Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Next+ modellügynökséggel kapcsolatban van tapasztalatotok? fórum

Next+ modellügynökséggel kapcsolatban van tapasztalatotok? (tudásbázis kérdés)

1 2 3
85. Regin_a (válaszként erre: 84. - Petra K)
2012. nov. 5. 22:58

Hány éves vagy királylány, hogy hiszel a mesékben?


Pont a te gyakorlatlanságodra lesz szükség Malayziában vagy éppen Milánóban

Majd széen kiképeznek pár százezer forintért, de "sajnos nem tetszettel meg senkinek"

Guglit ismered?

2012. nov. 5. 14:49

Sziasztok!

Nem vagyok jártas a modellvilágban, de már gondolkodtam azon, hogy kipróbálom magam ebben a szakmában. Nemrég megkeresett a NINE Model Management, kaptam lehetőséget tőlük külföldi munkára. Az érdekelne, hogy mi a véleményetek róluk, hallottatok már erről az ügynökségről valamit?

2012. szept. 28. 09:01
amit még érdemes tudni, hogy a cég jelenleg Il-Makiage néven szedi a felnőtt áldozatait. velem erőszakosak, kíméletlenek voltak, tízezreket akartak elkérni a rossz minőségű sminktermékekért, valamint erőszakosan tukmálták a kókler sminktanfolyamukat. a tulajok ugyanazok. hazahúzhatnának már!
82. kiki89
2012. ápr. 22. 23:30

Mindenki olvassa el!


[link]

81. margarita968 (válaszként erre: 79. - D7e65d27c4)
2011. máj. 3. 09:59

SZIA!


JÓ LENNE A PONTOS CÍMET MEGTUDNI VAGYHA TUDOD AKKOR ÍRD MEG LÉGYSZIVES,ÉS HA GONDOLOD AKKOR CSTALAKOZZ HOZZÁNK,ARRA AMIT ÍRTAM.


KÖSZI ANDI

2011. máj. 3. 09:58

SZIASZTOK!


MI IS MEGPROBÁLTUNK MÁR SOK MINDENT.AZ ÜGYÉSZSÉGTŐL KEZDVE RENDŐRSÉGI FELJELENTÉSIG.

GÉGBÍROSÁGNÁL IS JÁRTUNK ,EZEK NEM SOK EREDMÉNYT HOZTAK.AZ V.KER . RENDŐRKAPITÁNYSÁGON TANÁCSOLTÁK AZT,HOGY A VI.KERÜLETI RENDŐRKAPITÁNYSÁGHOZ KELL EGY LEVELET ÍRNI MISZERINT CSALÁS BÜNTETTE MERÜLT FEL.VAGY SZEMÉLYES MEGHALLGATÁST KELL KÉRNI.BÜNÜGYI OSZTÁLY GAZDASÁGVÉDELMI ALOSZTÁLY

KOVÁCS ZSUZSANNA R.HDGY.Ő FOGLAKOZOTT MÁR AZ ÜGGYEL.

AKIT ÉRDEKEL A DOLOG AZ JELENTKEZZEN A KÖVETKEZŐ EMAIL CÍMEN MARGARITA968@CITROMAIL.HU .

TEL. SZÁM: 0630 219-43-38. BORSÓS PÁL


JELENTKEZÉSETEKET VÁRJUK.ÖSSZEFOGÁSSAL REMÉLEM TÖBBRE MEGYÜNK.


KÖSZI ANDI

2011. ápr. 26. 21:18
Nem rég tudttam meg,hogy hova bújtak el! Annyit tudok hogy a Zsigmond tér(Than Károly sulinál) környékén vannak ! Pontosabb infót holnap írok
2011. márc. 11. 11:10

Szia!

Írj légyszi privátüzenetben telefonszámot.


Köszi.M.

77. andi_v
2011. márc. 9. 13:30

Kedves mazsidrazsi!

Én is csatlakozom a next által becsapottak listájához,és benne vagyok az ellenük való összefogásban!

veresandi@citromail.hu

76. kataba (válaszként erre: 57. - Mazsidrazsi71)
2011. febr. 28. 10:30

Kedves mazsidrazsi!


Remélem még nem késtem le a jelentkezéssel.Mi 2010.januárban kötöttünk szerződést a NEXT-el.A kislányomat eddig 1 helyre hivták be, abból sem lett semmi.185.000 Ft-ot fizettünk be nekik.Telefonon nem tudom elérni őket.

Értesitési cimem:szabomoni7@gmail.com

Tel:20 520 31 07


Köszi:Mónika

75. jofre
2010. szept. 15. 17:20

INFORMÁCIÓIM VANNAK AZ ISKOLÁVAL KAPCSOLATOSAN, AMIT PRIVÁTBAN MEGOSZTOK AZZAL AKIT ÉRDEKEL.

A TOVÁBBIAKBAN EZEN A FÓRUMON NEM FOGOK ÍRNI, MIVEL NINCS SZÜKSÉGEM "TÜCSIMÜCSI" FÉLE MEGJEGYZÉSEKRE!

74. jofre (válaszként erre: 71. - Tücsimücsi)
2010. szept. 15. 17:16

A hozzászólásaidból úgy gondolom, hogy nincs gyereked. Ez az egy mentséged van arra a hangnemre, amit még most is használsz!

Nem vagyunk tele "zsével". A 4 gyerekünkből az egyik minden nap megküzd az életéért. Az orvosok nem tudnak rajta segíteni. Akit az iskolába befizettünk, ő úgy a sportban, mint a művészetekben kiemelkedik a társai közül. Nálunk az élet így hozta...

A véleményét bárki leírhatja, ezzel nincs gondom. De a gorombáskodással és mások megbántásával vannak gondjaim. Ez a fórum azért jött létre, hogy egymásnak segíteni tudjunk, nem pedig azért, hogy az olyan "jóakaratú" emberek mint te, még rúgjanak egyet az amúgy is padlón fekvőbe!

73. tücsimücsi (válaszként erre: 72. - Mazsidrazsi71)
2010. szept. 15. 11:11

Látod, tényleg elkerülte a figyelmemet.

Elég hihetetlennek találtam, hogy valaki arra annyit kiadjon. Bár én még 100-at se adnék ki ilyesmire. Mármint a modelltanfolyamra gondolok.

A legtöbb helyen az átverés megy.

72. mazsidrazsi71 (válaszként erre: 71. - Tücsimücsi)
2010. szept. 15. 11:05
Azt hiszem, elkerülte valami a figyelmedet: jofre azt a rengeteg pénzt az E.M.M.A.-ban induló médiatanulmányokra adta ki, és nem pedig a gyerek majmolására. Van különbség!
71. tücsimücsi (válaszként erre: 70. - Jofre)
2010. szept. 15. 07:59

Akkor még goromba leszek: meg is érdemlik.


Szerintem nem komplett az a szülő aki közel 1 millát invesztál egy ilyenbe, és azt sem hiszem el, hogy ez többségében a gyerekek ötlete.

Nincs még elég rossz példa (főleg a kislányok előtt)??

Én biztos lebeszélném a lányomat.

Inkább a tanulásába fektetnék ennyi pénzt ( ha tele lennék zsével) vagy valamilyen sportágba amihez kedve van, vagy művészet, bármi...


Egyébként a véleményét szerintem mindenki leírhatja, még ha ez másoknak nem is tetszik.

70. jofre (válaszként erre: 69. - Tücsimücsi)
2010. szept. 14. 21:57

A helyedben mielőtt ilyen gorombán írsz, elgondolkodnék!

Mit értesz az alatt, hogy majmot csinál bárki is a gyerekéből?!

Arról nem is beszélve, hogy a sajnálatodból tudtommal senki sem kért!

69. tücsimücsi (válaszként erre: 60. - Mazsidrazsi71)
2010. szept. 14. 19:26
Aki 900 ezret képes fizetni azért, hogy majmot csináljon a gyerekéből azt nem tudom sajnálni.
68. zebracsikó (válaszként erre: 67. - Jofre)
2010. szept. 14. 18:12
67. jofre
2010. szept. 14. 14:48
A mai Magyar Nemzetben van a cikk! Még én sem olvastam, de az újságíró is hívott és mondta.
66. c95c921ae7 (válaszként erre: 65. - Jofre)
2010. szept. 12. 19:05
:))
65. jofre (válaszként erre: 64. - C95c921ae7)
2010. szept. 12. 17:26
Az egyik lányomat Millának hívják:) A másikat Emmának!:) Ilyen az élet....
2010. szept. 12. 09:30
Aha..hát ez gáz..
63. jofre (válaszként erre: 62. - C95c921ae7)
2010. szept. 12. 08:32
A Next+ és az E.M.M.A. "egy cég". A Koltai az ügyvezetője az "emma"-nak. Hát, ezért.
62. c95c921ae7 (válaszként erre: 61. - Jofre)
2010. szept. 11. 11:55
Koltait? Miért?
61. jofre (válaszként erre: 60. - Mazsidrazsi71)
2010. szept. 10. 06:19

Hogyne lenne bűncselekmény! Én tuti nem hagyom annyiban. Újsághoz fordultam, hátha arra jelentkeznek. Ha a cikk meg fog jelenni, majd szólok itt a fórumon. Egyébként a Magyar Nemzetben lesz benne.

Sajnos nem lehet elkerülni, hogy a Koltai művész urat is megkeressem....

2010. szept. 9. 16:39

Sziasztok!


Újabb információra bukkantam a modellügynökséggel kapcsolatban. Íme:


"Engem is átvertek. Az összeg nagyobb,mert én 900 ezer Ft-ot fizettem be a gyerekem tanfolyamdíjára az Első Magyar Média Akadémiának. Nincs félreértés, ez a cég ugyanaz, mint a Next Modellügynökség, csak sűrű náluk a névváltoztatás. A cím is ugyanaz, Andrássy 4. cégbírósági bejegyzés szerint. A pénzt az Andrássy 12.-ben szedték, ott válogatások is voltak. Nyomoztam és megtudtam pár adatot a tulajdonosokról. A Next Holding Kft. korábban Next Modellügynökség, majd Első Magyar Média Akadémia, végül Média School Group ugyanaz a tulajdonos: EMUNA HOLDING LTD MH-96960 Marshall Islands, Majuro, Ajeltake Island, Ajeltake road. Képviseletre jogosultak: Faragau Melinda, ügyvezető, anyja neve: Simon Erzsébet és Ostraukhov Olga, anyja neve: Natalia Goner, cím: IL-59485 Bat Yam, Heftman st.8.A.ép.Adószám: 14568309-2-42. Cégjegyzékszám: 01-09.909814

Az APEH- nál 27.909.132 Ft tartozásuk van, fizetésképtelenség miatt csődeljárás alatt.

Az Andrássy 12-ből jelentős bérleti díj hátralékkal eltűntek.

Bankszámlát at Erste Banknál nyitottak, számlaszám: 11600006-00000000-37870151

Az APEH zárolta a számlát.

Rendőrségi feljelentést én is tettem, megszüntették a nyomozást, szerintük nem történt bűncselekmény."


Ti is ezen a véleményen vagytok? Tényleg nem történt bűncselekmény? Háááát?!

59. mohonc
2010. aug. 29. 12:10

Én majd szorítok, hogy sikerüljön!!!

Minket nem paliztak be, csak majdnem, viszont nagyon felháborított a kis hölgy, akivel ügyintéztünk. Mikor mondtam, hogy azt hiszem 180 000 forintot nem fogok befektetni a lányom bizonytalan modell-jövőjébe (ha már garantálni ugye nem tudnak semmit), hölgyike oly nagyon lenézően közölte, hogy úgy látja, velem nem lehet értelmesen beszélni, mert nem értem, milyen lehetőségeket dobok el.


Úgyhogy HAJRÁ!!!

2010. aug. 29. 12:04
javítva: vagytok
2010. aug. 29. 12:04

Sziasztok!


Amennyiben károsultak vagy, nálam jelentkezhettek. Már vagyunk egy páran, akik vállalják ellenük a harcot!

56. jofre (válaszként erre: 54. - 79e4e6154d)
2010. aug. 28. 07:30

Részben igazad van. De ha lesz gyereked, akkor fogod ezt megérteni. Talán te is követtél már el hibákat az életedben, -mint ahogy mindenki-. Tudom-tudom: csak a véleményedet írtad le, mivel ez nyilvános fórum és erre bárkinek lehetősége van. Azért megbántani nem kellene másokat: "hát gratulálok..." Gondolhatod, hogy így is van elég baja annak aki ebben a helyzetben van. Egyébként meg ha elég okos vagy, akkor most tanulhatsz sok másik ember kárán. (a mondást viszont biztos ismered: senki sincs olyan okos....)


Szép napot!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook