Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nincs szív hang, és mégis volt! Akik jártak így a terhesség elején, mondjátok el a tapasztalataitokat légyszi! fórum

Nincs szív hang, és mégis volt! Akik jártak így a terhesség elején, mondjátok el a tapasztalataitokat légyszi! (beszélgetős fórum)


1 2
2010. nov. 19. 14:00

Annyira jó olvasni ezeket!Reményt adtok!!Köszönöm!!!

Ha van még valakinek ilyen története írja le légyszi!!!

26. clugie (válaszként erre: 22. - 82f65e3480)
2010. nov. 19. 14:00

Nekem meg szociológia szigorlatom volt másnap, el is mentem és ma sem tudom, hogy csúsztam át rajta...

Azt hiszem éreztem, hogy él a kisbabám.

25. mimmo33 (válaszként erre: 21. - Anyuccci)
2010. nov. 19. 14:00

:O

Akkor ma este vagy délután, vagy hétfőn jelentkezz be egy magán rendelésre!!

Könyörögj ki egy időpontot!

Ha kedden műtét, akkor ott már ne csinálnak előtte uh-t!!!

24. angyal 79 (válaszként erre: 21. - Anyuccci)
2010. nov. 19. 13:59

Addig ne engedd hogy megműtsenek, míg uh nem csinálnak.

Ha az embrió nőtt akkor lesz szívhang is.

Ha csak a petezsák nőtt, az csak a hormonoktól, sajna

23. clugie
2010. nov. 19. 13:58

Én a 7. héten jártam, a méretei szerint is ennyi volt, de a kórházi ultrahang készülék nem mutatott szívhangot. Mondták, hogy van ilyen, de úgy kb. 1000-ből egynek. Gondoltam tuti nem én vagyok az az egy mert már 3 missed ab. volt előtte.


3 nap múlva mentem, hogy befeküdjek műtétre de, szerencsére a doki rendes volt, azt mondta először Uh, utána hozzam fel csak a cuccom.


Ahogy rátette a pocakomra az ultrahang fejet már hallottuk is a szívhangot. A doki meg a szonográfus nagyon mosolyogtak, én meg nagyon bőgtem...


...........Álmikám 2 éves lesz januárban.........


Előtte amikor elvetéltem (mindig a 12. hét alatt) műtét előtt vagy 4x ultrahangoztak, legalább 3 különböző orvos látott, szóval kizártnak tartom, hogy ott bármi is volt még.

2010. nov. 19. 13:56
Én egy csütörtöki napon voltam uh.-on, elvileg 6+5 voltam akkor, közölték, hogy elhalt a terhesség hétfőn be kell feküdnöm, megműtenek. Hétfőn mentem is a kórházba életem legborzalmasabb hétvégéje után, és addigra lett szívhang, most pedig már itt szuszog a kislányom a kezemben :)
21. anyuccci (válaszként erre: 16. - Andyka888)
2010. nov. 19. 13:56
Hét ez az hogy a doki keddre hívott vissza khba és missed ab jegyeztetett elő!:(((
2010. nov. 19. 13:55
Mikor mész legközelebb uh-ra?
2010. nov. 19. 13:55
megnéztem a babáim leleteit nálunk 4mm volt szívhang, de síma uh még nemvolt látható és hallható sem, de a doki 4d gépével már igen hallottuk.
2010. nov. 19. 13:50
Már túl voltam a 8.héten amikor először volt szívhang.Ha nőtt a petezsák az jó!
2010. nov. 19. 13:50
A legelső babámat sajnos én is elveszítettem :-( A legjobb dokihoz mentem és 14 hetesen se látott semmit, megnézett 4D uh-val is, de semmi nem volt csak az üres petezsák. Azon belül vérkeringésnek nyoma sem volt. Sokáig nézte, kereste hátha talál valamit, de semmi nem volt. Úgyhogy megkaptam a beutalót és mentem a kórházba vele. De hamarosan megint terhes lettem és abból a terhességből van most a 2 éves kisfiam. És most megint babát várok aki szintén fiú :-) és elvileg február 2.-án fog megszületni.
2010. nov. 19. 13:49
Nekem is csak 7 hetesen volt szívhang,szerintem ne parázd túl a dolgot ha a doki szerint minden ok!!!!Csak pozitívan,ne vonzd be a rosszat!!!
15. gne2 (válaszként erre: 11. - Anyuccci)
2010. nov. 19. 13:47
Pihenj sokat, és menj el másik dokihoz is.
14. anyuccci (válaszként erre: 12. - Homern)
2010. nov. 19. 13:47
És végül mi lett?
13. pritta (válaszként erre: 8. - Anyuccci)
2010. nov. 19. 13:46
nálunk se volt először szívhang 5 hetes lehetett,de aztán 7. hét után volt csak, ő is 8 mm feletti volt akkor. nagyon megkönnyebbültem. most 4 hós :)
12. homern (válaszként erre: 8. - Anyuccci)
2010. nov. 19. 13:45

Én kereken 7 hetesen voltam az ügyeleten,azt mondták maximum 4-5 hetes vagyok.Nem hitte el nekem,hogy órára pontosan tudom a fogantatás időpontját,mivel sok családi program,egyéb elfoglaltság miatt akkor az egy alkalommal voltunk együtt a párommal.

Sok helyen hülyének nézin az embert az orvosok :( Jobb többel is beszélni.

11. anyuccci (válaszként erre: 7. - Gne2)
2010. nov. 19. 13:43

úr Isten!

Na ettől tartok én is!:S

10. Boléna (válaszként erre: 1. - Anyuccci)
2010. nov. 19. 13:43

nálam is így volt,a ciklus szerint számolva 6hetesen mentem,mondták h nincs baba,de 2 hét mulva menjek vissza,ha addig nem vetélek el,kikaparnak..


2 hét mulva mentem,6 hetes,dobog a szíve :) 2 héttel később készült mint kellett volna :) ma már 3 éves,minden oké vele. a születése is pont 2 héttel későbbre esett,mint a ciklusból számolt időpont

2010. nov. 19. 13:42

Nekem 7 hetesen még nem volt,és a petezsák is kicsi volt.Azt mondta a doki(esti ügyelet pénteken),hogy ha megamtól nem vetélek el menjek vissza műtétre.

Hétfőn nem oda mentem vissza,hanem egy magándokihoz,ő azt mondta várjunk.Péntekre hívott vissza,fekündöm kellett addig.Pénteken gyönyörűen vert a pici szíve,épp ma 10 hónapos.

8. anyuccci (válaszként erre: 6. - Pritta)
2010. nov. 19. 13:42

Nov 4én voltam először,az én számításaim szerint akkor volt 7 hetes,a doki szerint meg 4-5.Szerdán voltam UHn a petezsák tutira nőt és látszik egy 2.8mmes ambrió is de nincs szívhang.Akkor 5-6 hetesnek mondtak.Másnap a dokim azt mondta a méretei jók!Megfelelő a korához.Lehet később fogant mint ahogy én számolom.

Semmilyen vetélésre utaló jelem nincs.Se vérzés se görcs se semmi.Viszont émelygek és szédülök...

7. gne2
2010. nov. 19. 13:40

12 hetesen látott először a körzeti nőgyógyász és közölte, hogy nincs nyoma sem a babámnak, se méhlepény, se szívhang, semmi. (Előző héten voltam magándokinál, szívhangot hallottam, stb.) Mai napig meg van a beutalóm, amivel elküldött ez a "nagyonokoséstapasztalt" (70 éves) doki kórházba, missed.ab. Beszáguldottunk Debrecenbe a klinikára, megnézték persze: minden rendben volt, szívhang erőteljes, keze-lába mozgott a babának... 200 fölött volt a vérnyomásom órákon át, szétbőgtem a fejemet.

Azt se mondta a doki, amikor vittem a papírt, hogy elnézést. Annyit jegyzett meg: Ez még a jobbik eset.

Soha többet nem mentem hozzá, még a kötelező aláírásokért sem.

2010. nov. 19. 13:39
hányadik héten vagytok?
5. anyuccci (válaszként erre: 4. - Kevian)
2010. nov. 19. 13:38
Köszi!:)
2010. nov. 19. 13:37

Értem!

Szorítok!!!

3. anyuccci (válaszként erre: 2. - Kevian)
2010. nov. 19. 13:35
Nem még mindig nem.De egyre több helyen olvasom hogy nem én vagyok az egyetlen aki így járt.Kíváncsi vagyok más történetére is!
2010. nov. 19. 13:34
Egy hete írtál ki hasonló fórumot. Azóta megint voltál ultrahangon és nem volt szívhang?
2010. nov. 19. 13:32

Több helyen is olvastam már hogy mennyi kismamával megcsinálják hogy korán megy orvoshoz és közlik vele hogy nincs szív műteni kell.A vehemensebb kismamák nem hagyják magukat és el telik egy kis idő újra nézik és ott ver a bab pici szíve.Ilyen cipőben jártok most én is!

Akinek van ebben a dologban tapasztalata mesélje el hogy vele mi történt hogy reményt adhasson azoknak akiről lemondanak!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook