Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nős...csalt...észretért? fórum

Nős...csalt...észretért? (beszélgetős fórum)


1 2 3
59. puritan (válaszként erre: 57. - Doro77)
2010. febr. 9. 14:47

No ezen igazán nem fogunk összeveszni, hogy a kötözködés mit jelent :)


Véleményt kért, a konkrét esetről és persze abban igazad van, hogy leírhatod te is a véleményed, de én meg leírtam arról, hogy veszett fejsze nyele, eső után köpönyeg és hasonlók.

58. Doro77 (válaszként erre: 53. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:44

A lelki társ nem egy szó máskülönben :)


nem mondod?:)

57. Doro77 (válaszként erre: 53. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:40

.tudod ő pont arra kért mondjunk véleményt.

no comment.

ellesleg szerintem a kötözködés nem azt jelenti ami te mondasz.

56. samdo (válaszként erre: 49. - 274c9996b8)
2010. febr. 9. 14:40

azt hiszem, hogy így van, mert nem én voltam az első harmadik, csak nálam durrant a dolog, mert belém szeretett /állítólag/.

Nem tudom, hogy sikerül-e visszakapnom a pénzt, tudom, buta voltam, hogy nem írtunk egy hiteles papírt, de hát a nagy szerelem elvakított. Nem ő kérte a pénzt, de láttam, mennyire kétségbeesett a nincs kiútból, hát ezért kölcsönöztem neki.

55. puritan (válaszként erre: 54. - Ef1191cb08)
2010. febr. 9. 14:36

Ha nem haragszol, hülyeségekre nem szoktam ugrani.

De hogy megnyugodj, hatalmasat tévedsz.

54. ef1191cb08 (válaszként erre: 38. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:32

Sajnállak,mert szánalmas vagy!

Nagyon sivár életed lehet,nagy lelki nyomorban élhetsz...

53. puritan (válaszként erre: 52. - Doro77)
2010. febr. 9. 14:23

Látod látod, ugrottál, pedig csak annyit mondtam, hogy aki kötözködik, az oda nem illő témát hoz elő.

A lelki társ nem egy szó máskülönben :)


Igen, helytelennek tartom, mégsem érzem azt, hogy megmondhatnám neki, vagy bárkinek, mi a helyes.

Legkönnyebb dolog a világon kívülállóként leírni, hogy mi hogyan helyes, annál is inkább, mert itt névtelenül nem tudunk saját referenciákat felsorakoztatni.

52. Doro77 (válaszként erre: 46. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:18

ha jól látom,akkor ugyanarról beszélünk,csak valószinűleg más-más oldalról.

ugyanúgy helytelennek tartjuk mindaketten,ha jól értelmeztelek.


a helyesírásomról annyit,talán az elütésekből adódik,mert sietve írok.Ha a lelki társ szóra gondolsz,igen,az egybevan.

vagy a szlengekre,amiket mindenki úgy ír ahogy jólesik,az más,

én is beleköthetnék a helyesírásodba,de ez itt tényleg nem lényeg,szerintem.

51. e584b61b26 (válaszként erre: 49. - 274c9996b8)
2010. febr. 9. 14:18

Alltid trevligt att gamla bekanta!

:))

50. e584b61b26 (válaszként erre: 48. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:16
:DDD
49. 274c9996b8 (válaszként erre: 1. - Samdo)
2010. febr. 9. 14:15

Az ilyenfajta ferfiak eletuk vegeig ilyenek , de nem hadjak el a csaladjukat !

Van-e eselyed ra hogy , visszakapd azt a rengeteg penzt amit kölcsönöztel neki ?

48. puritan (válaszként erre: 47. - E584b61b26)
2010. febr. 9. 14:13
Meg még egészségtelen is :)
2010. febr. 9. 14:12
Hát fura lenne ha mindenki mindenkivel egyetértene!:)
46. puritan (válaszként erre: 45. - Doro77)
2010. febr. 9. 14:04

Ha kötözködni szeretnék, akkor a helyesírásodba kötöttem volna bele.


Itt egy adott témáról beszélgetünk, vagyis egészséges vita van. Szerintem. Nem muszáj egyetérteni.

45. Doro77 (válaszként erre: 44. - Puritan)
2010. febr. 9. 14:01

úgy látom kötözködni szeretnél,de nem rólam van szó.

olvasd el az indítószöveget,én nem olvasom benne,hogy felfogta mibe megy bele,sőt azt sem olvastam sajnálta volna,vagy őrlődött volna.

44. puritan (válaszként erre: 42. - Doro77)
2010. febr. 9. 13:56
Az élő példa nem azt mutatja, hogy nem tudja az illető hogyan kellene, hanem azt, hogy máshogy csinálja.
43. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Samdo)
2010. febr. 9. 13:41

Nem kell a pasit félteni, ő döntött. Az asszony most boldog, ki tudja meddig... , hogy boldogok lesznek?? Nem tudhatod, de szerintem nem is érdekes.

Nem tudtátok, ( inkább ő nem tudta) a közös életet élni veled, pár nap után hátatforditott neked, bántotta a lelkiismeret(?) stb.


Talán itt már valaki leirta, új kapcsolatot, csak akkor szabad kezdeni, ha a másik már lezárva.


Kedves samdo! Ennek vége jobb igy, persze kivülállóként könnyű ezt leirni, de valami hasonló cipőben én is jártam egyszer.


Lelki nyomorban nem lehet sokáig élni! Neked sem kell!!

42. Doro77
2010. febr. 9. 13:41

Még 20-on éves kislányokat""" megértek, talán, hogy nem tudják felnőttesen végig gondolni a következményeit egy ilyen helyzetnek, de egy 40 éves nőt már nem.


ettől konkrétabban nem tudok fogalmazni.

mi a kérdés?


Fórum - Nős...csalt...észretért?


ezt a feleségnek kellene kérdeznie,szerintem

de ha már megkérdezte: ha nem hív,annak oka van.nem akar hívni,tartsd tiszteletben.


Azt, hogy hogyan kellene, szerintem mindenki tudja.

.....az élő példa azt mutatja sajnos nem tudja.

41. Angyalbaba (válaszként erre: 38. - Puritan)
2010. febr. 9. 13:37
teljesen egyetértek veled!
40. puritan (válaszként erre: 39. - Doro77)
2010. febr. 9. 13:29

Az általánosságnak nem sok értelme van, mert ez nem statisztikai hivatal kérdőíve, hanem egyedi ember konkrét kérdése a saját konkrét esetéről.

Azt, hogy hogyan kellene, szerintem mindenki tudja.


A gyerek is tudja, hogy tanulni kéne, mégis megbukik.

39. Doro77
2010. febr. 9. 13:22

..bocs hogy belekotyogok,de:

minden attól függ melyik oldalról nézzük,és közelítjük meg a dolgokat.

Ha a 3. oldaláról,akkor mindenképpen Ő a hibás,hisz,tudta,hogy házas az a férfi aki kikezd vele,tudta,hogy van egy fia,akit imád,lelki társak voltak,ami amiből következik,tudta ezeket a dolgokat.

Tehát,neki kellett volna elgondolkodnia arról,van e értelme ennek a viszonynak.Miután neki is van gyermeke,aki már ugyan nagylány,de biztosan emlékszik arra,milyen volt,mikor együtt életek.Ergó,át tudja érezni,milyen lehet az egy nőnek,hogy gyermeke van,és a férje megcsalja,talán vele is ugyanez történt,és akkor megfogadta,ő sem fog másképp hozzáállni egy ilyen viszonyhoz.

Szerintem mindenképpen empatikusnak,és lojálisnak kell lennünk az emberekhez,főleg nőként,a nőtársunkhoz.Nincs az a férfi,vagy nincs az a dugás,amiért belerondítanék egy házasságba,ami akár rosszul megy,akár jól,nekem tök mindegy,hisz a pasi azt mond amit én hallanai akarok,tehát,rossz a házasságom,nem szexelünk,stb...az,amikor egy szerető,vagy bárki meg akarja magyarázni marha okosan,hogy a pasi nem lép félre ha nincs otthon baj,csak kifogás,és duma.Mert a szeretőnek tök mindegy,hogy jó e a házasság vagy sem.

Ő akkor is csak a 3. lesz,és akkor is csak arra kell hogy kisírja magát az ürge,és hogy keféljen vele,ezek tények.

Az,ha nem működik egy házasság,és baj van,aza házastársaknak a dolga.2-jüké.

Valóban itt jön képba,a másik oldal,ki a hibás,mi az ok.

A pasi azért hibás,mert ha baja van,az érthetően ki kell mondani,és nem magába tartani,mint a legtöbb pasi,nem beszél annak akivel baja van,mert...hanem ja bejön a képbe egy 3. akkor jó ismerkedő téma,illetve beszélgető téma a pasi házassága,és neki mondja el a gondjait,ahelyett,hogy a pasi otthon mondaná el, a 3. pedig aztmondaná,te figyelj,ezt old meg a feleségeddel,mert én ebbe nem tudok segíteni.Az hogy eljössz hozzám és dugunk egy jót,nem fogja megoldani a problémáitokat,sőt,ha kiderül,sokkal rosszabb lesz,gondold végig mit szeretnél,ha el akarsz válni,mert inkább velem lennél,tedd meg,válj el,s majd gyere hozzám,ha még szabad vagyok,ha nem akarsz elválni,csak beszélgetni,meghallgatlak,de ne várj cserébe semmit,és én sem használom ki a rossz lelki állapotodat,hacsak azért találkoznál velem,mert hiányzik az izgalom a kapcsolatodból,és a szex,már unalamas az asszonnyal,akkor köszönöm,de nem kérek belőle,mert ettől többre tartom magam,és ha ezt elkezdjük,lehet nem fogjuk bírni abbahagyni,vagy nagyon meg fogod bánni,és én is.

tehát menj,és döntsd el mit akarsz,

Nos biztosan hülyén hangzik,de valahogy így kellene működnie a dolgoknak helyes erkölcsnél.

Attól még nem leszek szerelmes valakiben,mert udvarol,és érzem hogy meg akar kapni,max. tök jó érzés,de ennyi.

Tehát,mindenki hibás egy félrelépésnél.A házastársak is,mindkét fél,de kívülállóként a 3. is,mert egyáltalán belekezd egy olyan dologba,aminek nincs vége,és értelme.


Ne haragudj,nem akarlak megbántani,sajnálom,hogy ennyire naiv voltál,és nem láttál át a dolgokon.

Hidd el,ha egy férfinak fontos az a bizonyos 3. akkor nem számít se a gyerek,se semmi,csak te és ő.

Tudod ilyenkor a pasik kifogásként mondják a gyereket,ők nem a gyereket nem akarják elhagyni,hanem a feleségüket.Hallottál már láthatásról?!Nos,akkor az apuka viheti a gyereket.

Viszont asszonyláthatásról még nem hallottam,és hidd el ez az oka annak,hogy a nős pasik nem akarják otthagyni a gyereket....a feleség,akit bármit tettek is,szeretnek,és kötődnek hozzá,és nem akarnak elhagyni...soha.

Persze vannak kivételek,de ott nem is hallasz olyat,hogy a gyerek miatt nem megyek el,ott konkrétan kilép az ürge a házasságból,mert beleszeretett a 3.ba.Ennyi röviden.Azaz hosszan.


Azért nem szimpatizálok a szeretőkkel,mert tudják mit csinálnak.Tisztába vannak a helyzettel,mégis meg akarják szerezni a pasit maguknak,elhiszik,hogy van esélyük.Többnyire nincs.

Még 20-on éves kislányokat""" megértek,talán,hogy nem tudják felnőttesen végig gondolni a következményeit egy ilyen helyzetnek,de egy 40 éves nőt már nem.

Ez valamilyen szinten,a magány,és annak öröme,hogy kellek valakinek esete.

szerintem.Bocs,de ezt áltlaánosságban értettem.

38. puritan (válaszként erre: 37. - Ef1191cb08)
2010. febr. 9. 12:43

Láttam én már karón varjút.

Szerintem is addig jó neked, míg azt hiszed, hogy a ti házzasságotok kivételes és ritka.

37. ef1191cb08 (válaszként erre: 36. - Vorsi75)
2010. febr. 9. 12:33

Drága,talán próbáld meg értelmezni a leírtakat,vagy ne szólj hozzá!!!

Ha a férjed mással kefél,te szeretnél boldog tudatlanságban élni mellette,és a sógorasszony után hancúrozni vele?Számomra ez is gusztustalan,én ezt nem szeretném.

Már már kezdem azt hinni egyébként,hogy a mi házasságunk kivételes és ritka(remélem azért nem így van,és sok ilyen van még),de én nem értem azt,ha egyik félnek a házasságban problémái vannak,hogy a francba nem veszi azt észre a másik?Ha rosszul nézek amikor a férjem hazajön,már jön is a kérdés,hogy nem vagy jól?Gond van?...stb...Oda-vissza figyelünk egymásra.Hogyan lehet úgy mondogatni valamit,hogy azzal a másik ne foglalkozzon??Ez számomra érthetetlen.Ha más lehetőség nincs megrázom,leültetem,és akkor is megbeszéljük,és döntünk hogyan tovább.Még mielőtt mindenki a saját önzésébe temetkezve tojna a másikra.

Egy hosszú kapcsolatban sok hullámvölgy van,mert nem habos torta az élet,legyünk bármilyen szerelmesek is.Vannak gondok problémák,amiket meg kell oldani EGYÜTT!!!Erről szól a jóban-rosszban.

Nem pedig arról,ha baj van,akkor lépek,megoldom aljas módon,de csak magamnak nekem legyen jó.Ha otthon nincs szex keresek máshol ahelyett,hogy megpróbálnám megérteni mi a baj,és segíteni a másiknak.Nagyon sok emberben nincs semennyi tolerancia a párja iránt,egyszerűen annyira önzők.Pl miféle ember az aki meg tudja csalni a terhes feleségét?Ember az egyáltalán??És miféle nő az,aki képes egy ilyen kapcsolatba bele menni??Tényleg ennyire nincsen együtt érzés az emberekben?Ennyire nem tudja a másik helyébe képzelni magát az ilyen?Az legfelháborítóbb pedig,amikor még valaki a szeretője házastársát szidja.Na ez aztán az undorító pofátlanság!Mert bemesél a pasi/nő a szeretőjének bármit,hogy megtarthassa egy kis szórakozásra,az meg elhiszi,és és fújja amit hallott,vagy még tesz is hozzá.Nem tudom az ilyenek hogyan néznek tükörbe...

36. vorsi75 (válaszként erre: 25. - Ef1191cb08)
2010. febr. 9. 11:41

Tudod ezek a fajta nők minden áron megpróbálják a szeretők"becsületét"védeni:-)))Vicces nem,de inkább undorító.(Fórum indító nem rád gondolok,mert igen,tényleg van aki ilyesmibe keveredik,


Nem rá gondolsz? De akkor miért ribancoztad le? Kire gondolsz? Szted csak annak lehet ilyen véleménye , aki így él? Mármint , hogy megcsalja a másikat? Me harmadikként? Nekem egész más a tapasztalatom. Pl én így nőttem fel. És amikor anyám válni akart, a tesóm 12 évesen könyörgött, hogy ne. Pedig az lett volna a tisztességes, De nme azért, mert egy ribanc, hanem mert apám sosem volt a társa. Tudod, tök mindegy mi volt, apám így is úgyis belehalt emberileg, mert neki csak anyám kellett. Kit hibáztassak? Mi lett volna jó? Nekem az, ha anyám titokban boldog egy másik emberrel, és közben van apám, meg anyám. Lehet annak a 9 éves fiúnak is jobb lett volna, ha soha nem derül ki. És minden tudatlan boldog.

35. samdo (válaszként erre: 26. - 0a6ce1d48d)
2010. febr. 9. 11:40
Béla, csak ennyi: köszi /irónia nélkül/, igazat adok neked.
34. puritan (válaszként erre: 32. - Ef1191cb08)
2010. febr. 9. 11:31

Nem hinném, hogy így le lehet egyszerűsíteni a dolgokat. Legtöbb sárkány akit ismerek kevesebb problémával küzd, mint a nemsárkányok.

Nekem is volt sárkánykorszakom, semmi okom nem volt rá.

A férfiak pedig legtöbbször megmondják a bajukat, csak a nők elengedik a fülük mellett a külsejükre, a több szexre, a gyereknevelésre, a háztartásra és egyéb bajokra vonatkozó megjegyzéseket. Nem könnyű az élet, de ugye senki nem ígérte, hogy az lesz.


Mégis, leocsmányozni valakit, valamit, aminek alig ismerjük a körülményeit, nem túlzás egy kicsit?

33. moncsa70 (válaszként erre: 29. - Puritan)
2010. febr. 9. 11:30
A párom neje is azt gondolom a tulajdonának tekintette őt. Aki már megvan, tehát nem kell érte semmit tenni. A semmit szó szerint értem, se beszélgetni, se megsimogatni, és akkor a szexről nem is beszéltem. Az a legnagyobb baj, hogy még mindig nem érti, miért hagyták el.
32. ef1191cb08 (válaszként erre: 29. - Puritan)
2010. febr. 9. 11:24

Én úgy gondolom,senki nem tulajdona senkinek!

Egy házasságban egyenrangú felek társai egymásnak a házastársak.Épen ezért,megérdemli mindenki,hogy tisztességesen viselkedjenek bánjanak vele.Ha a feleségből sárkány lesz,és úgy gondolja a férje nem felel meg neki ez az élet,váljon el tisztességesen,vagy oldják meg a problémát ha meg tudják.Azért azt be kell látni,hogy nagyon sok feleségből nem ok nélkül lesz sárkány....mert mondjuk egyedül viszi a háztartás,neveli a gyerekeket,dolgozik...stb...a férj meg mondjuk nőzik unalmában,ahelyett,hogy kivenné a részét az otthoniakból.És attól nem hiszem,hogy sárkány lenne egy feleség,mert elvárná a segítséget,és azt,ha nincsenek rendben a dolgok akkor tisztességesen elé álljon élete párja,és azt mondja baj van!!!!Beszéljük meg,hogyan tovább...

Ez viszont a legocsmányabb viselkedés,hogy én nem érzem jól magam,akkor majd keresek magamnak vigaszt szórakozást!!

A 3-ik pedig...hát eleve nem másznék bele egy házasságba ha jó ha nem,bármivel is hülyít a pasi.

Ha szerelmes vagyok,akkor tudtára adom,hogy nyitott vagyok a kapcsolatra amint rendezte sorait....

31. puritan (válaszként erre: 30. - 0a6ce1d48d)
2010. febr. 9. 11:16

Jóvan, csak a felkínálkozásból gondoltam.


Egyébként meg más dolgában könnyű okosnak lenni, hogy mondjak valami közhelyet is.

30. 0a6ce1d48d (válaszként erre: 28. - Puritan)
2010. febr. 9. 11:14
Nem, nem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook