Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nő létemre férfiakkal kimozdulni? Mit gondoltok, kisvárosban élek! fórum

Nő létemre férfiakkal kimozdulni? Mit gondoltok, kisvárosban élek! (beszélgetős fórum)


2021. jún. 17. 08:19
Tegnap 8 hímmel (most a férjem is ott volt) söröztem. Tök jó volt. :D
26. timycat (válaszként erre: 17. - Ervina)
2021. jún. 15. 21:55

Igen vagy ez, vagy az hogy becsajoznak és a csaj áll a haverság útjába, mert velünk tartani már nem akar, de egyedül meg "nem engedi". Emiatt is elkopott 1-2 cimbi.


De pasizni se volt egyszerű a fiú barátok miatt/mellett.

25. f.frezia (válaszként erre: 17. - Ervina)
2021. jún. 15. 21:01

Igen, ez nagyon szar.

Nekem a fősulin volt egy nagyon jó barátom. Hétvégén együtt buliztunk, vasárnap együtt jártunk vissza, én albérletbe, ő kollégiumba. Többször aludt nálam, együtt moziztunk, filmeztünk, vásároltunk, kocsmáztunk..

Majd összejöttem egy sráccal és onnantól vége lett a nagy barátságunknak. Soha nem gondoltam volna, hogy többet akar. Ennek már 16 éve, de még most is eszembe szokott jutni, hogy mi lehet vele. Néha rákeresek közösségi oldalon is, de nincs fent..


Amúgy meg a témához is hozzászólva, nyugodtan járkálj el velük, érezd jól magad, senkinek se tartozol elszámolással!

24. Scherlock (válaszként erre: 19. - Dominós)
2021. jún. 15. 09:41

😃😃😃😃😃


Oszt nem dőlt össze a világ.

23. Érdekes73 (válaszként erre: 17. - Ervina)
2021. jún. 15. 00:01
Ismerős helyzet...
22. Mézes-Krémes (válaszként erre: 17. - Ervina)
2021. jún. 14. 15:45

Nekem volt fiú barátom. Mondjuk pont hogy nem annak indult a dolog, mert többször hajtott rám a metrón, és randival kezdtük. Érdekes volt, mert tetszettünk egymásnak, és nagyon jól is sikerült a randi, na de kémia, na az oda-vissza nem volt. Nulla. Meg is beszéltük, hogy inkább ezt engedjük el. Mivel csípett, és elhívott a haverjai közé, és végül évekre szóló barátság lett belőle. Aztán vége lett, mert csalódtam benne emberileg, de az már más lapra tartozik.

Viszont szexualitás köztünk SOHA fel sem merült. Tudom, hogy az ő fejében sem. Mert nulla vonzalom volt.

2021. jún. 14. 15:29

Férfi és nő közt ritkán van barátság. Amikor velem barátkozott egY rendkivül jÓKépű kollegám, végig az volt az érzésem, hogy ha barátnak jó vagyok, de akkor miért em akar velem járni ?,,

Különben férfi társasággal sose mentem el sehova, ha nem volt köztük az, aki udvarolt. Egyszerűen nem láttam értelmét. Én a kettesben menés hive voltam, és

vagyok is jelenleg is

20. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Dominós)
2021. jún. 14. 15:07
A nagyanyám a "vérhasos" szekcion kezdte a tanítást
19. dominós (válaszként erre: 13. - Scherlock)
2021. jún. 14. 14:47
9 srác volt a maximum egyszerre. Azt hittem, lesz még nőnemű, de induláskor kiderült, csak én leszek. Férjem meg nem akart jönni. Így jártam. :D
2021. jún. 14. 14:36
Miért is ne?
17. Ervina
2021. jún. 14. 14:17
Én mindig rábasztam, ha férfiakkal barátkoztam... Előbb utóbb mind közölte, hogy szeretne többet.. és még ő volt megsértődve, hogy én viszont nem.. 2-3 ilyen eset után megfogadtam, hogy soha többé nem kell fiú barát. Tudod, én mindig megszerettem őket, tényleg, mint haver.. Aztán számomra volt, hogy kellemetlen volt elveszíteni őket, ráadásul úgy, hogy még haragudtak is. Szóval, nem biztos, hogy jó választás és nem a pletykák miatt.
2021. jún. 14. 12:15
Élnék ahogyan nekem a jó, és ennyi. Full idegen emberekkel miért foglalkozol. A saját, és a szeretted véleménye érdekeljen, a többi nem rád tartozik. :)
2021. jún. 14. 09:45

Mozdulj:)

Hogy ki mit gondol, nem érdekelne. Mindenki söprögessen a maga háza tájékán.

2021. jún. 14. 09:43
Az a baj, hogy férfi és nő között nem igazán van barátság. Persze van 1-1 kivétel, de az esetek többségében valamelyik fél mindig többet szeretne, mint barátság, együtt kirándulás.
13. Scherlock (válaszként erre: 12. - Dominós)
2021. jún. 14. 09:05
Te rüfke! 😃
2021. jún. 14. 07:51
Sima ügy, letojom. Férjes asszonyként is fordult már elő velem.
11. ariana
2021. jún. 14. 05:17
Itt az lehetne a gond, hogy a férfiak általában olyan nővel mennek szórakozni, aki tetszik is nekik. Lehet később gond lehetne, ha te meg nem akarsz semmit.
10. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 23:32
Minden héten másikkal menjél programozni hogy ne legyen uncsi.
9. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 22:14
Ne gondold, hogy azoknak az embereknek, akik ismernek, most nincs meg rólad a véleményük. És az nem biztos, hogy jó, még ha te okot sem adsz rá, hogy rosszat gondoljanak rólad. Lehet, hogy ha szóba kerülsz, ha meglátnak, akkor éppen azon gondolkodnak, hogy miért nincs párod, biztos van valami defekted. Az életben a legfontosabb kérdés, hogy kinek akarsz megfelelni, magadnak, vagy olyanoknak, akik lehet, hogy egy tál ételt sem adnának, ha arra szorulnál?
2021. jún. 13. 21:54
Nem értem, hogy miért kell azzal foglalkozni, hogy mások mit szólnak valamihez...
2021. jún. 13. 21:44

Ha pletykálni akarnak rólad, akkor fognak, akár minden alap nélkül is. Viszont engem kevéssé érdekelne, hogy mit mond a szomszéd Mari néni, mert egyrészt ugyan mi köze hozzá, másrészt meg, ugyan milyen következménye lenne, ha elkezdenek pusmogni. Kizárnak az úri társaságból? Vagy leköpnek a piacon?

Mindenkinek csak egy élete van, és azt élje úgy, ahogy neki jó.

6. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 21:31
Ne érdekeljen h ki mit gondol.
2021. jún. 13. 21:08
Én tuti mennék, hogy ki mit gondol, pont letojom
4. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 20:56
Ha ennyire érdekel a véleményük, menj oda hozzájuk, kérdezd meg, hogy hogyan èld az életedet úgy, hogy az nekik is megfeleljen! Ennyi erővel. Ki a sz... érdekel? Sose foglalkoztam vele. 7 évig egyedül éltem, egy csomó férfi barátom volt és mindig jöttek hozzám. Hallod, engem mindig olyanokkal hoztak össze, akikhez közöm nem volt. Akihez igen, azt soha nem vették észre. 😀
3. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 20:54
Inkább savanyodsz otthon?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 13. 20:51
Egy cseppet sem érdekel, hogy ki mit gondol.
2021. jún. 13. 20:47
Olyan városban élek, ahol kb 20.000 ember él. Mivel emberekkel dolgozom, ezért nagyon sok ismerősöm van, viszont a helyzet az, hogy a barátnőim nem igazán akarnak kimozdulni, viszont van 4-5 férfi ismerősöm, aki egyszerű ismerős, semmi más, ők pedig vevők lennének rá, hogy együtt mozduljunk ki a strandra, egy kávéra vagy valahova. Viszont kicsit visszatart az, hogy férfiak, valamint hol az egyikkel látnának, hol a másikkal nyílvàn meglenne a véleményük. Ti mit gondoltok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook