Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nők a volán mögött! fórum

Nők a volán mögött! (beszélgetős fórum)

1 2
2008. jan. 14. 22:22
Addig nem akarok elmenni:)
2008. jan. 14. 22:20
Sok sikert hozzá, és bizz magadban. Nekem eddig a legtöbb amit levezettem alvás nélkül Vieste volt 1550 km.
2008. jan. 14. 22:18
Akkor gyakorlok tovább, vagy legalábbis amíg a lakatos válalja az autó javítását:)
10. 95cf1e718b (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 22:11
Én még 1988 -ban tanultam cegléden vezetni. volt nő tanfolyamtársam ki elejinte elég ügyetlenke volt. De azóta, hogy beszélek vele, nagyon jl megy neki. Ö se mert beálni az udvarukba, de mostmár ugy megy mintha ugyszeletett volna.
9. gpetra (válaszként erre: 1. - Szabotimi)
2008. jan. 14. 17:07
10 éve van jogsim, magam és mások szerint is jól vezetek, de természetesen én is csináltam hasonló hülyeségeket. Ahogy nő a rutin, egyre kevesebbet, de az elején én is meghúztam az autó elejét garázsba álláskor, én is majdnem beugrattam a garázsba, mert sebességben volt az autó, én meg levettem a lábamat a kuplungról... De egy percig sem gondoltam azt, hogy akkor én most tuti nem tudok vezetni. Ha kételkednék benne, akkor bizonyára nem ülnék a volánhoz.
2008. jan. 14. 16:57

Szia! Én 18 évesen ugyan megszereztem a jogsimat,de 3-4 évig nem vezettem igazából.

Aztán férjem külföldre ment dolgozni és muszáj volt vezssek. Mégpedig az akkor fél éves kislányommal együtt!

Hát először féltem és én is tényleg lassan mentem. De aztán egyre jobb lett a helyzet.

Most már mmi is Ír o.ban vagyunk ahol ráadásul forditott oldalas vezetés van de itt sincs semmi gondom most már szeretek veteni.


Más. Egyszer én is "elütöttem " a kaput még az elején kitolatásnál. Utána sokáig féltem,de bele lehet jönni mindenbe. Csak próbálkozz és ne félj.Inkább lassan de menni fog előbb-utóbb.

7. f39a34943d (válaszként erre: 6. - Szabotimi)
2008. jan. 12. 16:30

Teljesen egyet értek veletek!

Egy hót félős vezetőből kb. 150 ezer km-t vezetve pesten egy bizos kis sofőr kerekedett!

Sőőt most már nem vezetek csak félévente 3/4 évente és mindeg milyen kocsi kerül alám pár perc és megszokom!

Tehát én vagyok az élő példa a gyakorlásra!

2008. jan. 12. 15:03
ha megszületik a második baba kapok autót, vagy én használom a buszt, de tényleg sokat számít a rutin. ha minden nap vezetek egy keveset máris jobban megy, bátrabb vagyok, de volt olyan ,hogy hetekig nem vezettem és van külömbség:(
2008. jan. 12. 01:25

17 evesen csinaltam meg a jogsit. Ennek mar 15 eve. Azota vezetek az elso naptol fogva, egyedul. A tanfolyam elott soha nem vezettem. Lehet, h jo tanarom volt?

Egy kisebb koccanasom volt, de komolyabb baleset soha.

Szerintem a ferfiak ugyanugy lehetnek rossz vezetok, mint a nok es forditva. Sokat szamit a gyakorlat.

2008. jan. 12. 01:09

Addig én sem tudtam orral beállni amíg az egyik kollegám el nem mondta, hogy hogy vezessem a kocsi orrát arra amerre én akarom. pl. ott fog kanyarodni az eleje ahol a tengely van, és ehhez kell viszonyítani a dolgokat.

Szerintem neked is csak rá kellene jönni a dolgok nyitjára!

3. szabotimi (válaszként erre: 2. - F39a34943d)
2008. jan. 11. 23:12

az oktatóm azt mondta, hogy az tapasztalata,hogy a nők vezetni jobban tudnak csak az aprób dolgokon buknak meg. Forgalomba nincs baj szerencsére elvezetek akárhova beparkolok meg minden. De ilyen ,hogy akkora a kapu, hogy egy kamion is befér, nekem akkor nem sikerült. Ez annyira megviselt, hogy el akartam dobni a jogsit.


Szerencsére a férjem sem egy idegbaj, tök jól fogadta ( az egy peugeot 605 2,5 td a mostani egy voyager grand) De rutinból azért kötöt rá CASCOT.

2008. jan. 11. 23:02

Az a baj, hogy ti nők élböl azt gondoljátok, hogy nem tudtok vezetni.

A volt kedvesem is ilyen volt mint te teljesen hülyén oktatták. Ő még rosszabb volt mert nem mert városban vezetni. Minden nagyobb városnál át kellett vennem a kormányt.

Egyszer elkeztük azt, hogy ok átveszem de csináljuk azt, hogy meséljen nekem útközben mire figyeljek mit nézzek. Kiderült, hogy teljesen más dolgokat nézett ő és én vezetés közben, a lényegtelen dolgok elvették a figyelmét.

Azt, meg, hogy a kocsit hogy érzi hogy nem úgy oldottuk meg, hogy rááldoztunk egy hétvégét és egy dobozt kötöttünk a nyakába. azzal játszottuk azt, hogy közlekedjen a szobában parkoltunk meg minden. Ezután jött a kocsi. fogtunk egy pár botot és odaragasztottuk a lökhárítók végéhez ... mind a hóekéknél. nagyjábol igy kitapasztalta azt, hogy mekkora az autó és mivel a dobozzal már jól parkolt ugyanezt lehetett alkalmazni a kocsival.

szóval mindenki megtanítható normálisan vezetni csak egy kis türelemmel és leleménnyel rá lehet vezetni, hogy ne féljen!

2008. jan. 11. 22:46

Meg mondom az őszitét, nagyon félek vezetni: féltem a gyereket hátul és persze magamat is. Betartom a szabályokat : tehát feltartom a sort mondanák a férfiak.

hatalmas autonk van és nagyon jó vezetni viszont rutin hilyán.

Szóóval a kérdés: csináltatok már valami " gázt" az úton vagy az udvarban??

Én a múltkor majdnem elütöttem a férjem:)

Nem tényleg mivel az előző kocsival nem fértem be a kapun- a jobb oldala oda lett- Azóta nem álok be, hanem megállok a kapu előtt a férjem meg beáll. na a kocsi sebességbe volt, én meg húztam hátra az ülést - persze a férjem kényelme érdekébe. A kocsi meg megugrott a férjem arréb én gyorsan a fékre -még jó, hogy nem a gázra ( akkor most özvegy lennék:(( megúszta:) Szóval más sztorik....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook