gondolom, bizony ott is volt már valami bibi, különben nem kapta volna fel így a vizet.

Igen, több türelem kellene egymás iránt, főleg házasságon, netán kapcsolaton belül is.

Azt, hogy mindenkinek más a véleménye, természetes.


Javaslatom a beszélgetés elindítójának, gondold végig, egyáltalán Te kellettél ennek a hapinak, vagy az a pénz, amit önként és dalolva átadtál Neki ?

Mert ugye valahogy azóta nem jelentkezik, hogy anyu megzsarolta. Állítólag! Vagy ott voltál Te is?

Próbáld valahogy elengedi ezt a férfinek éppen nem nevezhető egyént, aki nem férfi módjára viselkedett sem Veled, sem a családjával.


Mindenki többet ér attól, hogy egy nőnek-férfinek úgy legyen társa, hogy közben az illető családdal él.

Sok sikert az újrakezdéshez és légy kissé meggondoltabb.

2010. febr. 9. 18:12

A helyzet az hogy az a bizonyos szeretö , sokszor nincs is tisztaban azzal hogy Ö most szeretöve lett ! Egy nös pasi aki kalandozik nem fogja azt mondani a kiszemelt aldozatanak hogy ; "nös vagyok kedvesem , csak szorakozni akarok veled..." hanem hazudozik , hiszen ez az eleteleme....

Aztan ebben az adott estben itt , ezen a forumon a pasi NEM csak szorakozott , hanem rendessen megvagta anyagilag is ezt a naiv szeretöt ! Ami mar direkt szemetseg szamba megy !

77. ef1191cb08 (válaszként erre: 76. - 9242a6388c)
2010. febr. 9. 17:35

Igen,számomra ez érthető,és egyet is értek veled.

Én azzal nem értek egyet,hogy egyesek ennyire elvakultan védik a szeretőket,ártatlannak vannak kikiáltva.Mert ez nem így van,nem azok!!Persze valószínű érintett aki ezt teszi....Mindig a megcsaló a főbűnös,de azért csak kell hozzá harmadik is.

És igen,mindenki kerülhet hasonló szituba akkor is ha nem akar.De van akinek ez problémát okoz,és vannak olyan gátlástalan emberek akiknek nem.Olvastam itt már pár ilyet...

A lényeg akkor is az,hogy ne alázzunk meg senkit ha nem muszáj,ne gázoljunk át másokon.

Azért akik évekig ebben a helyzetben vannak,arra már mit lehet mondani???Mert szerintem jót nem....Dönteni tudni kell.

Ha a család házastárs fontos,akkor nem teszem kockára,hogy elveszítsem.Ha pedig mást szeretek,mással képzelem el az életemet,akkor elválok.A gyerek csak ürügy,a háta mögé bújik a pasi nem túl tisztességesen.

Az,hogy elveszíti valaki a fejét,abba belefér egy flört,egy éjszakás futó kaland,de nem egy kapcsolat.Ez már nem az a kategória.

És azért,mert esetleg a pasas kiszeretett a feleségéből,(ha egyáltalán így van,mert cseppet nem biztos,csak szerető kábító duma volt talán...)ettől még nincs joga megtaposni megalázni,váljon el!

2010. febr. 9. 17:09

Szerintem ebben a történetben a "leggerinctelenebb" a férj, ha lehet egyáltalán ilyet mondani.A topikinditó....igen nem "viselkedett" tiszteségesen...a feleség meg a maga kis módszereivel, hát igen ő sem a tiszteség bajnoka!!! Na akkor most mit kell mondani!!!????

Semmit, mert a fóruminditó pontosan tisztában van mindennel. A világban semmi nem fekete vagy fehér...mindenki kerülhet váratlan helyzetekbe, illetve elveszitheti egy picit a fejét.

Igen kedves hugicacica, jól gondolod a tisztesség a legfontosabb, de van amikor nehéz, ennyire racionálisan látni a dolgokat!

Remélem érthető mit is akartam kihozni...

75. agis
2010. febr. 9. 16:52

A fórumhoz annyit, hogy lehet szidni a harmadikat, a "szeretőt", de minden kapcsolathoz két ember kell. Senkit nem lehet erőszakkal megcsalásra kényszeríteni.


Aki köveket dobál, gondolkozzon el ezen a mondaton.

74. ef1191cb08 (válaszként erre: 67. - Nzs2001)
2010. febr. 9. 16:48

Aki indít egy ilyen fórumot,az találkozni fog véleményekkel.Gondolom erre számított is a fórum indító.Sajnálom,hogy téged is megcsaltak,vagy veled csaltak,vagy te csaltál???!!!

Attól az én véleményem még lehet negatív a megcsalással kapcsolatban,és az is marad!És igenis elítélem a tisztességtelen jellemtelen gerinctelen embereket,mert aki képes megcsalni a házastársát,és aki képes harmadikként belemenni egy ilyen viszonyba,az számomra gerinctelen és elítélendő.Szerintem mindenki megérdemli,hogy tisztességesen becsülettel bánjanak vele,főleg az akivel össze kötötte az életét,akivel közösek a gyerekeik az életük.Ha egy házasság vissza fordíthatatlanul megromlott,van lehetőség az elválásra!El lehet ezeket a dolgokat rendezni tisztességesen is,a másik megalázása semmibe vétele nélkül is.Ha ez sarkos,akkor én az vagyok!Én akkor is ezt várom attól az embertől akivel házasságot kötöttem,és Ő is elvárhatja ezt tőlem.A kölcsönös tisztelet akkor is megjár,ha véget ér a szerelem.Kivéve,ha eljátssza valaki,pl megcsalja a másikat.na,akkor már semmi ok a tiszteletre!

73. nzs2001 (válaszként erre: 70. - Doro77)
2010. febr. 9. 16:10
Igazad van, bocs. Nem úgy gondoltam, hogy Ti csak vitáztatok, hanem hogy a vita része egy kicsit félrevitte a témát.
72. 9242a6388c (válaszként erre: 71. - 9242a6388c)
2010. febr. 9. 15:45
Doro-t ismerem másik fórumról, neki is megvan a maga tapasztalata, és szerintem jól lát dolgokat!!!...:)
71. 9242a6388c (válaszként erre: 67. - Nzs2001)
2010. febr. 9. 15:45
ez az igaz, a dühös elvakult itéletekkel nem érünk semmit....ja! nincs hosszú i-betűm mielőtt valaki megjegyzi...:)...
70. Doro77 (válaszként erre: 67. - Nzs2001)
2010. febr. 9. 15:18
azé nem csak vitáztam,hozzá is szóltam...:):)
69. e584b61b26 (válaszként erre: 67. - Nzs2001)
2010. febr. 9. 15:17

Meg különben is milyen jogon alkotunk véleményt bárkiről is??Elmesélt a fórumnyitó valamit,a véleményünket kérte de ha valaki nem tudja a sajátját normális keretek között kifejteni az inkább,tanulja meg kezelni ezt a gondját.

Mivel különb az egyik ember mint a másik!

Talán más még nem hibázott és talán más nem vált el,lépett félre stb.

Miért kell indulatosnak lenni?



Igazad van...

68. Doro77 (válaszként erre: 65. - Puritan)
2010. febr. 9. 15:17
ennyire nem gázzzz a helyzet szerintem helyesírsilag,de mindegy.téma zárva.bár kicsit sértő,de mindegy.
2010. febr. 9. 15:10

Sziasztok!

Végig olvastam a fórumot és Puritán és Doro77 kötözködésről folytatott magánvitájától eltekintve nagyon érdekesnek találtam. Talán Hugicacica nagyon sarkos, nagyon "én szóltam és úgy van" véleményétől eltekintve mindenki szólt hozzá valami igazságot. A konkrét esetben nekem is úgy tünik, hogy a gyerek csak kifogás, nem mondom, hogy nem szeretett bele a fórum indítóba, egyszerűen megijedt az új helyzettől, a sok sok nehézségtől ami előttük állt volna.

Nem tudom hogy az ilyen erkölcsileg biztosan helyes véleményt mondók, mint Hugicacica miért tünnek hamisnak az Ő "tökéletes" házasságukkal. Talán mert ez a vad indulat inkább jellemző azokra akik már voltak a megcsalt szerepében, mint azokra akik harmóniában élnek.

A világ nem fekete és fehér, van sok sok árnyalat. És aki más, mint amit mi gondolunk az még nem ribanc, meg nem szánalmas, meg mit tudom én még mik hangzottak el.

66. e584b61b26 (válaszként erre: 65. - Puritan)
2010. febr. 9. 15:07
naazé :D
65. puritan (válaszként erre: 62. - Doro77)
2010. febr. 9. 15:01

Na azé :)


A lelkitársas dolgot meg télleg férreértettem (csakhogy felzárkózzak helyesírásilag).

64. e584b61b26 (válaszként erre: 63. - Samdo)
2010. febr. 9. 14:58

na de azért ne vesszenek össze!:)

Joga van mkinek a saját véleményéhez nem lehet ráerőltetni a másikra a sajátunkat!

Tanácsot kaptál sokat ,jókat ,okosakat!

Önkritika és lépj tovább,valaki rád vár!Így ahogy vagy és így amilyen vagy!:)

63. samdo (válaszként erre: 61. - E584b61b26)
2010. febr. 9. 14:54
igen Nyuszogó, eltértünk egy kicsit a témától... de mindenkinek köszönöm a véleményét, sok igazság, amit nem láttam a rózsaszín felhőtől.
62. Doro77 (válaszként erre: 59. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:53
:):):)
2010. febr. 9. 14:49
kezdünk eltérni a témától
60. 274c9996b8 (válaszként erre: 56. - Samdo)
2010. febr. 9. 14:49

Szemet pasi aki egy nön elösködik !

Remelem legközelebb nem leszel ilyen naiv es a penztarcadat nem fogod kinyitni semmifele "ketsegbeesett!" nincs kiut jelenet lattan !

Igazan megerdemelsz egy rendes,joravalo ferfit, ezutan a lelki,testi,anyagi ervagas utan !

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook