Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem unjátok még? fórum

Nem unjátok még? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
35. simple (válaszként erre: 28. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:36
Ez így van, igazad van. De ezt sokan látják még rajtad kívül is, hidd el. Én "találkoztam" itt ilyen emberekkel. :-)
34. Tavirózsa :) (válaszként erre: 29. - Lolita_88)
2012. okt. 3. 09:36

Ne haragudj, de én úgy gondolom, hogy nekem ugyanannyi jogom van fórumot indítani, mint bárki másnak. Most én is írhatom, ha nem tetszik, ne reagálj rá. :)

Egyáltalán nem állt szándékomban feszültséget szítani. Valamit te félreértesz.

33. 7796ae808e (válaszként erre: 26. - Mimi mami)
2012. okt. 3. 09:34
Teljesen igazad van.
32. Tavirózsa :) (válaszként erre: 26. - Mimi mami)
2012. okt. 3. 09:34
Igaz. :)
31. 8c40921157 (válaszként erre: 25. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:33

Nekem az a célom, hogy olyannak minősítsenek az emberek, amilyen vagyok! Ehhez nekem is valódi és viszonylag pontos infókat kell adnom, ugye bár!

Egy aktus pontos leírása még mindig szebb, mint vitába szállni valakivel, és igen csúnya jelzőkkel illetni, na meg vitát szítani.

Mindenkinek van véleménye, és remélem, nem baj, ha valaki olvasás közben a kőbe vésett véleményét meg változtatja...

30. Tavirózsa :) (válaszként erre: 24. - Lolita_88)
2012. okt. 3. 09:33

Igazán ne sértődj meg, de nem szeretnék a te gyermeked lenni!

Szóval akkor, mint felelős szülő, te azt mondod, hogy pontosan ebben a mocskos világban nekünk így kell példát mutatni a gyerekeknek??

Ez a hozzászólás szomorított el a legjobban. :(

2012. okt. 3. 09:33
Ha ritkán jössz, akko miért indítottad ezt a fórumot?Miért szítod a feszültséget?Neked nem tök mindegy???
28. Tavirózsa :) (válaszként erre: 23. - Simple)
2012. okt. 3. 09:31

Mint írtam én is nagyon ritkán jövök.

Valamikor régen, ez egy tök jó portál volt. Sajnos mára nagyon ellaposodott.

Erre próbáltam rávilágítani és nem bántani embereket.

27. Tavirózsa :) (válaszként erre: 21. - 9d7907a17a)
2012. okt. 3. 09:29
Ez egy tökéletes vélemény köszi.
2012. okt. 3. 09:28

Én azt nem csípem, hogy vannak olyanok akik csak szekálni akarják a másikat...és mindig ugyanazok. Beírnak egy fórumba és máris kitör a veszekedés, mert csordaszellem van. Ha az egyik elkezd valakit ócsárolni általában jön egy másik is aki kapva kap az alkalmon. Nagyon meg tudnak bántani és bántódni emberek, pedig felesleges. Nem tudjuk ki ír a másik gépről...és ha olyan le kell ..........

Akinek nem inge nem vegye fel:))))))))

25. Tavirózsa :) (válaszként erre: 20. - 8c40921157)
2012. okt. 3. 09:28

Ha te így érzed jól magad semmi. Ez a te problémád, és talán minősít is téged.

Viszont leszögezem nem szeretnék ujjal mutogatni senkire sem! Nem ez volt a célom. Akinek nem inge nem veszi magára.

Sértődést nem szeretnék, csupán véleményeket.

24. lolita_88 (válaszként erre: 12. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:27
Ha a gyerekem idetévedne???Mert ugyan mit látna meg?Te most komolyan a Hoxás hozzászólásokkal dobálózol?Akkor ne engedd ki az utcára sem, met szegény gyerek mit fog látni.ugyan ne viccelj már.Nem tilthatod meg neki ezeket a dolgokat...
23. simple (válaszként erre: 18. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:27
Sajnos ez egy ilyen oldal, én már megszoktam. Mostmár valahogy úgy vagyok, hogy nem igazán foglalkozom semmivel, igaz így nem is igazán teszek hozzá az oldalhoz sem. De van itt egy-két ember akiről szeretném tudni, mi történik vele, így nem regisztrálok ki. Egyébként én sem értek egyet az oldal működtetésével, de beletörődtem, hogy ez is igazságtalan, mint az élet általában. :-)
22. Tavirózsa :) (válaszként erre: 19. - Zsanci79)
2012. okt. 3. 09:25

Ha úgy gondolod, hogy ez időpazarlás én elfogadom.

És köszi, hogy kezded kifejteni a véleményed nem pedig engem szekálni. :)

2012. okt. 3. 09:25
Ha valami zavar, akkor az az amikor évek óta inaktív fórumokkal és tudásbázis kérdésekkel találkozom. Főként ha már a benne közölt információ is elavult. Illetve amikor ugyan arról nyit valaki újat, illetve szavaztat sokadjára ugyan abban a témában. Persze a szavazások kiírása is megér egy külön misét, hogy miért is nem hajlandó valaki normális válasz alternatívákat felsorolni. Illetve miért is van ott is olyan ami már rég elavult és talán már a kiírója sem tag a portálon.
20. 8c40921157 (válaszként erre: 12. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:24

Miért kellene pont azt törölni?

Most ezt úgy kérdezem, mint az egyik legnyitottabban fogalmazó szex témában.

Ha van rá lehetőség, miért ne írnánk le? Senki nem szólt, hogy nem lehet. Márpedig, amit nem tiltanak, azt szabad. Ha nekem a moderátor szólt volna, hogy disztingváljam magam, akkor kevésbé fogalmazok konkrétan.

Nem trágár szavakat használunk, hanem "csak" konkrétan fogalmazunk. Ezzel mi a baj?

19. zsanci79 (válaszként erre: 13. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:21
Nekem sem tetszik sok mindenki hozzászólása, piszkálódása. Átugrom. Nem engem piszkálnak. Minek pazaroljam arra az energiámat, amivel nem tudok azonosulni?
18. Tavirózsa :) (válaszként erre: 14. - Simple)
2012. okt. 3. 09:21

Köszi! :)

Végre valaki aki érti, hogy mire próbálom felhívni a figyelmet.

Én is tapasztaltam már olyan hozzászólást, hogy csupa jó szándékból valaki segíteni próbált valakin és beírt valamit, amit elméletileg a moderátorok szerint nem lehetett volna, ezért törölték.

Kérdem én? A sok ocsmányságot lehet??

17. 9d7907a17a (válaszként erre: 12. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:20
Érdekes fórumokat olvashatsz. Mert ugyan csak párhónapos az új (igen, meglehet kövezni, én is kiregisztráltam már egyszer) regisztrációm, de előtte is eltöltöttem itt egy kis időt és még nem futottam bele olyan fórumba ami kifejezően taglalná, hogy ki, mit és hogyan szeret (persze bizonyos ételeket leszámítva, merthogy főzős fórumot olvasok).
2012. okt. 3. 09:19
nem
2012. okt. 3. 09:17
Az egér az én kezemben van. Ha nem tetszik egy téma, nem kattintok rá. A billentyűzetet én kezelem. Ha nem értek valamihez, lehet, hogy elolvasom a hozzászólásokat, de nem okoskodok bele. Rengeteget tanulok ezen az oldalon, láthatjátok, nem igazán vagyok törzstag, mert leginkább csak olvasgatok, de szeretek itt lenni!
14. simple (válaszként erre: 12. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:17
Na igen, ez a moderátor kérdés valóban érdekes. Nekem nem egy fórumomat törölték már, csak mert nekik nem tetszett, pedig semmi durva nem volt benne tényleg. Az olyanokat meg, amiről te is írsz, engedik tucatszámra. Nem értem én ezt.
13. Tavirózsa :) (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2012. okt. 3. 09:16

A mazohizmus nem ez! De nem érdekes.

A lényeg, hogy én szeretem az olyan témákat amitől az ember több lesz, amiből tanulhat. Ennyi.

Sajnos az olyan témákba pedig akarva-akaratlanul belefut az ember.

12. Tavirózsa :) (válaszként erre: 7. - 3f5c7e70e6)
2012. okt. 3. 09:13

Kedves kisdoca!


Nem olvasom a fórumot mindennap, mert nincs rá alkalmam, meg érdeklődésem sem annyira. Nagyon régen nem voltam már, de a helyzet változatlan.


Abban viszont igazat adok, hogy valóban vannak érdekes témák is, cikkek stb.

Nem is ezekkel van a bajom, amik segítenek nyitottá válni a világ felé és megismerni más dolgokat és embereket, amitől az ember több lesz és esetleg tanulhat is belőle.

Csak tudod olvasni ezt a portált regisztráció nélkül is lehet. Te mit szólnál, ha a gyereked idetévedne és mondjuk elolvasná azokat a bizonyos fórumokat, amiben sokszor elég kifejezően van leírva, hogy éppen valaki valamit hogy szeret? És nincs moderátor aki kitörölje ezt!

11. zsanci79 (válaszként erre: 6. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:12

Szerintem nekem tök értelmes volt a hsz-em.

Kérdezted, erre van igény? Válaszom: igen! Neked is valamiért van rá igényed, olvasod! Neked miért? Mazohista vagy? :)

10. 8c40921157 (válaszként erre: 7. - 3f5c7e70e6)
2012. okt. 3. 09:11
Tökéletesen igazad van!!!
2012. okt. 3. 09:10
Ilyen fórumból mennyi is indult? Ez a téma legalább annyira unalmas, mint amiket te emlegetsz :)
8. kinni (válaszként erre: 1. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:09
Ha mindig olvasod akkor te nem unod? Vagy ha unod miért olvasod?
2012. okt. 3. 09:07

ez a portál erről szól kedves Tavirüzsa.

Te mit keresel itt, miért olvasod a fórumokat minden nap? Valamit csak látsz te is itt, ami neked jó, máskülönben nem lennél itt.


Különben meg nem csak kötekedő, és századszor is ugyanazt kérdező emberek vannak itt, hanem barátok, akik segítenek egy kérdésben, egy rossz napon, a gyászban, az örömben.

2012. okt. 3. 09:07

Pontosan erre számítottam, hogy sok értelmes vélemény fog születni. Fő a pozitív gondolkodás. :)

Azért remélem, hogy valaki érti is, hogy miről beszélek. És valóban leírja a saját önálló véleményét, nem mást fog utánozni, mert sajnos, ha 1 valaki elkezdi lehúzni a fórumot csatlakoznak hozzá "aranyos" emberkék.

De azért köszi, hogy hozzászóltatok.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook