Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőgyógyászt keresek, aki felír 40 felett fogamzásgátlót fórum

Nőgyógyászt keresek, aki felír 40 felett fogamzásgátlót (beszélgetős fórum)


dec. 18. 01:58
kozismert,hogy 40 folott nem tanacsos szedni a fogamzasgatlot.
7. Édua2 (válaszként erre: 4. - Bichi)
dec. 17. 17:58
35 felett rohamosan elkezd öregedni a szervezet, erre értette.
6. pteri (válaszként erre: 4. - Bichi)
2022. szept. 27. 14:48
Nincs trombózisra hajlama. Egyik rizikófaktor maga a 40 feletti életkor, másik a túlsúly. Én kis pluszkilóval 42 éves koromig kaptam meg a receptet. Az orvosom, mondta, hogy lehet, valaki kiírja tovább is. Ő, mint orvos, nő és anyuka jó lelkiismerettel nem írja ki tovább. A háziorvosom sem. 40-ig nögyógyászati javaslattal csak. Mivel rájuk bíztam az egészségem, hittem nekik, nem kerestem kiskapukat.
2022. szept. 27. 07:57
Szerintem aki simán felír 40 felett egy ilyen gyógyszert, azt érdemesebb lenne elkerülni. Legalább magánban csináltass előtte egy trombózis panelt. (Ne csak Leident) Tudom, hogy nagyon drága, de ezzel a negatív lelettel a kezedben szerintem könnyebben is találsz orvost, aki kiírja a tablettát.
4. Bichi (válaszként erre: 2. - Pteri)
2022. szept. 27. 07:14

Mi az, hogy az állapota engedi? 40 évesen miért ne írhatna fel, ha nincs olyan betegsége ami mellé nem lehet?

Mondjuk szerintem sokkal egyszerűbb és kényelmesebb, mi több olcsóbb is a spirál...

Egyébként nálunk simán felírja a körzeti is, de ez nagyon nem az a környék amit keresel, és nem is fogadnakk körzeten kívülit...

2022. szept. 26. 21:55

Én hormonmentes spirált használok, nagyon jól bevált, 1 hibája van, h 1 hétig van mensim az eddigi 2 nap helyett....


Amúgy nem doki ajánlotta, azok bármit felírnak sajnos, anélkül h komolyabb vizsgálatokat is csinálnának....

2. pteri (válaszként erre: 1. - Nikoleti)
2022. szept. 26. 21:26
Megbízható, rendes doki csak annak ír fel 40 felett fogamzásgátlót, akinek az állapota engedi. Lelkiismeretlen doki kortól, állapottól függetlenül bárkinek, bármeddig, aki fizet.
2022. szept. 26. 19:34

Sziasztok!

Nincs állandó nőgyógyászom ezért keresek egy megbízható rendes dokit akihez évi 1x el tudok menni szűrésre és felír fogamzásgátlót 40 felett is. Érd és környéke, 22 kerület, 11kerület lenne a legjobb. Tud valaki ajánlani? Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook