Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen az ideális beállítás egy digitális fényképezőgépen, hogy a lehető legtöbb kép férjen a memóriakártyára, jó minőségben? fórum

Milyen az ideális beállítás egy digitális fényképezőgépen, hogy a lehető legtöbb kép férjen a memóriakártyára, jó minőségben? (beszélgetős fórum)


5. Depike (válaszként erre: 3. - F303be5590)
2011. ápr. 12. 10:35
na erről még nem hallottam, kezdő vagyok ebben a témában, de utánanézek. Köszi.
2011. ápr. 12. 10:34
szerintem ha beállítod 1 M-ra a képek nagyságát, az már bőven jó minőség. az, hogy mennyi fér rá, attól is függ, hogy mekkora a gép memóriakártyája, de a beállításoknál kiírja, hogy hány képet tudsz csinálni az adott méretben.
2011. ápr. 12. 09:05

vegyél inkább egy mobil háttértárat

egész baráti áron lehet kapni

2011. ápr. 12. 08:33
Sziasztok! Tudna valaki abban segíteni, hogy milyen az ideális beállítás egy digitális fényképezőgépen, hogy a lehető legtöbb kép férjen a memóriakártyára, jó minőségben? Egy Olympos E-500-as gépem van, és még mindig nem találtam meg a helyes beállítást. Külföldre utazom, és szeretnék minél többet fotózni, ráadásul nem lesz nálam a laptopom, hogy rögtön felmentsem a képeket.
2011. ápr. 12. 08:31
Fényképezéshez segítség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook