Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem unjátok még? fórum

Nem unjátok még? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
65. Tavirózsa :) (válaszként erre: 58. - 3f5c7e70e6)
2012. okt. 3. 09:59
Látod ez valóban egy olyan vélemény volt, amire vártam. Volt benne negatív és pozitív, de a TE véleményed volt és nem mást majmoltál. :)
64. Tavirózsa :) (válaszként erre: 57. - Hoxa)
2012. okt. 3. 09:57
Értem. Tehát más témában esetleg ez felmerül, akkor fel sem kelti az érdeklődésed. Köszönöm.
2012. okt. 3. 09:55

nem, nem unom, ha valakinek nem tetszik ne olvassa.

és tök jó, hogy mindenki másképp gondolkodik ,mindenkinek megvan a maga véleménye :) ha mindenki egyformán gondolkodna nem kellene kérdéseket feltenni, mert a válasz mindenkitől ugyan az lenne. Aki meg nem bírja a kritikát az szintén ne tegyen fel kérdéseket. Itt minden témában lehet olvasni valami izgalmas dolgot.:D én szeretem.

62. Hoxa (válaszként erre: 60. - Mimi mami)
2012. okt. 3. 09:54

Nem, nem fér. Ha jelezted/ő jelezte a moderátornak, akkor biztos vagyok benne, hogy történt valami az ügyben.

De ha megírod nekem priviben, hogy ki és hol, utánanézek.

61. lolita_88 (válaszként erre: 60. - Mimi mami)
2012. okt. 3. 09:53
És jelentettétek?
2012. okt. 3. 09:51
Hoxa! És arra mit mondasz, hogy volt pl. egy felhasználó aki olyanokat írt másoknak, hogy akassza fel magát meg ilyen szépeket. És NEM töröltétek mert másnap a csaj új fórumot indított...szerinted?? Ez még belefér?
59. lolita_88 (válaszként erre: 54. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:51
Köszi, megkaptam a választ.És még én vagyok a gyerek :))) hehe, vicces :)))
2012. okt. 3. 09:51

Kedves Tavirózsa! itt mindenki a véleményét írta le. Ezzel nem hiszem, hogy itt bárki fórumzúzó lenne.

Minden hátsó és rossz szándék nélkül, akkor én is írok véleményt bővebben. Remélem, hogy ez már vélemény lesz neked!


Igen. A világ tele van negatív és pozitív rá(d)hatásokkal! Nem kell ahhoz idejönni, hogy esetleg trágárságokat halljunk, bár én még ilyennel itt nem találkoztam.


Abban egyetértek, hogy vannak olyan témák, amelyek nem egy esetleg 11 éves kicsi gyerek szeme elég való. De ez az oldal nem is az ő számukra készült. Mit keresnek itt? Hol a szülő?


Abban is egyetértek, hogy unalmas a 3 évvel ezelőtti szavazásokra válaszolni (ha ellépsz, újra visszahozza) és unalmas a 3 évvel ezelőttig élő fórumot olvasni. DE csak NEKEM!! Aki itt vagyok minden nap! Mert lehet, hogy holnap jön egy új tag, aki pont abban a 3 éves fórumban találja meg magának a választ. Vagy ott tudja felvenni valakivel a kontaktust, aki segíthetne neki.


Valóban vannak kötekedő emberek. HA nem engem érint, akkor továbblépek. intézzék el a felek egymással. ha esetleg azon a fórumon én is beszélgetek, akkor igyekszem a vitát csillapítani, mert az nem jó senkinek. Feszültség lesz és rontja a közösséget. Ha meg engem érint, akkor az megint az én dolgom, nem kell azért a többi tagot lehúznom, elintézem a másik féllel.


Újraregisztráló tagok? Nekem fogalmam sincsen, hogy ki, hanyadjára regisztrált. Addig amíg a hoxa normális tagja, addig felőlem jöjjön annyiszor ahányszor akar.Rólad se tudjuk, hanyadjára regisztráltál, rólam sem tudják. És? Attól még itt vagyunk és normálisan viselkedtünk.


És moderálás. Itt is vannak moderátorok, kérdezd meg hoxát. Nekem is törölték már fórumomat, mert az tiltott kérdés volt, pedig semmi bántó, semmi extra nem volt benne, csupán egy könyvet kerestem megvételre vagy cserére. ÉS? ELfogadtam a felhasználási szabályzatot, amikor beléptem, ha törölték, hát törölték.

Amit ők nem törölnek, annak biztos oka van. Így van, amit nem tiltanak, azt szabad. Aki nem akarja olvasni, mert nem érdekli, nem igényli, ocsmányságnak esetleg érdektelennek, hülyeségnek tartja, az ne olvassa.


Összességében én szeretem a hoxát, és nekem hiányozna, ha nem lenne.

Szép napot mindenkinek!

57. Hoxa (válaszként erre: 53. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:50
Meg szoktam nézni, milyen új fórumok nyílnak portálos kategóriában.
56. Tavirózsa :) (válaszként erre: 52. - 130454e42d)
2012. okt. 3. 09:50
Látod? Itt van a probléma! Amit Lolitának szánok azt Lolitának írom, és nem kell általánosságban venni.
55. simple (válaszként erre: 53. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:49
Ott a pont!!!!! Épp most akartam írni én is! :D
54. Tavirózsa :) (válaszként erre: 48. - Lolita_88)
2012. okt. 3. 09:49
Nem.
53. Tavirózsa :) (válaszként erre: 47. - Hoxa)
2012. okt. 3. 09:48
Érdekesnek tartom, hogy ez a fórum viszont felkeltette az érdeklődéseteket.
52. 130454e42d (válaszként erre: 49. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:47

Aki nem ért egyet veled az szerinted nem ért meg, az előbb írtad lolitának.

Szerintem te nem érted a net működését.

51. lolita_88 (válaszként erre: 47. - Hoxa)
2012. okt. 3. 09:46
Jó a szó :)))
50. Tavirózsa :) (válaszként erre: 43. - 130454e42d)
2012. okt. 3. 09:46
Nem elfogadom a pozitív és negatív véleményeket is, abban az esetben, ha érdemben valóban a feltett kérdésre ad választ.
49. Tavirózsa :) (válaszként erre: 43. - 130454e42d)
2012. okt. 3. 09:45
Nem elfogadom a pozitív és negatív véleményeket is, abban az esetben, ha érdemben valóban a feltett kérdésre add választ.
48. lolita_88 (válaszként erre: 42. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:45
Megkérdezhetem, hogy hány éves a gyereked?
47. Hoxa (válaszként erre: 27. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:44

Ezek szerint csak az a tökéletes vélemény, ami a portállal kapcsolatosan negatív véleményt alkot? :D


Hogy tisztán lássatok:


- A moderátorok nem olvasnak minden hozzászólást, mert nincs annyi óra a napban, hogy mindent elolvassunk.


- Ha valaki problémával fordul hozzájuk/hozzám, hogy valamelyik fórumban szabályszegés törént, vagy el kell simítani egy veszekedést, minden esetben megtesszük a szükséges lépéseket.


- A portál nem gyerekeknek szól, hanem nőknek. A mai internetes világban a szülőnek kell megtennie azokat a lépéseket, amik szükségesek, hogy a gyermeke ne találkozzon olyan tartalommal, ami a fejlődését negatívan befolyásolja.

Erre már vannak programok, amiket fel lehet telepíteni.

Mivel én egy nőknek szóló portált üzemeltetek, nem meseoldalt, ezért nem törlöm a kényesebb témákat sem, de a trágárságot sosem toleráltam.


- Régi témákat nem törlünk, mert egyrészt tartalmazhatnak még hasznos információkat, másrészt elférnek a szerveren, minket nem zavarnak.


- A visszaregisztrálás önkéntes törlés után nem szabályellenes. Amikor visszaélés történik több felhasználói névvel, akkor -ha tudunk róla- közbe szoktunk avatkozni. Aki ilyenről tud, az jelezze!


Van az a mondás, hogy "néma gyereknek...": Ha valami zavar egy fórumban és az ellenkezik is a portál szabályaival véleményed szerint, akkor jelezd. Ha akkor sem lépünk, akkor tényleg a mi hibánk, de ha nem tudunk róla, mert senki nem szól, csak utólag emlegeti fel, akkor az nem a mi hibánk. Lásd első bekezdés: higgyétek el, nem olvasunk el mindent, nem tudunk mindenről, mert az képtelenség egy ekkora portálon!

46. Tavirózsa :) (válaszként erre: 38. - Lolita_88)
2012. okt. 3. 09:44
Az a legnagyobb probléma, hogy még te is gyerek vagy! Sajnos nem jut el, hogy miről beszélek. Nagyon sajnállak. :(
45. lolita_88 (válaszként erre: 43. - 130454e42d)
2012. okt. 3. 09:44
Hogy helyeseljenek a nagy semmire...:)))
44. 130454e42d (válaszként erre: 42. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:44
A gyerek a szülő felelőssége. Cenzúrázzuk a netet? Nem ez a megoldás szerintem.
43. 130454e42d (válaszként erre: 39. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:43
Azért indítasz fórumot, hogy helyeseljenek neked?
42. Tavirózsa :) (válaszként erre: 36. - 130454e42d)
2012. okt. 3. 09:43

Én figyelek is a gyermekemre!

De nem csak az én gyerekem létezik ezen a világon. Talán el kellene gondolkozni, hogy mekkora felelősség van rajtunk, hogy ezekből a pici emberkékből milyen felnőttek vállnak majd. És nem mindenkinek feltétlenül csak a saját gyermekére kell gondolnia. Hiszen ugyanúgy példát mutatsz más gyerekeknek is.

41. simple (válaszként erre: 39. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:42
Igen, így van. De ilyenkor egyszerűen át kell nézni rajtuk. Csak azzal foglalkozni ami téged érdekel, minden mást figyelmen kívül hagyni. Nehéz, de így könnyebb. :-)
40. lolita_88 (válaszként erre: 39. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:42
Nem húzzuk szét.Te csinálod ezt...
39. Tavirózsa :) (válaszként erre: 35. - Simple)
2012. okt. 3. 09:40

Persze én ezzel tisztában vagyok. És sajnos gondoltam is, hogy nem azok az emberek lesznek többen akik valóban egyetértenek velem, hanem akik szeretnek szétzúzni egy fórumot és piszkálódni.

Mindig ez van.

38. lolita_88 (válaszként erre: 30. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:39
Mutass neki példát.Megvan rá a lehetőséged.De az, hogy burokban neveled,annak nem látom sok értelmét.De úgy látom te igen.Nem tusz vele mit csinálni, a gyerekek roppant fogékonyak.Én egy boldog gyereket szeretnék,nem pedig egy karótnyelt,mindentől eltiltott gyereket.És ha ennek ez a módja,akkor tessék lássék :)))
37. Tavirózsa :) (válaszként erre: 31. - 8c40921157)
2012. okt. 3. 09:38

Mondtam már, hogy szíved joga azt írni, amit akarsz, gondolsz.

Azért annyit még megjegyeznék, hogy azért mert leírod, hogy milyen számodra az igazi aktus....még nem ismernek meg az emberek. A lényeget nem.

36. 130454e42d (válaszként erre: 30. - Tavirózsa :))
2012. okt. 3. 09:36
Ha a gyerek egyedül netezik nem a hoxa a legrosszabb amibe belefuthat. ha meg figyelsz rá akkor erre is tudsz figyelni, nem?
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook