Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Női-férfi intim gyanta-kozmetikus válaszol fórum

Női-férfi intim gyanta-kozmetikus válaszol (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2013. jan. 8. 20:44
Sziasztok! Csatlakozom, én is egy ilyen kozmetikust keresek Szegeden :) köszönöm szépen a segítségeteket!
2012. szept. 29. 17:56

sziasztok, Szegeden keresek olyan kozmetikust, aki nagyon ügyesen és nem túl drágán csinál intim gyantát

előre is köszi a segítséget :)

2012. júl. 2. 10:52
Sziasztok! Pécsett keresnék ügyes kozmetikust, aki intim gyantát is vállal... Most mennék először, végre rászántam magam :)
2012. jún. 24. 17:18
Egerben élek féfi vagyok és szeretnék intim helyen gyantáztatni. Egerben kik vállalnak ilyet? És hogy megy egy ilyen intim gyantázás?
150. egri maja (válaszként erre: 149. - Sinkagitta)
2012. jún. 19. 07:55

Szia!

Én kozmetikus vagyok,csinálok intim gyantát is,szerintem nyugodj meg,lehet,h csak kipattogzódott a bőröd,mert eddig borotváltad,amivel nem lett eltávolitva a szőrtüsző és most ez viselte meg a bőrödet.Remélhetőleg!:)

Nagyon fontos,h steril környezetben dolgozzon a kozmetikusod,h fertőtlenitsen,illetve,h milyen gyantát használ erre a területre.Általában titán-dioxidosat szoktak az érzékeny területekre,én cukor pasztát használok,még nem volt rá panasz!

Vegyél a gyógszertárban borvizet,mely nyugtatja a bőrt és probáld meg áttörölgetni vele,ha fáj vagy érzékeny.Igy látatlanban csak ennyit tudok javasolni.

Üdv:Maja

2012. jún. 18. 21:49
sziasztok! nagyon kellemetlen problémával fordulok hozzátok. kb. egy hónapja voltam teljes intim gyantán, nem is fájt, imádtam hogy sima mint a babapopsi stb, viszont egy nagyon gáz velejárója van nálam.apró kis bőrkinövések jelentek meg - hát most mit köntörfalazzak az ánuszrózsám környékén.bocs. nagyon utálom, és szinte biztos hogy a gyantától volt, gondolom hogy hirtelen kirántotta az erős szőrzetet? (előtte borotváltam) a héten megyek vissza a kozmetikusomhoz nagyon kiváncsi vagyok mit szól..de annyira elkeseredtem.iszonyuan gáz.
2012. ápr. 23. 17:04

Látom,törölve lettem:)

Csak azt nem étrem,h aki hasonlót irt,az miért nem?

147. mandy (válaszként erre: 146. - Nahy)
2012. ápr. 23. 13:51

Ne ijeszd el az 'újakat', amúgy is éppen elég ijesztő a dolog :)

Nekem nem volt amúgy olyan meredek, az meg hogy a szépségért meg kell szenvedni....hát nekem pl a combgyanta, szemöldöktetoválás vagy akár egy nyomkodós arctisztítás jobban fáj.

146. nahy
2012. ápr. 18. 15:16

Sziasztok!


Én ma voltam intim gyantáztatni.:) XIV. kerületben van, a stadionok környékén. Iszonyú jó fej a nő, már többször voltam nála. Pasikat is vállal.

Hát az első alkalom elég meredek szerintem, de túl lehet élni, utána meg havonta 1szer érdemes menni, az pedig már nem olyan vészes. Egyébként is a szépségért meg kell szenvedni, és megéri, mert így sokáig tart a hatása...:) ha vkit érdekel, megírom az elérhetőségét, meg az árat. Szép napot!

145. nahla74 (válaszként erre: 132. - Helen202)
2012. ápr. 14. 22:17
Szia!Engem érdekelne,légyszi írj.üdv
144. nahla74
2012. ápr. 14. 22:14
Sziasztok!Én bp-i kozmetikust keresnék,aki intim gyantát vállal:)Előre is köszi
2012. ápr. 13. 17:21

Sziasztok!

Tud valaki ajánlani elfogadható áron dolgozó szegedi kozmetikust, aki vállal teljes intim gyantát?

Sürgős lenne

Köszi :)

2012. ápr. 11. 12:49

en nem tudom hogy birjak az emberek a borotvalast intim területeken, sztem borzalmas! :(

en is külföldön elek, raadasul kis varosban voltam elöször es sajnos nem talaltam senkit aki tud ilyet, mert itt sem "divat". :(

Szerencsere talatam egy brazil kozmetikust, akivel rettentöen megvagyok elegedve, mivelhogy öt perc alatt szedi le az egeszet!, majdhogynem fajdalommentes!, alapos, higenikus, es utana egy hetig sima mint a babapopsi! :) persze nem veletlen, mivel egyenesen braziliabol hozta a mesterseget ;) mindenkinek csak ajanlani tudom!

141. Anitaaa03 (válaszként erre: 140. - Mandy)
2012. márc. 14. 11:33
tegnap kipróbáltam a krémet vagyis a fujós weet-et hát többet szerintem nem kicsit égetett utána -inkább a gyanta
140. mandy (válaszként erre: 139. - Anitaaa03)
2012. márc. 12. 20:44

Detto, a borotválás után már másnap viszketni kezd, harmadnap meg már úgy vakaródzom, mintha tetves lennék :) Baromi kellemetlen.

Ráadásul erősíti is baromira.

Én úgy tudom, hogy a krém is erősíti.

Epilálok mindenhol....de intim részen képtelen vagyok. Így marad az intimgyanta:)

139. Anitaaa03 (válaszként erre: 138. - Noncsi18)
2012. márc. 12. 17:09
én ha borotválom az intim részeknél másnap majd meg bolondulok a viszketés miatt.epilátort még nem mertem kipróbálni:S
138. Noncsi18 (válaszként erre: 137. - Anitaaa03)
2012. márc. 12. 16:28
Lehet nyaron megkerem majd paromat, hogy csak a bikini vonalnal rantsa le.... az ugy is a legkevesbe fajdalmas hely, de nekem nem menne az se :S En most jelenleg a labamat epilalom a tobbi borotva, otthon meg a honalj es az intim reszt gyantaztattam.
137. Anitaaa03 (válaszként erre: 136. - Noncsi18)
2012. márc. 12. 16:22
nagy levegő és hajrá igaz az ajkakról nem szedem le ott ollóval szoktam teljesen rövidre vágni:).a szemöldökömet is én csinálom a lábamat borotválni szoktam most növesztem azzal én is inkább kozmetikushoz megyek mert nekem elég hosszadalmas lenne:)
136. Noncsi18 (válaszként erre: 134. - Anitaaa03)
2012. márc. 12. 16:07
Hogy tudod magadnak letepni? En egyszer probaltam, ratettem, akartam rantani, de ugy fajt, hogy inkabb csak lehuztam es az osszes gyanta ott maradt :D Szenvedtem mire leszedtem rantas nelkul a gyantat :D En a bajszomnal is alig merem letepni.
2012. márc. 12. 16:06
En otthon gyantaztatni jartam, iszonyatosan fajt, de sokkal jobb volt, nem pattogott ki, nem kellett olyan surun foglalkozni vele, foleg nyaron, mikor naponta megyunk strandra, es ket naponta le kell szedni, olyan voros lesz nekem, nagyon ronda :( Most jelenleg hasznalok borotva habot, ugy leszedem es utana bekenem borotvalkozas utani kremmel, de igy is kipattog :S Egy eve nem jarok mar gyantaztatni, mert kikoltoztunk kulfolre es allitolag itt nem divat az ilyen :S (persze nem jartam meg utana, csak mindenki ezt mondja, aki regota itt el) Szoval ha van valami javaslat a kipattogas ellen szivesen fogadnam, mert nemsokara itt a bikini szezon.
2012. márc. 12. 16:00

Sziasztok

én magamnak gyantázok itthon a weet zselé gyantával viszont párom hajvágót használ:)most vettünk weet krémet érzékeny bőrre.erről milyen tapasztalatok van?ugyanúgy erősíti a szőrt mint a borotva?

133. Lygria
2012. márc. 3. 22:12

Sziasztok!


Sikerült találnom egy ügyes, kedves, korrekt áron dolgozó kozmetikus lányt, aki vállal intim gyantát Szegeden :).

Ha érdekel valakit, írjon privit, és megadom az elérhetőségét.

2012. febr. 4. 16:12
Sziasztok!A 9.kerületben dolgozom, és vállalok intim gyantát hölgyek számára. Ha érdekelne,írjatok!
131. picur*
2012. febr. 1. 10:15

Sziasztok!

Nagyon megköszönném, ha tudnátok ajánlani ügyes Budapesti (esetleg XI. ker és környéke) kozmetikuslányt, aki vállal teljes intim gyantát! Az sem baj, ha távolabb van, ha igazán jó, megéri :)

Köszi :)

2012. jan. 20. 22:41

Sziasztok,


SOS szükségem lenne egy ügyes és nem méregdrága szegedi kozmetikus leányzóra aki intimgyantát csinál, ha tudtok ajánlani valakit, priviben írjátok meg légyszi :)

Köszönöm :) :) :)

129. Lygria
2012. jan. 18. 22:16

Sziasztok!


Én is Szegeden keresnék olyan ügyes kozmetikus lányt, aki vállal teljes intim gyantát, tűrhető áron, kérlek, ha tudtok ajánlani valakit, írjátok meg priviben :).

2011. nov. 21. 20:40

Sziasztok!

Budapesten keresek ügyes kozmetikust aki vállal nőknek steril intim gyantázást olcsón, ha lehet II. és XII. kerületben.(amúgy nem olyan nagy gond ha nem a II. vagy a XII. kerületben van)

Aki tud az légyszi írjon (inkább privát üzenetbe)!

előre is köszönöm:))

127. sel-la
2011. nov. 20. 22:02
Én is Szegeden keresek olyan kozmetikust, aki intim gyantát, gyorsan, és tűrhető áron csinál:) Aki tud, légyszi írjon privát üzenetet! Köszi:))
126. mandy
2011. okt. 18. 20:10

Sziasztok!

Két napja, 32 évesen végre rászántam magam, és elmentem életem első intimgyantájára.

Évek óta halogattam, szültem három gyereket, de ettől annyira féltem, nem mertem elmenni.

12 éve borotválkoztam alul, elég durván besűrüsödött, emiatt mégjobban féltem, hogy ez mennyire fog fájni.

Hát utólag csak mosolygok a saját félelmeimen!

Semmivel nem fájdalmasabb, mint máshol a gyantázás. Sőt!!! Nekem pl a comb hátsó része jobban fáj :)


Úgyhogy akit a fájdalom tart vissza, annak üzenem, hogy ne féljen!

A kozmetikusom adatait megírom priviben, ha valaki a 3. kerületben Békásmegyeren keres valakit...

125. kozmetikusbea (válaszként erre: 117. - Pipinke)
2011. okt. 13. 14:17
Sziasztok! A II. kerületben dolgozom, vállalok steril intim gyantát hölgyek számára. Ha gondoljátok, írjatok!
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook