Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Női táskák és rejtelmeik fórum

Női táskák és rejtelmeik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Női táskák és rejtelmeik

1 2 3 4
2014. aug. 24. 22:15
Hogy lehet ennyit írni a semmiről? :D
29. elbb
2014. aug. 24. 21:19

Én hátizsákos vagyok, mivel a kerek vállamról mindig lecsúsznak a félvállas táskák. Ezért önkéntelenül azt a vállam felhúzom, így pár nap alatt meg is fájdul :(

A hátizsákot meg sem érzem a hátamon, bevásárláskor tökéletesen elférnek benne a dolgok, de amúgy sem hordok magammal túlélőfelszerelést. Zsepi, pénz, esernyő és iratok. Ezek vannak fixen nálam. Barátnőm táskája átlag 5 kiló :))) Már a tartalma :)

Van alkalmibb hátizsákom is, meg van sportos. De ha valahova nagyon alkalmi kell, akkor az meg ilyen borítéktáska, amibe aztán tényleg semmi nem fér szinte :DD

28. Briell14 (válaszként erre: 27. - Mmacus)
2014. aug. 24. 21:14
Hihi! Igen. Soha nem elég! :)
27. mmacus (válaszként erre: 25. - Briell14)
2014. aug. 24. 21:10
Soook? Még elég sincs!:D
26. zebracsikó (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2014. aug. 24. 21:08

ugyanez nálam :)

túlélőfelszerelés

25. Briell14 (válaszként erre: 23. - Mmacus)
2014. aug. 24. 20:58
Pontosan! És olyan sincs, hogy sok táska! :)
24. grizus
2014. aug. 24. 20:53
Neten ruhát se szabad vásárolni. Kifogtam már jót, de olyanokat is, hogy... uahhrr, undorító, rossz méret, egy rongy amiért kár volt kiadni pénzt. Soha többet.
23. mmacus (válaszként erre: 22. - Briell14)
2014. aug. 24. 20:51

:)

Nincs olyan, hogy A TÁSKA. Táska mindenhez és mindenkorra másmilyen kell. Pillanatok alatt át tudok pakolni, ezt már tökélyre fejlesztettem.

2014. aug. 24. 20:50

Én nagyon szeretem a táskákat...meg a cipőket is. :)

Táskából kell, hogy legyen kisebb-nagyobb, világosabb, sötétebb, utcai, alkalmi... mindenféle. Olyan ez, mint Gombóc Artúrnak a csoki. :D

2014. aug. 24. 20:35
Egy cikk a semmirol. Nem is olvastam vegig. Legkozelebb egy uncsi vasarnapon szerintem dobjuk be a wc papir temat...
20. grizus
2014. aug. 24. 20:20
És lehetőleg cipzáras legyen, vagy átvetős a teteje, de a legjobb a cipzár, biztonságos és kényelmes. A patent, gomb nem az igazi.
19. grizus
2014. aug. 24. 20:18
Ami az egyik legfontosabb, az a szőlőzsír és a szájfény, anélkül sehova.
18. grizus
2014. aug. 24. 20:17
Én imádom a táskákat, de nincs sok. Egy a lényeg, hogy átvetős legyen. A kicsit rusztikus, színes, tarisznyás fazonos tetszenek legjobban. ópár cucc van nálam, de csak ami tényleg kellhet. Smink pl. nincs, mert nem sminkelek. Cukorka, rágó, némi keksz, krém, micellás víz kézmosáshoz, zsepik, iratok, napszemcsi és sima szemüveg, kendő, pénztárca, mobil meg pár egyéb dolog. Emellett van egy vállra akasztható szütyő, amiben a nagyobb dolgok vannak, víz, kávé, esetleg üdítő, újság, szatyor, felső ha kell, mivel ezekkel nem akarom terhelni a táskát.
17. Cucicsillag (válaszként erre: 16. - Cucicsillag)
2014. aug. 24. 19:56

Hja, higis fertotlenito is van benne :)

Viz es sz.e kex, de ez mindig aktualitas fuggo.

En sosem lennek el belole, mi dig kipakolom,mi den hasznalat utan egytolegyig :)8

16. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Syria)
2014. aug. 24. 19:53
Nekem rengeteg tatyom van, retikul/ridikul :) kistaska, akarmi, de sosem okozott problemat,mi van benne es mi nincs (plane,miota gyerkoc van) A sajatomban, mindig allando dolgok vannak : zsepi, penztarca, telo, neutrogenya szajkutyu,kulcsok, asszem ennyi. Rago a kocsiban :)
15. syria (válaszként erre: 9. - Lara1984)
2014. aug. 24. 13:07
Gondoltam, hogy vagytok egy páran így. :)
14. syria (válaszként erre: 8. - Globus)
2014. aug. 24. 13:05
jól látod a táskák problémáit. Az elődnek nem csak az volt a baja, hogy leesett a vállamról, hanem hiába volt sok rekesze, minden összeborult benne; sokszor ásatást kellett végeznem, mire megtaláltam valamit.
13. syria (válaszként erre: 7. - Pilus)
2014. aug. 24. 13:01
Ez az! Nekem se szabad beszabadulnom táskaboltba, mert az nagyon sokba fájhat. :( Kerülöm is őket. :)
12. syria (válaszként erre: 4. - Livegirl)
2014. aug. 24. 12:59

Tényleg szerencsés vagy a táskákkal.

Én nem szeretem őket váltogatni. Ha belaktam egyet, akkor szeretem tudni, hogy mit hol találok.

11. syria (válaszként erre: 2. - Mese20)
2014. aug. 24. 12:58

Köszönöm. :)

Na igen; táskából tuti nem érdemes kínait venni.

10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Lara1984)
2014. aug. 24. 11:14

Én is így vagyok vele.

A táskám tartalmát MacGyver is megirigyelné :)

2014. aug. 24. 10:43
A táskám tartalmával kb. egy hónapig eléldegélnék egy lakatlan szigeten. Van benne -szinte- minden, ami a túléléshez kell. :)
2014. aug. 24. 10:17
Nekem csak 2 db táskám van, egy masszívabb sötét téli, és egy vidámabb nyári. Ja, meg egy kézi retikül alkalmi ruhához. Mindegyiket szeretem, univerzális színűek. Simán elfér bennük a szokásos női felszerelés :) Némi kozmetikum, notesz, írószerszám, kártyák, igazolványok, bérletek célszerű tartóban, összecsukható esernyő. Igen, textiltáska is, melegebb napokra kinyitható legyező :) papírzsebkendők, tic-tac cukorka, kisolló, körömreszelő, hirtelen ennyi jutott eszembe. Én inkább olcsóbb szütyőt veszek, és gyakrabban cserélem, fontosabbnak találom a rekeszek célszerű kialakítását, mint a márkát. Vannak nagy nevű cégek olyan táskái, amit kb. csak flancolásra lehet felhasználni... mindenesetre nem egyszerű a választás, mindenki maga ismeri a használati szokásait. Az sem mindegy, hogy merevített fenekű, oldalú, vagy összeborul-e benne minden, utóbbiban nem lehet rendet tartani. A rekeszeket mi választja el egymástól, maga a táska miként záródik. Volt már olyan, amit csak pultra, asztalra letéve lehetett kinyitni, hát eléggé bosszantó tud lenni, ha a másik kezemben is van valami, azt tegyem le a földre? A mostani nyárinak vannak olyan szép díszítőelemei, amit szeretnék lementeni róla, és felhasználni valami máshoz, imádom az ilyen "kreatívkodást" :)
2014. aug. 24. 10:03
De jó táskákról olvasni:)))Nekem a gyengéim,így van is belőlük néhány,..igaz évek alatt gyűltek össze.De úgy vagyok,mint livegirl,nem szabad táskaboltba bemennem:)))Mert ha erős maradok és nem veszek,akkor egy napig a szívem fáj utána.Szeretem ha több színben, nagyságban és anyagban léteznek.Igaz,kevés a bőr,mert arra nincs pénzem:(((
6. livegirl (válaszként erre: 5. - Moonlight13)
2014. aug. 24. 10:01
hát tudom, nem próbálkozok már kínaival, de pl. amikor vettem egy fekete bőr magassarkút, teljesen tökéletes volt, az meg kinyúlt egy-két alakalom után, vagy nem tudom mi történt vele, de már kilépek belőle, szóval nem értem én ezt, de azért van mit felvennem szerencsére :)
5. moonlight13 (válaszként erre: 4. - Livegirl)
2014. aug. 24. 09:56
Cipőből csak jó minőségűt vegyél, ha mind feltöri a lábad. Én sem tudok csak 2-3 márkát megvenni, a többire már rá sem nézek, mert nem tudok benne járni.
2014. aug. 24. 09:38

Hát akkor, szerencsés vagyok, mert nekem ez sosem volt gond, táskát venni (számomra) a legegyszerűbb, meglátom, megszeretem és megveszem, ennyi. Nincs több száz táskám, de én olyan 30-ra tippelek, mindennel együtt. Én egy közepes sötétkék és barna bőr táskát hordok a mindennapokban, pár A4-es füzet is belefér, bár kicsit meghajlítva, de az egyetemre nekem sosem kellett sok minden. Nagyon szeretem mert nagyon szép, elegáns, de nem hivalkodó és rettentően strapabíró, bár az ára is ehhez igazodott.


Vicces volt a megvétele, anyával elmentünk egy outletbe vásárolni, és ő bement a táskaboltba, én már kellő rutinnal nem, gondoltam sokba lesz, ha bemegyek. De nem tudott dönteni és felhívott telefonon, hogy menjek be segíteni kiválasztani a táskát, hát segítettem, de rögtön mondtam, hogy jó, akkor velem meg ez a táska jön haza, egy nagy boltban is rögtön megtalálom a nekem valót.


Meg kell próbálni a válladon, megnézni, szeretem ha több rekeszes, színben jól megy a ruháimhoz, és időt álló. Szövettáskákat strandra hordok, meg a boltba, műbőrt ritkán beszek, max. bulis táskának. Van egy-két hátizsákom, de ritkábban hordom, kirándulni maximum. Van egy gyöngyökkel kivarrt színházi táskám, az nagyon szép elegáns. Szerintem jó, ha van minden helyzetben mihez nyúlni, színben, méretben. Nem szoktam addig használni egy táskát sem, míg leszakad a vállamról, így vissza-visszatérek régebbiekhez is.


Nekem a cipő okoz gondot, mert kb. az összes feltöri a lábam :D

2014. aug. 24. 09:35

Nekem evek ota egy ini-mini kis retikulom van, az a tipikus eppen csak a legszuksegesebb dolgoknak. De mglepo modon egy atomtengeralattjaro is elfer benne. Szuken, de elfer:)

Ha akarom kezbeb viszem, ha viszont mindket kezemre szuksegem van, akkor a vallamra dobom.

Igen, nem veletlen, hogy nincs es nem is keresek masikat:)

2014. aug. 24. 09:15
Fú nekem annyira aktuális most ez a kérdés hogy csak na :D Egyetemre szerettem volna beszerezni egy strapabíró jó méretű táskát, de sehol nem találtam olyat, ami megérné az árát vagy tetszene. Végül kompromisszumot kötöttem magammal és a Deichmannban vettem egyet, de kézitáskám még nincs, úgyhogy az egy újabb kör lesz. Nem szeretek ennyit mászkálni egy táska után, eddig mindig kínait vettem, de kb fél évig bírták. Nekem tetszett a cikk :)
2014. aug. 24. 09:08
A téma akár lerágott csont is lehetne. De szerintem nem az.
Soha nem voltam táskabolond. Mindig igyekeztem ár-érték, kinézet-praktikum között egyensúlyt tartani, de soha nem sikerült hosszú távra bevált táskához jutnom. Egészen addig, amíg nem kaptam ajándékba egy bőrből készült Sam....te táskát. Annyira szerettem, hogy kb. 10 év alatt szinte rongyosra hordtam.

Ugrás a teljes írásra: Női táskák és rejtelmeik
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook