Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Universum Tv-nk van, amihez URC22B-2 távkapcsolónk van. Hogyan tudom feloldani a gyerekzárat? fórum

Universum Tv-nk van, amihez URC22B-2 távkapcsolónk van. Hogyan tudom feloldani a gyerekzárat? (tudásbázis kérdés)

7. brigibaba (válaszként erre: 6. - 1110e6ad2f)
2011. jan. 20. 19:01

Köszi szépen! sajna nem jó! elképzelhető hogy a távírányítónak van már más baja is!! :(

nagyon rendes vagy!!

2011. jan. 14. 07:31

Szia!

keresgéltem én is most egy kávé mellett és ezt találtam egy külföldi oldalon. A távirányító típusa URC22D ugyan, de hátha működne a tieddel is. (a szöveg Google által fordítva)


Készülék lezárása /

1. Nyomja meg a készülék gombot a készüléken amit szeretnénk lezárni, mint például a [TV1], [SAT], [AUX], stb

2. Nyomja meg a [SET] és tartsa, majd nyomja le a [7] és engedje el mindkét gombot. A LED villog kétszer, majd elalszik. A kód aktiv az aktuális eszköz le van zárva.

3. Ha szeretné megtekinteni a jelenlegi feloldó kódot, nyomja meg a [SET] és tartsuk. Aztán nyomja meg a [8] és engedje el mindkét gombot. A LED villog kétszer, majd elalszik. A jelenlegi kód nyitva.


Hangerõ és elnyomás zárolása / feloldása


1. Nyomja meg a készülék gombot, hogy beállítsa, mint például a [TV1], [SAT], [AUX], stb

2. Nyomja meg a [SET] és tartsa, majd nyomja meg az [5], és engedje el mindkét gombot.A LED villog kétszer, majd elalszik. A hangerő és a némítás gomb le vannak zárva az aktuális eszközt.

3. Az aktuális hangerő és a némítás gombot feloldásához, nyomja meg a [SET] és tartsuk lenyomva. Aztán nyomja meg a [6], és engedje el mindkét gombot. A LED villog kétszer, majd elalszik. Az aktuális hangerő és a némítás gombot is kinyitotta.


Reset

Az összes adat ami programozva van, törlődikik.


1. Nyomja meg a [SET] és tartsuk lenyomva.

2. Majd a [0] gombot és tartsa legalább 3 másodpercig.

3. Ezután engedje el mindkét gombot. A LED villog kétszer, majd elalszik. Minden adat törlődött

5. brigibaba (válaszként erre: 4. - Hoxa)
2011. jan. 13. 14:40
igen ezt én is láttam de ezen az "édes"távirányítón nincs menü gomb! :( Köszi azért!
4. Hoxa
2011. jan. 13. 12:25

Egy másik oldalon ezt találtam neked: MENÜ-ZÖLD-TV gombok egymás után.

De lehet, hogy nem segít.

2011. jan. 13. 09:43

Szia!

Talán menü.....ha van és ott visszatudod állítani.....

2011. jan. 13. 09:42

Sziasztok!

Universum Tv-nk van a gyerekszobába, amihez URC22B-2 távkapcsolónk van! na most tegnap addig szórakoztam hogy a tv-n bekapcsoltam a gyerekzárat és most csak a távirányítóra reagál! Viszont a hangot azzal sem tudom ráadni! Mi lehet a gond? vagy hogy tudnám ezzel a tipussal feloldani a gyerekzárat?

2011. jan. 13. 09:42
Gyerekzár a tv-n

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook