Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nők! Nektek mi a véleményetek erről? Mit csináljak ezzel a férfival? fórum

Nők! Nektek mi a véleményetek erről? Mit csináljak ezzel a férfival? (beszélgetős fórum)


1 2 3
90. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Nagydora2017)
2017. aug. 5. 09:00
Szerintem írd meg neki, hogy azzal a bizonyos meleg pasival, akiről a másik neveden írtál, mennyire fergeteges volt a szex. Ha erre nem harap, akkor semmire.
89. 124637ff9b (válaszként erre: 88. - 4d0b637a98)
2017. aug. 4. 12:14

Violet, ha egy férfival max 10 perc személyes kontaktusod van, van róla valós véleményed, hogy milyen lehet? Külsőt leszámítva.

Ha van, na akkor az a belemagyarázás :D

88. 4d0b637a98 (válaszként erre: 67. - 124637ff9b)
2017. aug. 4. 01:50

Lovelyly, ha egy férfi olyat kérdez tőled, hogy mit gondolsz, azzal mi a baj? Az nem természetes, egyenes kérdés? Biztos nem dicséretet, hanem őszinte választ vár, azért kérdez, mert nem tudja, mi a véleményed róla, ilyen pofon egyszerű.


Ebbe semmit nem kell belemagyarázni.

87. PöttyösPanka (válaszként erre: 86. - Százas Evelin)
2017. aug. 2. 13:45
De hát ő kezdte :)))
86. Százas Evelin (válaszként erre: 85. - PöttyösPanka)
2017. aug. 2. 12:56
PöttyösPanka :-))))) Komolytanankodsz. :-)
2017. aug. 2. 11:29
Ha ő csajokat lájkolgat, te kezdj el eszeveszetten lájkolgatni mindenféle izompasit. Érteni fogja a célzást, hogy ezzel akarod féltékennyé tenni, és akkor bűnbánóan elkezdi lájkolgatni a te képeidet. Fontos, hogy tegyél ki naponta legalább háromszor egy új, mélyen dekoltált szelfit, hogy legyen mit lájkolnia. Közben ha ír valamit az üzenőfalára, mindig te legyél az első, aki reagál rá. Ha elértétek, hogy kapsz tőle 100 lájkot, akkor ez már komoly kapcsolta, és megjelölheted az adatlapodon, hogy kapcsolatban vagy vele.
84. Százas Evelin (válaszként erre: 83. - Nagydora2017)
2017. aug. 2. 11:16

Jézus ereje, hát nem vagyok én profi tanácsadó-szolgálat. De csak így sima magánemberként mondva, ebbe a szituba szerintem annyi bőven beleférne, ha azt írnád neki, hogy elég sokat dumáltatok már f.book-on, nem lenne esetleg kedve személyesen is? Hogy mondjuk, összefuthatnánk valahol, meginni egy bambit. :-) Ez manapság hidd el, nem ciki.

Valamiért bátortalan ez a pasi, de ha csak ennyi a gond vele, akkor tényleg érdemes lenne kipróbálni, találtok-e közös hangot személyes kontaktban is.

2017. aug. 2. 10:45
De mit?
82. nagydora2017 (válaszként erre: 81. - Százas Evelin)
2017. aug. 2. 10:45
Akkor írjak rá?
81. Százas Evelin (válaszként erre: 79. - Nagydora2017)
2017. aug. 2. 09:34

Nahát csak történt ott azért a virtuális téren kívül is valami. :-) A való életben is érdeklődött felőled. De eléggé kudarckerülőnek tűnik a pasi, az nyilvánvaló. Talán beégett már párszor, és mostmár szeretne biztosra menni. A könnyebb ellenállás irányába halad, ez a különféle összevissza lájkolgatás is ezt mutathatja.

Ettől ugyan még mindig nem kifejezetten szemétdombra való, csak egy kis emberi gyarlóság merült fel a részéről. Kiben nincs olyan.

Legalább már tudjuk, hogy ha ezzel a pasival nem úgy bánnak, mint a hímes tojással, akkor begubózik és furcsa dolgokat művel, de ha nem akarsz, nem kell foglalkoznod ezzel.

Nade még mindig azt mondom, hogy meg lehet ezeket a történéseket vele beszélni. Csak egy kicsit nyíltabbnak kellene lenni mindkettőtöknek. És lehetőleg lejönni a monitorról, élőben találkozni. :-)

80. nagydora2017 (válaszként erre: 77. - Voros.orchidea)
2017. aug. 2. 04:51
Nem lesem,csak bevolt állítva követőnek és feltűnt mit csinál akarva-akaratlanul is láttam.
79. nagydora2017 (válaszként erre: 75. - Százas Evelin)
2017. aug. 2. 04:50
Azt azért még visszahallottam a csopottársamtól,hogy ő még érdeklődött felőlem. Nem rosszindulatból írtam,hogy csendes ,ám ha ennyin megsértődik legyen...
78. voros.orchidea (válaszként erre: 77. - Voros.orchidea)
2017. aug. 2. 00:52
*osszejottunk
2017. aug. 2. 00:51
Most komoly, hogy felnőtt emberek azt lesik, ki kit lajkolgat? Azért elszomorító, hogy ülünk a számítógép előtt, és kombinálunk:"kb.akkor kezdte ezt a lajkokgatast, mikor én ezt és ezt írtam neki,...". Nem vagyok fb-ellenes, de nem így kéne használni. Én már ebben a "cyber-világban" kamaszodtam, sőt, a ferjemet is neten ismertem meg. De nem kémkedtem még kombináltam soha! Ha egy pasi megtetszett, hát rairtam. Aztán v találkoztunk, v nem. Aztán v osszejottek, v nem. Ha szemet szúrt volna valaha, h más nők képeit lajkolja, rákérdeztem volna, miért teszi. Ha meg fűnek-fának írta volna, h "szép vagy", tuti nem álltam volna szóba vele.
76. PöttyösPanka (válaszként erre: 64. - 124637ff9b)
2017. aug. 1. 22:25
Nem kell leírni sem magadat, sem a fészbúkot, mert arra nagyon jó, amire te használod. Csak az a baj, hogy a Z generáció számára ez nem eszköz, ami segít a kapcsolattartásban, hanem konkrétan az életterük. Ezt nekünk nehéz megérteni, de ha kicsit megfigyeled, hogy hol játszódnak a fiatalok elbeszélései, rájössz, hogy bizony többet mozognak a virtuális térben, mint a valóságban. "Láttam a képeit, ezért ráírtam", "azt írta, hogy kedves lánynak tűnök", "egész éjjel cseteltünk", "lájkolja a képeimet". A másik fórumban sem azt írja a hősszerelmes srác, hogy "elmondtam neki (szemtől szemben), hogyan érzek", hanem hogy "küldtem neki egy videóüzenetet". És itt kezdődik a baj. Ma már a szerelmes párok nem órákig fogják egymás kezét, hanem mindenki ül a saját szobájában, és videócsetelnek. Nem is tudom, hogy megismerik-e a partnerüket, ha nem egy kijelzőn keresztül látják.
75. Százas Evelin (válaszként erre: 74. - Nagydora2017)
2017. aug. 1. 22:09

Szerintem előfordulhat, hogy semmit sem vár. Már nem. Megtudakolta, neked mi a véleményed róla, de nem kapott pozitív választ, és már egyből visszavonulót is fújt.

Ezután talán már csak cseverészett veled, ahogy mondod pasikról kérdezett, meg minden. Lehet, hogy a picha lájkolgatás nem teelőtted való pózolás, csak most valami más fordulatszámra kapcsolt, de teveled ő már nem foglalkozik.Te viszont annál többet ővele. Hát ha egyszer nem tudod ezt egyszerűen lelapozni, akkor kérdezd meg tőle, hogy mégis mit vár, vár-e egyáltalán valamit.

74. nagydora2017 (válaszként erre: 73. - Százas Evelin)
2017. aug. 1. 21:27
Most mégis mit vár szerintetek?
73. Százas Evelin (válaszként erre: 70. - Nagydora2017)
2017. aug. 1. 21:05

Aha, kezd világos lenni. Eddig félrevezetett kicsit az, hogy "megismertem" egy férfit, amit a fórumindítóban írtál. 10 perc ilyesmire tényleg nem elég, de ha kettesben történt volna a beszélgetés, akkor mindenesetre több infód lenne róla. Nade még három másik lány mellett... Nem is csoda, hogy csendes volt. Annyi csaj mellett nem lehet szóhoz jutni. :-) Azt, ami élőben történt, inkább csak egy felületes szemrevételezésnek lehet tekinteni. Ezekután a pasi viszont valóban kezdeményezett. Igaz hogy elég bénán, de megtette. Ez a "sajnálom, hogy kevés vagyok neked" szöveg is csak további bénázás. Nem valami sláger szöveg ez? Balázs Fecó... :-)

A gyenge kezdés után erős visszaesés, mindenről dumál veled a face-n, csak épp azt nem mondja, hogy randira szeretne hívni? Neked kellene talán őt? Eh, nehezen lehet ebből bármit is kihozni. Talán tényleg inkább felejtős.

72. 124637ff9b (válaszként erre: 68. - Lapbarna)
2017. aug. 1. 20:10

Nekem iwiw-em nem volt, és nem értettem, hogy mi szüksége van rá az embereknek :D

Persze ugyan így később a face-t sem.

Egy próbát azért megér, max törlöd magad :)

71. lapbarna (válaszként erre: 62. - Nagydora2017)
2017. aug. 1. 19:52

10 perc dumálás tudod, mire elég?

Arra, hogy mondjuk valakiről homlokegyenest más benyomásod legyen, mint a valóság. Megismerni senkit nem lehet 10 perc alatt.

70. nagydora2017 (válaszként erre: 66. - Százas Evelin)
2017. aug. 1. 19:49
Igen mondom élőbe tök normálisnak tűnt mondjuk csapatban dumáltunk,mert volt még ott 3lány is akik a csoportársaim
69. nagydora2017 (válaszként erre: 65. - Százas Evelin)
2017. aug. 1. 19:46
Igen,beszélgettünk élőbe is,odajött hozzám egy tanfolyamon ,utána bejelölt facen,és rámírt,hogy aranyosnak talál,aztán dumáltunk facen sok mindenről,pasikról kérdezgetett meg hasonló.Igen és mostanában tűnt fel,hogy facen lájkolgatja a pi.ákat...
68. lapbarna (válaszként erre: 64. - 124637ff9b)
2017. aug. 1. 19:46

Nekem az iwiw volt az "igazi". :D

Sokkal átláthatóbb volt, mint a fb. És nem a like-gyüjtögetés volt a jellemző. Úgyhogy én erre nem is regisztráltam.

Nem ítélek el senkit, aki face-zik, de mindemellett örülök, hogy én nem vagyok fent.

67. 124637ff9b (válaszként erre: 62. - Nagydora2017)
2017. aug. 1. 19:18

Már onnantól gáz a pasi, hogy megkérdezi, mit gondolsz róla. Normális férfi ilyet nem kérdez, mintegy dicsérgetést várva. Mit akart hallani? Hogy húúú nagyon bejössz nekem? Vagy mit?

Aztán "kár, hogy nem vagyok neked elég jó" ... itt várta volna, hogy de, te vagy a csodapasi, álmaim netovábbja. Szóval csak provokált azzal a mondattal.

Nem dicsérgetted, hát odébb állt.

Szerintem örülj neki :)

2017. aug. 1. 19:12
Mármint neked az előzőek szerint csak a F.book-os lájkolgatással volt gondod. Az ami az élő beszélgetésen elhangzott, az alapvetően stimmelt? Te neki biztosan bejöttél, mert megkeresgélt, bejelölt, stb. Dehát ezt egy élő találkozás után nem pont a f.book-on kellene tovább folytatni. Nem olyan nagy gáz az, ha valaki "csendes". Az sem az, hogy egy olyan virtuális oldalon össze-vissza kattintgat. Szerintem az lenne itt a lényeg, ami az alatt a 10 perc alatt közöttetek elhangzott.
65. Százas Evelin (válaszként erre: 62. - Nagydora2017)
2017. aug. 1. 18:56
Mi volt az a 10 perces élő beszélgetés? Eddig csak mindenféle lájkolásról volt szó.
64. 124637ff9b (válaszként erre: 59. - Lapbarna)
2017. aug. 1. 18:19

Jó, hát azért nem lehet mindent egy kaptafára húzni.

Attól, hogy nekem pl van facebook adatlapom, 45 ismerőssel, de azok valóban ismerősök, nem lájkolgatós kukázás eredményei, még nem fogom leírni se magam, se a facebookot.

Én kiváló helynek látom az én esetben arra, hogy tudjunk egymásról, örüljünk egymás örömeinek, lássak-megosszak fotókat, hisz nem mindenkivel napi szintű az életbeli találkozásunk.

(Egyébként sok sok évig ellen álltam én is, de az élet úgy hozta, hogy amit ki se próbálok, arról nem is tudom, hogy milyen, hát legyen. Nem bántam meg.)

63. nagydora2017 (válaszként erre: 57. - Massalhangzo)
2017. aug. 1. 18:13
Mondom ,hogy élőbe tök szimpatikusnak tűnt meg csendesnek és normális volt.... De igazad van biztos ismersz
62. nagydora2017 (válaszként erre: 60. - Lapbarna)
2017. aug. 1. 18:11
Kimondta ,hogy nem vagyok a sorba ő írt rám meg ő jelölt be. Kérdezte mi a véleményem róla,csak azt írtam neki erre ,hogy csendes és erre azt írta,hogy kár hogy nem vagyok neked elég jó... Lehet megsértődött pedig nem is rossz szándékból írtam. Hát 10percet dumáltam vele élőbe,nekem ez jött le,hogy ő ilyen ,ezért írtam.. a vicces ,hogy én nem ilyennek ismertem meg. És nem értem ,mostani hirtelen megváltozott viselkedését. Meg a többiek is azt mondták ,hogy ő csendes magának való. Hát nem tudom most már mi az igazság....
61. michelle.r (válaszként erre: 4. - Nagydora2017)
2017. aug. 1. 13:16
Nyugi, a lájk után a lánykérés jön. Légy türelmes.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook