Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fiatal, tapasztalatlan anyuka terhessége és szülése fórum

Fiatal, tapasztalatlan anyuka terhessége és szülése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Fiatal, tapasztalatlan anyuka terhessége és szülése

1 2
2009. aug. 29. 08:39
Lehet,hogy nem is türelmes vagyok,csak nyuszi...néha magam sem tudom...És nem akarok nagyon szembehelyezkedni a férjemmel,mert ő persze odavan az anyjáért,nem várhatom el tőle,hogy ő is ugyanúgy érezzen,mint én. Ilyenkor arra gondolok,hogy nekem milyen lene,ha az én anyukámat utálnák ennyire,és ez segít befogni a pofám :)
2009. aug. 28. 09:17

Volt egy kis időm most és elolvastam az egész naplód. Annyit nevettem! Na, nem az életeden, hanem a stílusodon. Könyvet is írhatnál. :D Ha más úgyis otthon dolgozol.. :)


Egyébként nem mondanám, hogy irigylem a türelmed, mert nekem mindg érthetetlen volt ha valaki ennyire türelmes egy emberrel akit én biztos megütnék a helyében. :D

Szintén sok hsz-t olvastam itt én is, amikben kifejtették, miért kell tisztelni egy anyóst.. de én is ugyanazt gondolom amit te. De én ezt is mutatom, nekem egyszerűen nem megy más. :-/

30. Medina07 (válaszként erre: 29. - 805069bee1)
2009. aug. 25. 18:31

:D :D :D

Az az utolsó mondatra vonatkozik.

29. 805069bee1 (válaszként erre: 26. - 39ff6fe670)
2009. aug. 25. 18:28

Köszönöm,igyekszik az ember :D


A bájos irónia...inkább a jó adag cinizmust szokták elsőként észrevenni,sajnos...Sajnos,ráadásul,még az a bólogatós tipus sem vagyok,márpedig eddig,ahogy észrevettem,ha nem tartom én is az adott anyuka gyermekét a legszebbnek,legügyesebbnek,és várhatóan legalább a szeme állásából meg nem tudom hitelesen állapítani a gyermek garantált asztrofizikusi diplomáját,akkor már szar ember vagyok...


Pedig csak ő nem veszi észre ,hogy az enyémnek meg már megvan :D:D

2009. aug. 25. 11:34

Érdekes nekem a barátaim nem csappantak meg. megmaradtak...sőt, imádják Amit.


Én a forumos anyukákkal próbálok öszee járni, akikkel együtt szültünk van téma bőven.

27. Medina07 (válaszként erre: 25. - 805069bee1)
2009. aug. 25. 10:43

Érdekes, ezzel én is így vagyok. Próbálom a kisfiamat társaságba vinni, de nagyon sok anyuka zárkózott, vagy egyből felkapja a picit... :( Én is próbálok kedves lenni, de nem értem. Mi átjárkálunk mindenkihez, hozzánk senki sem, hiába hívom, többször is. A baráti kör meg azt hiszi, ha gyerek van, ki se mozdulunk. Pedig mi is el tudnánk menni egyet táncolni...

Egy anyuka van a gyerekével, akivel jól el vagyok, de az messze van. :(

26. 39ff6fe670 (válaszként erre: 25. - 805069bee1)
2009. aug. 25. 08:33

Hát akkor esélyt se adnak a barátkozásra, mert a naplód és a szüléstörténeted alapján rendkívül szórakoztató ember lehetsz akivel én -és szerintem sokan- nagyon szívesen cseverésznék a padon miközben játszanak a gyerkőcök. :)

Még csak az első bejegyzésed olvastam, de be is raklak a kedvencek közé, mert nagyon szimpatikus az a bájos irónia ami jellemzi a stílusod. :D

2009. aug. 25. 08:24

Tény,hogy jó dolog fiatalon szülni,de megvan a hátulütője is,a környezetemben senki sem kapott kedvet hozzá,hiába járok elöl jó példával :D

Magyarán lett egy csoda kis babám,de a baráti köröm leredukálódott,közel a nullához...És azért igy nehéz,ráadásul a játszóra is mindíg sikerül ugy lemenni sétálni-én inkább a padon ülős tipus vagyok,mint a maratoni gyalogló-hogy pont esélyem sincs barátkozni,pedig próbálok kedves lenni,mosolyogni,de a legtöbb anyukának még a pillantásából se a jóindulat sugárzik...Szóval nehéz egyedül...

2009. aug. 25. 08:14

Megkönnyeztem a történetedet, csodaszép. És mosolyt is többszört csalt az arcomra. Nagyon jól írsz! :)

Jó egészséget és sok boldogságot nektek! :)))

23. 805069bee1 (válaszként erre: 22. - Mona82)
2009. aug. 25. 08:14

Szép terhességet kívánok neked,és sok sikert. Érdemes még mondanom,hogy ne aggódj a szűlés miatt? ;)


Ha nektek jó helyetek van anyukádéknál,akkor természetesen nem kérdéses,hogy jöhet a baba.

Nálunk sajnos nem ez volt a helyzet anyósoméknál,nem tudtam volna kitenni szegény gyereket annak,ahogy ott éltünk,még a pocakomban sem...Így nálam egyértelmű volt,hogyha nincs menekülőút,akkor inkább sehogy.


Mégegyszer sok sikert neked :)

22. mona82
2009. aug. 25. 07:48
Gratulálok a kislányodhoz. Mostmár biztos sokat gőgicséltek. Én 24 évesen mentem férjhez. Most vagyok 27 és most várom első kisbabánkat. Egy évig mi is nem akartunk családot, mivel nekem sem volt munkám, meg saját lakás.Bár saját lakás most sincs, de nem baj. Itt vagyunk anyuéknál. De nem számit, mert kiért éljen az ember ha nem a gyerekéért? Utána meg 1,5 évre jött össze. Hát madarat lehetett velem fogatni. Én most vagyok 28 hetis terhes. Már én is alig várom,hogy a karomban tartsam a picurkámat. Bár bevallom őszintén,hogy én is kicsit bevagyok rezelve a szüléstől. Na de van még rá időm. Örülök,hogy megosztottad velünk a történeted. Üdvözlet.
21. kissnegabriella (válaszként erre: 19. - Noémi 23)
2009. aug. 25. 07:41
Igen,sőt!25 évesen a legideálisabb szűlni ezt vallják a nőgyógyászok.
2009. aug. 25. 07:41
Ó...örülök örömötöknek,köszönöm ,felűdítő volt elolvasnom,további sok boldogságot!
2009. aug. 25. 07:39

Szija,


Gratulálok a Lányodhoz...:)


Sztem nem voltál fiatal, én 23 évesen estem teherbe....és 24 mikor szültem. Sztem ez ideális idő:)))


sok boldogságot nektek:)

2009. aug. 25. 06:37

Ismét köszönöm mindenkinek,meglep,hogy ennyire tetszetős a stílus,ahogy írtam :)


Szeleburdi,hajrá,ne félj tőle,még a legrázósabb helyzetet is humorral kell kezelni,2 fájdalom közt nincs jobb,mint a saját nyomorodon röhögni :) Inkább te,mint mások :)

2009. aug. 24. 20:43
:)) Gratula a Picurodhoz, nagyon jól leírtad a születését. Közben nevetgéltem is, pedig a fájdalmakat is leírtad. Még én előtte állok, úgyhogy az írásod is erőt adott.
16. macs77
2009. aug. 24. 20:26

Gratulálok a babádhoz és sok boldogságot nektek!

Élvezettel olvastam a történeted, nagyon jó a stílusod :)

2009. aug. 24. 17:05

Gratulálok a kislányodhoz, Kanálka!! Jókat rötyögtem a történeteden! :)

Én is szedtem gyógyszert...az én kisfiam is áprilisban született...0,2%... :D Sztem, ha egy gyerek ennyire meg akar születni, hogy még fogamzásgátló mellett is megfogan, annak oka van!! Életünk legjobb döntését hoztuk, hogy vállaltuk a babáinkat, ebben biztos vagyok, felelősségem teljes tudatában...pedig én is csak 23 vagyok!!

2009. aug. 24. 16:30

Én is akarok,én is akarok.....olyan jó szép születés történeteket olvasni(még ha bevallod hogy milyen nagyon fájt is...),mindig elgondolkodom egy kisbabán!!!

Nagyon sok boldogságot!!!!

2009. aug. 24. 15:22
Gratulálok nagyon szép a neve lánykádnak,és nem is jött korán a babád szerintem te már megértél rá hiába vagy csak 24 éves. Sok boldogságot és örömet nektek.
12. Mocori
2009. aug. 24. 14:36

Szia!


Gratulálok én is a babátokhoz! :) Neked könyvet kellene írni, olyan jól írsz! :)

2009. aug. 24. 13:48

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek :)


Az Uzsokiban szültem,jelenleg 4 hónapos a kislányom,gyönyörű,okos,kivételes baba. Mivelhogy az enyém,abszolut elfogultan mondok ilyet :D


Írnék én többet is ,csak ritkán szülök :D


Lyndinette-et szedtem egyébként.

2009. aug. 24. 13:38
Nagyon szépen leírtad! Sok boldogságot, és jó egészséget kívánok Nektek!!!
2009. aug. 24. 12:26

Gratulálok a babátokhoz. Rettentő jó a cikked, többet kéne írnod.

Sok boldogságot és egészséget kívánok nektek!

2009. aug. 24. 12:22

Szia!

Gratulálok,nagyon szép a cikk,és mindent jól csináltál,mert a lányotok egészséges.Nekem se volt dokim,és nem bánom,én karácsonykor szültem(császár lett a vége) és a kórház rettegett dokiját fogtam ki,aki életem legkellemesebb csalódása volt.Kedves jópofa és végtelenül figyelmes volt.A végén az utolsó tízezresünket adtuk neki oda mert akkor úgy éreztem,hogy ő igazán megérdemli.Nem elégedetlenkedett,sőt el se akarta fogadni.Vannak még rendes dokik.

Sok boldogságot kívánok az egész családodnak,és várom a köv.történetet a tesóról. :-)))

2009. aug. 24. 11:17
Gratulálok és sok boldogságot, jó egészséget kívánok Nektek! A cikked nagyon jó volt, ha jön a tesó kérek beszámolót. :)
2009. aug. 24. 10:46
Szívből gratulálok!:)Szerintem felnőttél a feladathoz.:)
2009. aug. 24. 10:43
Gratulálok a kislányodhoz, és köszi, hogy leírtad a szüléstörténetet, jó volt olvasni! Sok boldogságot az egész családotoknak!
2009. aug. 24. 10:30

szia!

gratulálok a gyerkőchöz! nagyon tetszett a cikked!

2009. aug. 24. 10:19
Milyen gyógyszert szedtél?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook