Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális ez a gondolkodás? fórum

Normális ez a gondolkodás? (beszélgetős fórum)


1 2 3
77. 32304c7a9f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. ápr. 1. 00:40
Dehogy vagy féreg! Ő a féreg, ha ezt ezek után még a szemedre veti! Közös erővel talpra állni: még hallomásból sem ismeri. Ha megélné az összetartozást veletek, az lenne a minimum hogy örül az új állásodnak! Csak ÖRÜL, és még nem tett semmit! Ehelyett elmond egy féregnek, hát én lehet nekiesnék hogy válogassa meg a szavait! Ha nem tudtok összekapaszkodni, megtépném és kivágnám az ajtón! Nem látja hogy ott vannak a gyerekek és te is örülsz hogy lélegzel? Hát... szép lecsóba kerültél!
76. buspics (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 15:35
Munka mellett ezt csinálni egyedül brutál. Ha ezt várja el tőled, akkor minek van párod? Gondolom, rá is te főzöl. Neki meg csak annyi a dolga, hogy számolgasson.
75. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 71. - Michelle.r)
2021. márc. 31. 12:20
Igen ezt is mérlegelem.
74. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 70. - New(l))
2021. márc. 31. 12:19
Nagyon jól megfogalmaztad én is pont így látom, ezt az oldalát a nehéz helyzet hozta ki belőle.Amíg nem volt meg a 2. gyerek (akit egyébként ő akart jobban)kevesebb volt a teher, addig ennek jele se volt.
73. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 68. - C5c9c868cd)
2021. márc. 31. 12:17
Mondtam ma ezt neki valahogy hasonlóan végül belátta, hogy jogos de sajnos ezek a dolgok átmenetileg vannak nála mármint a megvilágosodás.
72. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 67. - C5c9c868cd)
2021. márc. 31. 12:15
Segît ezekben most sokat!E téren nem szólhatok semmi rosszat.
71. michelle.r (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 10:59

Addig ne bérelj lakást, amíg nincs annyi tartalékod, hogy legalább 3 hónapig bevétel nélkül is tudod finanszírozni az életeteket.


A pasidra vagy számíthatsz, vagy nem. Az életed nem annak a felelőssége, akitől bérled a lakást, és nem szívesen tenne ki két kisgyereket az utcára, de az sem várható el tőle, hogy ingyen lakást biztosítson. Bármi történhet édesapáddal is, ami miatt tőle sem számíthatsz segítségre.


Most elég rossz a helyzet, de legalább van hol laknotok. A gyerekeknek így is elég nehéz lesz, ne a bizonytalanba vidd őket .

70. New(l)
2021. márc. 31. 10:25

Valószínűleg most jön ki a valódi énje, amit olyan gondosan takargatott eddig. Bár el nem tudom képzelni, hogyan fordulhat valaki ekkorát, de elhiszem, hogy nem voltak jelek. Akkor viszont még pocsékabb a helyzet, ugyanis a te kiszolgáltatott helyzeted hozta ki belőle. Mivel rád hárul(t) a problémás gyerek körüli összes teendő, úgy véli, uralkodhat fölötted, terrorizálhat. Igazán nemes emberi viselkedés, de nem egyedi.

Sajnos láttam ilyet közelről, ott nem volt beteg gyerek sem, simán csak anyuka otthon maradt GYES-en a kisgyerekekkel. És akkor onnantól jött a majd én megszabom mikor mit, kivel, hogyan. Az ilyen ember egy bélféreg.

69. Bichi
2021. márc. 31. 10:20

Most azt mondanám, hogy ez a pasi egy csótány, de hát valahogy kialakult ez a helyzet, és arról nem tudok semmit. Normál esetben ha házasság, ha nem 2 gyerekkel már egy olyan életközösségnek kéne lennie, ahol nincs enyém meg tied, csak mienk van. Legyen az pénz, vásárlás, gyerekek, stb. Lehet velem van a baj, de fogalmam sincs hogy lehet eljutni ilynen szintre, ha előtte nem voltak jelek. Ha meg mindig ilyen volt, minek szülni neki 2 gyereket.

Mert azt még megérteném, hogy fuszrálja, hogy csak ő keres, de ha még így is tudott félretenni, akkor én ezt nem tudom hova tenni.

Mondjuk nálunk az első pillanattól (38 éve) minden közös, pedig a férjem mindig legalább a tízszeresét kereste mint én, de inkább többet. Sosem merült fel, hogy mit kéne a saját vagy a nem saját keresetemből venni...

68. c5c9c868cd (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 10:02

Ha pedig azt meri még egyszer mondani, hogy nélküle a híd alatt lennél, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy amíg ő nem volt, addig sem a híd alatt éltél.

A kaját meg ne emlegesse, annak nagy részét ő ette meg, neked jó lett volna zöldség is, nem is kellett volna annyit a konyhában robotolnod vele, amit csak miatta tettél mert ezek szerint húst hússal evett.


Akkor az volt, mától meg az olcsóbb zöldséget eszitek. Ha akar húst, vegye meg magának és készítse el. De szépen megkérhet rá, akkor talán megfőzöd, de abból te is ennei fogsz.

67. c5c9c868cd (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 09:56
Most, hogy dolgozol, és te tartod el őt is, ő főz, takarít, rendezi a gyerekeket? Mert akkor ha ő vissza akarja kapni amit rád költött, akkor ezt visszafelé is illene törleszteni.
66. Borian (válaszként erre: 65. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 09:39
üzenem neki, hogy normális párkapcsolatban, ha a nő is dolgozik, a párok ezeket EGYÜTT csinálják
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Buspics)
2021. márc. 31. 09:32

Igen én is így látom.Mindig a pénz a téma.

Amúgy én is így tátom ahogy te, de szerinte az, hogy gyereket nevelek, főzök mosok takarítok egy természetes dolog amit mindenki megtud csinálni csak más munka mellet csinálja ezt meg.(Ezt sokszor megkaptam amikor nem dolgoztam és próbáltam felnyitni a szemét, hogy becsülje meg ezt is)

64. buspics (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 09:11

"Próbáltam őt megérteni amikor làttam, hogy mekkora teher van rajta..."


Ezen a mondaton megakadtam. Alapból hibás a gondolkozás. Rajtad mennyi a teher? Ő ezen elgondolkozik? Szerinte két gyerekkel és súlyos betegségekkel élni könnyű? Tudta, mit vállal, amikor gyereket vállaltatok? Belegondolt ebbe egyáltalán, vagy csak felelőtlenül belevágott és most vinnyog, hogy sok a teher?


Olyan, mintha az egész életet egy üzletnek látná. A leírtak alapján nagyon anyagias.

63. Bözsi néni (válaszként erre: 59. - Amaunet)
2021. márc. 31. 08:40
Ez számomra is érthetetlen.
62. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 08:40

Én ezt nem is értem. Mi egy család vagyunk, közös bankszámlával, ahová érkezik kettőnk fizetése, csp, egyebek és abból költünk mindenre közösen.

Számomra ez az alap, ettől család egy család.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Amaunet)
2021. márc. 31. 08:02
Igen akarta!Közös döntés volt!Másrészt pedig ahogy írtam is a gyerekek születése után lett ilyen, sőt inkább a 2.gyerek születése után.Olyan 6 éve van ez a helyzet.Nyilván, ha előtte ez lett volna nem így alakul az egész..
60. Panna.33 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 31. 07:40
Nem, ő.
59. Amaunet (válaszként erre: 41. - Bözsi néni)
2021. márc. 31. 02:55

Egyrészt egyetértek, mert most sokat segítene abban, hogy nem lehetne kisemmizni.


Bennem az a kérdés merült fel, hogy miért vállal gyermeket valaki egy olyan férfitól, aki már a kapcsolat elején is ilyen volt? Kettőt!


A pasi vajon akarta a gyermekeket vagy az volt az elgondolás, hogy velük majd magához tudja kötni? De miért? Azért, hogy függésben tartsa?


Nem tudom hova teszik néhányan az eszüket, ha látnak egy f.t?

58. Channa* (válaszként erre: 36. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 22:13

Egyébként a házimunkára felszámolhatod neki a költségeket és akkor ki is egyenlítetted a számládat.


A szexre jó magas összeget alkalmanként!

57. eave22
2021. márc. 30. 21:56
Én valahogy úgy gondolom, hogy akik ennyi ideig együtt élnek, családot alapítanak, azoknak nem kéne "külön" kasszán élni. Szüleimtől azt láttam, hogy a jövedelem közös és anyukám ugyan így a gyerekeire teszi félre mai napig a pénzt néha a közös kasszából (+20-as "gyerekek" vagyunk). Állj ki magadért, az a tartozás is közös nem csak a tied!!!!
56. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:47
Hát erre a pasira és a helyzetre, nehéz okosat mondani.
55. c5c9c868cd (válaszként erre: 53. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:45
Modd meg neki, hogy annak a 80%-át ő ette meg!
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - Kisj)
2021. márc. 30. 21:45

Apukám.Sokat nem volt igénybe véve gyerek vigyázásra.Részmunkában dolgozok ami nem fizet rosszul ez mellé kapok még kis plusszt a gyerekre is egy mellékes munka még beleférne.

Aztán ha ne adj isten rám találna egy szerető pár aki elfogad minket aki szeret tisztel és becsül akkor közösen könnyebben menne az élet.Persze nem kiszolgáltatva mind eddig sok évig.

Ez lebeg a szemem előtt.Azt tudom, hogy így nem bírok élni.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - C5c9c868cd)
2021. márc. 30. 21:41

Próbáltam a kaján spórolni, na nem ám a legalját venni a cuccoknak csak kicsit talán kevesebbet költeni.

Olyan lebacast kaptam, hogy igenis ha ő megvette a normális drágább kajákat,akkor nehogy én spórolni merjek ezen.Ugyanazt nyújtsam amit ő.

Úgyhogy most befogom a szám költöm amire kell amit mondd mert különben csak a vitát hallanák a gyerekek és ha biztosabb lesz a munka akkor kinyitom.

52. kisj (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:39

Az "egy életem van kitétellel" egyet értek:)

De azért tovább is kell gondolnod a dolgokat.

Mondjuk lesz príma másodállásod. Oké, de mikor leszel a gyerekekkel?

Vagy ha betegek lesznek a gyerekek akkor ki vigyáz rájuk?...stb...stb...

51. Bözsi néni (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:38
Helyes! Jó éjt!
50. c5c9c868cd (válaszként erre: 49. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:38
Jó éjt!
2021. márc. 30. 21:37
Most megyek pihenek!Jó éjszakát mindenkinek holnap jövök.
48. c5c9c868cd (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 30. 21:36

Igen, most koncentrálj a munkára, ne omolj össze, mert az sem neked, sem a gyerekeknek nem lenne jó, és amikor biztosank tűnik az állás, akkor lépj, de ne hagyd magad kihasználni, nehogy eladd a cucaidat, hogy sonkát meg húst tudjon enni.

Mondd meg neki, nektek jó a káposztástészta is.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook