Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők válaszoljanak: Milyen az ideális férj? fórum

Nők válaszoljanak: Milyen az ideális férj? (beszélgetős fórum)


1 2 3
18. Pné Veronika (válaszként erre: 6. - Frutty)
2009. dec. 8. 14:58

Gratulálok. Nekem is a párom az ideális... :-)

Mi "csak" 20évesek vagyunk... :-)

17. Tidike (válaszként erre: 12. - Simple)
2009. dec. 8. 14:57
Nagyon egyetértek veled:) Mi hétvégeken a konyhában is együtt szoktunk ténykedni:)
16. frutty
2009. dec. 8. 14:56

legyen,szép.okos határozott és nagyon szerelmes

de belém,

de ne legyen papucs--

2009. dec. 8. 14:56
Megbízható,becsületes, határozott de gyengéd, figyelmes,ha kell, házias, értelmes,inkább csendes, mint harsány.Egy bizonyos fokig független, s ezt biztosítja a párjának is, magyarul nem telepszik rá, nem fojtja meg.Ügyes, meg tud javítani ezt-azt, ami férfimunka. Türelme van a gyerekhez, és a párjával harmóniában nevel.Van hobbija, tehát nem lötyög cél nélkül a világban.A család feje, de ezzel nem kérkedik, s elismeri, hogy az anya meg a család szíve.
2009. dec. 8. 14:56

nagyon sok mindent lehetne felsorolni, de az egyik pl szerintem hogy nincs olyan hogy ő a papucs van a nő. mindig más, attól függ miről van szó, ki vállalja a felelősséget az adott dologban:)

jah és ha kicsi duzzogás van akkor azt meg kell beszélni , nem pedig duzzogni órákon át...emberek vagyunk, meg kell tanulni megbocsátani nekik is nekünk is:D

2009. dec. 8. 14:56

Szeret engem, szereti a gyerekünket, jó a humora, X év után is jó vele elmenni moziba, sétálni bárhova mert mindig van jó hangulat, egyhullámhosszon vagytok(ez mindig párja és embere válogatja) nem basztat ha elkurja a fodrász a hajam és nem tetszik neki, akkor is imád ha pl télen hizok kicsit és nem azt mondja, hogy kövér vagy vagy nem megy el csajozni hanem azt mondja, hogy na mi van fókazsirt növesztettél?? és jót nevettek rajta közösen.

Biztonságérzetet ad, mindig számithatsz rá, nem hazudik, nem ver át, jó néha füllent de ki nem, és az az érzés, hogy tudod rá mindig számithatsz!

12. simple (válaszként erre: 1. - Tidike)
2009. dec. 8. 14:55
Nekem két dolog a fontos, lehessen rá számítani mindig, minden esetben. És legyen humora, én a férjemmel egész nap kacagok. Ezért imádom. Az ápoltságról, tisztaságról nem írok, mert az egyértelmű.
11. frutty (válaszként erre: 9. - 6c5f346e46)
2009. dec. 8. 14:55
ez igy csak a fele igaz...
10. frutty (válaszként erre: 8. - Tidike)
2009. dec. 8. 14:54

és van tölle egytökéletes,fiam is!

januárban lesz 9éves..

9. 6c5f346e46 (válaszként erre: 1. - Tidike)
2009. dec. 8. 14:53

milyen az ideális férj????

humoros,ápolt,család centrikus,szorgos,dolgos,ha kell legyen határozott,de ha azt mondom neki,bújj az ágy alá,kérdezze meg,hogy egészen a falig???...:)

jaaaaa és az utolsó szó mindig az övé legyen,igen drágám...:)

8. Tidike (válaszként erre: 6. - Frutty)
2009. dec. 8. 14:53

Nagyon szép idő:)

Gratulálok!

Nekem is a párom az ideális, imádom:)

2009. dec. 8. 14:51
nem unalmas!
2009. dec. 8. 14:51

A párom az!

imádom már 25éve!!!!!!

2009. dec. 8. 14:50
Szerintem mindenkinek más az ideális ,vagy inkább mindenki annak tűr el olyan dolgokat,az idealitás érdekében, akit igazán és őszintén szeret.
2009. dec. 8. 14:50
:D Én csak ujjal tudnék mutogatni, de nincs itt és nem a férjem :D
2009. dec. 8. 14:50

ez egy komoly kérdés:-)))


olyan akivel öröm az élet!!!

2009. dec. 8. 14:50
Olyan, mint a párom:)))D
2009. dec. 8. 14:48
Kíváncsian várom a válaszokat:)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook