Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális dolog, ha a nő a terhessége, szülése után sokkal feledékenyebbé, szétszórtabbá válik? fórum

Normális dolog, ha a nő a terhessége, szülése után sokkal feledékenyebbé, szétszórtabbá válik? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. máj. 15. 14:57
Igern teljesen normális és még ott van aGyes betegség is.
2007. máj. 14. 15:37
Érdekes, én ezzel pont fordítva vagyok, mert a gyerekem születése óta tudok jobban egyszerre több felé figyelni és több dolgot csinálni egymással párhuzamosan. Pl. lásd munka és Hoxa :))
2007. máj. 4. 11:56
az hagyján, hogy szétszórt és feledékeny, de olyan szinten leéplülhetsz szellemileg, úgy értem, beszűkülhetsz, ha nem figyelsz oda, hogy az életbe nem sikerül visszatalálni a régi kerékvágásba...
2007. ápr. 29. 22:12
Normális! Legalábbis remélem, mert én is nagyon szétszórt vagyok, pl soha nem tudom mit hova rakok el :(. De a gyerekeim dolgairól nem felejtkezem el :))))
2007. márc. 22. 23:22

Mi is volt a kerdes?

Szerintem normalis.

2006. okt. 29. 16:37
Nekem is három apróságom van, de én már az első után éreztem a szétszórtságot és a feledékenységet, ami természetesen minden területre kiterjedt, kivéve! a gyerekeket és az őket érintő dolgokat. Már az arcmemóriám sem volt a régi, pedig azelőtt...! A harmadik után már kezdek kétségbeesni, lassan már koncentrálni sem tudok :(, pedig nagyon fontos lenne (angolt tanítok). Mivel szoptatok (sokáig fogok is), ezért nem szedhetek akármit. Amúgy sem nagy a választék. Azt mondják a szójalecithin segít... Van valakinek tapasztalata, vagy ötlete, h mi segíthet? Köszönöm!
2006. okt. 27. 15:50
Nálam a 3.gyerköm után jelentkeztek ezek a tünetek,amik sajnos még a mai napig is tartanak.Sokszor mindig mindent egyszerre szeretnék,aztán nem lesz belőle semmi,sokszor elfelejtek dolgokat,most már mindent beírok az emlékeztetőmbe és így javult a helyzet.Nehéz már 3 fele figyelni:)
1. Hoxa
2006. okt. 27. 10:15
Normális dolog, ha a nő a terhessége, szülése után sokkal feledékenyebbé, szétszórtabbá válik?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook