Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászt keresek Miskolcon! fórum

Nőgyógyászt keresek Miskolcon! (beszélgetős fórum)


5. a6f6bb6c75 (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2010. okt. 4. 16:06

Szia ! Én a Megyeibe járok Dr. Gubás Péterhez, imádom sztem nagyon rendes, foglalkozik veled, középkorú, nem kell előtte szégyenlősnek lenned mondjuk én am sem vagyok az :D de amikro vmi panaszom volt és kellemetlenül éreztem magam akkor is ott nyugtatott meg minden szóval én nagyon szeretem. Ja és ami szintén nem elhanyagolható igyekszik a legjobb minőségű és áru gyóygszert felírni. Nekem volt olyan amire modnta, hogy lehet h ismeretlen a neve de ne ijedjek meg ugyanolyan mint az x nevű másik csak más a gyógyszergyártó ezért olcsóbb. Egyébként a megyeiben sztem több normális is van.

Azt hiszem szerdán meg pénteken rendel de mindenképpen érdemes időpontot kérni mert sokan szoktak lenni.

2010. szept. 28. 19:38

ha lehet nevet kérnék ha más nem,privátban.

előre is köszi mindenkinek

3. Szandikkka (válaszként erre: 1. - Szonja27)
2010. szept. 28. 19:28
Én is szintén normális nőgyógyászt keresek Miskolcon!
2010. szept. 28. 19:23
normálisat sajnos nagy átlagban csak magánrendelésen találsz...az SZTK-ban leszarják a beteget, amikor elérakod az X ezret megnyájasodnak...tisztelet a kivételnek
2010. szept. 28. 19:20

szeretnék egy normális nőgyógyászat keresni,miskolcon.És főleg olyat,akinek nem csak magánrendelése van.

előre is köszönöm mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook