Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Next+ modellügynökséggel kapcsolatban van tapasztalatotok? fórum

Next+ modellügynökséggel kapcsolatban van tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
2010. aug. 26. 23:45

Én csak ismételni tudok. Sajnos engem behálóztak úgy 2 évvel ezelött, nagyon megbántam h rávettem a szüleimet, de annyira vonzó ajánlatokat mondtak.

Aztán pár meghallgatásra elis hívtak, de egyáltalán nem hívtak vissza sehová. 180.000ft kárba veszett.. Most próbálunk pereskedni, de az ügyvédünk szerint nem tudunk sokat elérni, mivel a szerződésben nincs az leírva, hogy ők BIZTOSÍTANAK nekünk munkát. Átvágás az egész!

54. 79e4e6154d (válaszként erre: 52. - Andi_v)
2010. aug. 26. 07:41

egyből befizetni ennyi pénzt???? úristen... úgy hogy utána sem néztetek, hogy kinek, minek, mire...


hát gratulálok...

53. jofre
2010. aug. 26. 06:33

Sziasztok!


A Next+ ELTŰNT az Andrássy 4.-ből!!!!! Nem tudják hol vannak. Hétfőn voltam ott, mivel kerestem az Első Magyar Média Akadémiát. Koltai féle iskola néven ismerik sajnos sokan. Egyébként a Next+-nál voltunk válogatáson, de amikor kimondták, hogy az E.M.M.A-sokkal dolgoznak együtt, akkor "menekültünk". A 2. fordulóra nem mentünk el. Egy Gabi nevű hölgy hívott - akivel egyébként jót beszélgettem-, és buzdított, hogy menjünk, de mivel a másik cégnél horibilis összeget buktunk(?) ezért mondtam, hogy szó sem lehet róla.

Ha valaki tud akár melyikről infót, kérem írja meg, mivel feljelentést fogunk tenni. A rendőrség is keresi az "EMMA" iskolát. Állítólag összefonódás van a két iskola között, ezért gondoltam, hogy megosztom az infót. Részemről minden erőmmel azon leszek, hogy a csalók fizessenek meg!

52. andi_v
2010. júl. 27. 10:35

Sziasztok!

Mi nem voltunk ilyen körültekintőek sajnos és belefutottunk abba,hogy ki is fizettük a 135eFt-ot,mert kaptunk kedvezményt ha azonnal fizetünk!Igértek 15db garantált megkeresést,amiből egy sem jött össze!A set-kártyákat 2hónap után sikerült megkapnunk,de ezenkívül semmi!Sőt a honlapjukon a mai napig nincs feltéve a gyermekem,pedig a szerződésbe vállalták,amit márciusban kötöttünk.Ha valaki szintén hasonló helyzetbe került,esetleg sikerült jogi úton vagy bárhogy bármit elérnie,kérem jelentkezzen.Nem akarom ennyibe hagyni,és azt sem szeretném,hogy hozzánk hasonló naiv embereket a jövőben még betudjanak csapni!email címem:vcsalad@citromail.hu

2010. jún. 24. 09:30

Sziasztok!


Felhívom a figyelmeteket arra, hogy a Next továbbra is szedi áldozatait. Több mint kétezer gyermeknek mondták már azt, hogy nagy tehetség és ígértek nekik fűt-fát.

Jelenleg is az Andrássy út 4-ben vannak, de állítólag már nem a másodikon, hanem egy emelettel feljebb.

Bár azt sem csodálnám, ha megpattannának és valahol más néven folytatnák az üzelmeiket, úgy, ahogy eddig is tették.

Még egy gondolat: ha valakit megkárosítottak, nálam jelentkezhet.

Vigyázzatok és messziről kerüljétek el a hossteseiket!

Szép napot:M.

50. d7e65d27c4 (válaszként erre: 33. - Szisza96)
2010. márc. 23. 22:29

uggyan ez volt velem is,ugyan ez a szoke no volt benn nallam!!!

akkor mindenkitol mas osszeget kernek!! szep mondhatom :OOOOO

2010. márc. 23. 22:22

igen,ott vannak az andrassy uton!!!

es nagyon rossza a tapasztalatom!!!!!!!!!!!!!!!!

tavaly amikor probalkoztam nalluk,ajanlottak 1szerzodest,ami 2ezer ft volt! es a porfoliora pedig 80ezer ft koruli osszeget kertek volna! ez evben vissza mentem,es a szerzodes ara pedig 10ezer ft lett volna!!! ereztuk hogy ez egy nagy lehuzas lesz!!!!!kerdeztuk a reszlet fizetest is,es kiderult hogy meg tobbet fizetnenk,180ezer helyett 200ezret kellett volna!!! azt hazudjak,hogy ok a legolcsobb modell ugynokseg!!!! kozben meg ma volt a fokuszban is,hogy nagyon nincsenek rendben!!!

48. ancsyangel (válaszként erre: 44. - Mohonc)
2010. márc. 23. 22:06
Az nagyon jó meg is érdemlik ! Szegény kislányom most mondta hogy anna és ezt mi is majdnem kifizettük! :S :(
47. ancsyangel (válaszként erre: 46. - Beugro)
2010. márc. 23. 22:05
szerintem még ott vannak! legalábbis a riportbol is azt véltem felfedezni!
46. beugro
2010. márc. 23. 21:34
TUD VALAKI VALAMIT RÓLUK OTT VANNAK MÉG?AZ ANDRÁSSY UTON
45. beugro
2010. márc. 23. 21:30
SZIASZTOK MI IS RÁ SZALADTUNK A CSALÓKRA ÚGY KÉT KILOVAL REMÉLEM MEG KAPJÁK AMIT MEGÉRDEMELNEK
44. mohonc
2010. márc. 23. 21:26
Felkapták a témát! :)
43. mohonc
2010. márc. 23. 21:26
Most megy az ATV-n a "Tévé ügyvédjé-ben"
2010. márc. 23. 20:22

Sziasztok

most lesz Fokuszban szó az ügynökségről!!!!

41. c95c921ae7 (válaszként erre: 40. - Timcsi001)
2010. márc. 7. 17:39
Vagány csaj vagy, hajrá:)
2010. márc. 7. 17:19

Helló!

Én elképedve olvasom a hozzászólásokat! jó ideje munkát keresek és telemarketinges pozícióra jelentkeztem is a nexthez, mivel azt írták a hirdetésben, hogy nem kell semmit eladni, ügynökösködni, stb. Gondoltam, végre valami értelmes dolog és nem zepter vagy t-com- hoz hasonló átverés, ahol hülyeségeket kell eladni. Holnapra egyeztettem idöpontot a nőcivel,aki felhívott, hogy megkapták az önéletrajzom és szeretne behívni állásinterjúra. Aztán pár órával ezelött gondoltam egyet és leültem a gép elé, hogy rákeressek erre a bizonyos next+ cégre, hogy mégis mi is ez. Hát telis tele van az internet azzal, ahogy mocskolják a céget. Elöször elszomorodtam, hogy megint letehetek a munkáról, aztán arra gondoltam, hogy ez nehogymár eltántorítson! attól még, hogy az embereket lehúzzák, az ott dolgozókat biztos kifizetik. Viszont mostanra annyi elkeseredett, átvert szülő történetét elolvastam, hogy elhatároztam, holnap reggel visszahívom a next+os nőt, akivel 2kor kéne találkoznom és úgy kiosztom, hogy csak hápogni fog. Megfogom mondani, hogy nem vagyok hajlandó ilyesmiben részt venni, mert ez undorító!

39. nett88 (válaszként erre: 38. - 18ba5935e0)
2009. dec. 2. 00:43
köszi:( ilyen az én szerencsém...
38. 18ba5935e0 (válaszként erre: 37. - Nett88)
2009. dec. 1. 21:31
Ők azok! :-(
37. nett88
2009. dec. 1. 19:23

Sziasztok!

Nekem olyan kérdésem lenne, hogy a cég az Andrássy út 4.-en belül a II. emeleten volt a 40-es kapucsengőnél?? Csak mert ma engem felhívtak idegen számmal, hogy hnap menjek be, de sajni nem értettem a nevüket...ezért kérném segítségeteket, mert ha ez az a hostess cég, akkor nem megyek oda feleslegesen...Köszönöm!

2009. dec. 1. 11:19

a modellügynökségek nagy részének az üzlet az, hogy csináltatsz náluk egy baromi drága portfóliót :)

Felesleges :)

Azon kívül (szakmában vagyok, sminkes, tudom mit beszélek) magyarországon nagyon kevés olyan lány van, aki ruhás rendes modellkedésre alkalmas. És nem azért, mert nem szépek a lányok.

2009. dec. 1. 11:10

Sziasztok!


Ezt a Nők Lapja Cafén találtam:


"Tisztelettel kérnélek Benneteket, akit szintén átvert a Next+ ,jelentkezzen nálam! Az e-mail címem: jade2006@citromail.hu,és">jade2006@citromail.hu,és a telefonszámom: 0630-6970710.Érdemes lesz egy kis leckét adni nekik,mert ennek a megalázó szemét lehúzásnak soha nem lesz vége! Egy pert mindenképpen megér,nézzük,kik ezek a csalók valójában ,akik csak igérgetnek,és nem teljesítettek soha!Köszönö ,és várlak Benneteket, jelentkezzetek!"

34. Merkli
2009. nov. 13. 09:48

Sziasztok!


Szia szisza!


Mintha a mi történetünk kezdetét olvastam volna újra.Amikor mi is befizettük a reg.díjat,találtam rá olyan cikkekre ahol az állam is nyitva maradt a döbbenettől.Normális céget keresel?Lehet hogy nincs igazam de én úgy gondolom hogy senki nem születik úgy hogy ösztönösen ért ahhoz amit csinálni szeretne.Én a lányomat szerettem volna "bejuttatni"a média világában hiszen szive-vágya de úgy gondolom hogy elötte egy kis tapasztalatszerzés nem ártana és ha jól csinálja amit csinál akkor egy ilyen közegben megvan az esélye arra hogy felfigyeljenek rá.Ha pedig csak a fotóit adjuk le abból még nem derül ki hogy alkalmas-e viszont hogy felfigyeljenek rá tényleg"különlegesnek"kell lennie.

Ha nem így van,elnézést kérek a hozzáértőktől.Én csak a saját gondolkodásomat írtam le.

Ezért mi a történtek után úgy gondoltuk hogy elöbb beiratom egy Modelliskolába.Olyanba aminek neve is van és már utánna is néztem és semmi rosszat nem találtam róluk.Sőt!

Ez kevesebbe kerül mit ez a szemét banda kért és ezért a pénzért 3 hónapos tanfolyamot adnak+a végén portfóriót+ha befejezte a tanfolyamot a végén egy közös 3órás divatbemutatón vesznek részt a diákok.

Ha bővebb infó érdekel szólj!

Amikor azon az agymosáson voltunk rákérdeztem hogy és hogy akarják a lányom kifutóra küldeni ha semmi tapasztalata sincs?Erre azt mondták hogy majd elötte egy két alkalommal begyakorolják.Na persze.Ha csak így menne.Akkor mindenki mehetne.

Tehát itt gyanús volt a dolog,én hülye szintén azzal győztem meg magam hogy hátha sikerül.....

De aztán én is rátaláltam a sorstársakra és azóta alig várom hogy leszólitsanak az utcán megint és akkor én faggatom ki a csajt hogy mióta dolgozik a cégnek és tudja e hogy velük szemben sem korrekt ez a banda.

2009. nov. 10. 15:03

Sziasztok!

Én egy 13 éves lány vagyok és ugyan ezt mondhatom el én is.Tegnap este voltam és egy szőke hajú magas ,csinos ,fekete ruhás hölgy jött be mikor már a fürdőruhában voltam .DE előtte bejött egy másik szőke akinek mondtam h statiszta szeretnék lenni, erre ő: Elsőnek portfólió meg modellkedés kell ...De mikor a modellnek kiadott szőke hölgy jött be ő azt mondta ,hogy mehetek reklámarcnak és ha kedvem van mehetek filmbe is, de ezt a másik szöszke nem mondta :S Majd azt mondták ,hogy: Gyönyörű kék szemeim vannak és szép arcom van,jó az alakom,karakteres arcom van. Mondták ,hogy szép a beszédem és ,hogy mondjak egy verset neki.Majd fűzögetni kezdett az a szőkenő aki elsőnek bejött engem majd anyut a pénzel ,hogy kérjünk kölcsön nagyitól vagy tesótól meg ilyenek...!Utána behoztak egy szerződést és 15 percre magunkra hagytak ,hogy olvassuk át, én speciel nem értettem semmit, idézem: " A megbízott megbízza a ...blablabla" . Amikor a végére értünk elkellett mennünk a hideg szobából egy másik szobába ahol regisztrációsdíj ként: 12.500 ft-ot kértek mi csak 5000.-et adtunk. Apu átolvasta a szerződést és azt mondta ,hogy: Nem írja alá és ,hogy ezt meg kéne nézetni. Látni kellett volna a csajt lefagyott a mosoly a képéről és elkeseredett. Végül anya aláírta és mondta ,hogy egy próbát meg ér. Meg ért egy próbát ,de most rátaláltunk "Jobbnál jobb sztorikra" ,hogy milyen ganaj egy cég is ez a Next+. Most anyuval újabb modell ügynökségeket keresünk ahol komolyan gondolják.Ha tudtok normális cégeket, kérlek írjátok le. Köszi :)

32. .syl. (válaszként erre: 31. - Ancsyangel)
2009. nov. 10. 13:17
Nagyon köszönöm:)
31. ancsyangel (válaszként erre: 29. - .syl.)
2009. nov. 10. 12:49

Szia!

Igen látható és amint megtudok ujjabbat én szivessen jelentkezem! Mert ez egy mindenkit érintő és nagyon fontos téma! :)

30. ancsyangel (válaszként erre: 28. - Merkli)
2009. nov. 10. 12:47
Mindenféleképpen :)
29. .syl.
2009. nov. 10. 12:02

Sziasztok,


Én írtam a lenti linken található cikket. Nem szeretném, ha ellaposodna a téma, úgyhogy ha valakinek vannak olyan tapasztalatai (vagy vannak ilyen ismerőseitek) a lent említett modellügynökséggel (vagy az ahhoz kapcsolódó lehúzó cégekkel), amiket névvel is vállal, akkor légyszi írjátok meg az e-mail címemre (elvileg látható az adatlapomon).

28. Merkli
2009. nov. 10. 09:25
Majd írd meg mi volt?
27. ancsyangel (válaszként erre: 26. - Merkli)
2009. nov. 9. 10:55

irulok pirulok és nagyon szépen köszönöm :)

A kitüntetés jelet meg nagyon szepen köszönöm :)

Tegnap eszembe jutottatok mert egy fiatal srác a nyugatiba valmi media gruop-tol vagy honnan leszolitott az adatokat meg adtam meg a párom számát :D :D

Ha elmegyünk csak azért hogy mivel már tudom mire kell figyelni utána tudjak názni hogy ez is ugyanugy mködik e mint a next.....

26. Merkli
2009. nov. 9. 10:11

Sziasztok!


Én is elolvastam amit a link takart.Végre valami de sajna ez sok embernek nem adja vissza a pénzét és biztos vagyok benne hogy nem vagyok egyedül aki akkor eszmél rá a hülyeségére amikor már fizetett.Igaz hogy csak a reg.díjat de az sem kevés és lett volna máshol helye.De azért bízom benne hogy minél többen felfigyelnek majd ezekre a beszélgetésekre és akad köztük olyan aki "magasabb" szinten fogja publikálni ezt hogy minél többen értesülhessenek a csalók jelenlétérőr.

MÁS.........

Ancsy!

Ez valami gyönyörű!!Láttam az álltalad készített videóklippet.Borsódzott a hátam tőle és az összes szőrszálam felált a kezemen.Nagyon-nagyon szívhezszóló.Talán azért is ragadott magával ennyire mert a felállás nálunk is hasonló.A nagylányom egy hiper-szuper apukát kapott a férjem személyében.

Gratulálok!Nagyon ügyes vagy.Küldtem neked egy kitüntetés jelet.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook