Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom miért volt olyan mogorva, majdnem hogy... fórum

Nem tudom miért volt olyan mogorva, majdnem hogy... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Bozsu55)
2023. szept. 23. 21:56
Tudom mit jelent a mondás. Nagyon elavult szemlélet csak sajnos sokan követik. De az igaz, hogy ő egyszerűen túl jó pasi hozzám 😞 És 15 évet simán letagadhatna 💔 Lehet, ahogy már lentebb írták, rájött, hogy tetszik nekem (minden ép látású nőnek tetszene) és a szimpátia "nem kölcsönös" Hogy is lenne az... néha nem ártana tükörbe néznem 😞
17. bozsu55 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 18:18
Az első mondatodhoz annyit fűznék: suba a subához,guba a gubánoz. Már ha érted.
2023. szept. 23. 15:22
Tudom, nem is vettem bántásnak, csak eddig nem sok minden történt velem ami önbizalom-növelő lenne.
2023. szept. 23. 15:03
Nem akarlak bántani, de egykis önbizalom növelés rádférne
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Ágio8405)
2023. szept. 23. 14:24
Munkakapcsolat, de nem dolgozunk együtt napi szinten (sajnos), sokkal felettem is van a "ranglétrán". Amikor találkoztunk egy párszor, nagyon jól eldumáltunk, vicceskedett, azt is elárulta, mikor van a szülinapja (5 nappal az enyém után, ugyanaz a csillagjegyünk 😊 de ő az idősebb) viszont a legutóbbi alkalommal is már távolságtartóbb volt. Ugyanúgy poénkodott, érdeklődött, hogy mi van velem meg hogy milyen volt a nyaralásom "ott a messzeségben" mégis volt valami fura a viselkedésében. Aztán a tegnapi epizód... egyébként az utolsó gondolatom az volt, hogy busszal közlekedik... először nem is hittem el, hogy ő az (de 1000% hogy Ő volt) aztán meg végig remegett a lábam mint valami hülyének, mire egyáltalán köszönni mertem neki.
13. andi6020 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 14:07

Lehet zavarta, hogy bámulod.


Amúgy hogy kell köszönni egy 7o éves néninek?

2023. szept. 23. 14:00
Úgy, hogy még soha nem találkoztam senkivel aki ennyire jó pasi lenne 😖 Én sajnos csúnya vagyok, hozzá képest buta is (amúgy nem), így teljesen el tudom képzelni, hogy nem érdeklem.
11. hajnallányka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 12:34

Hogy tudsz ilyeneken agyalni?

Talán észrevette hogy érdekled és ez nem kölcsönös. Ezért inkább kerül téged nem?

10. Ágio8405 (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 12:17
és arról tudsz hogy te közömbös vagy-e neki? Egyáltalán ismeritek egymást, szoktatok beszélgetni? Részleteket elarulhatnàl azért hogy hànyadán álltok alapból.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Napsugár8)
2023. szept. 23. 08:30
A zajszint (busz) miatt esélytelen volt, hogy bármit is hallok - én vagy a másik 3 ember aki közelebb állt/ült - és csak akkor mentem közel hozzá, mikor letette. Pont azért, hogy ne tűnjön úgy, hogy pofátlankodom. Egyébként sem voltam rá kíváncsi, hogy mit beszélget, illetve nem arra voltam kíváncsi 🤭
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Ágio8405)
2023. szept. 23. 07:30
Lehet, valami rossz hírt kapott a telefonon, vagy épp máshol járt az esze. Az első gondolatom mikor köszöntem Neki, az volt, hogy nem ismert meg (pár hete látott utoljára, azóta kicsit sötétebbre festettem a hajam) ilyen "fogalmam sincs ki vagy de ha már köszöntél köszönök én is" kifejezés volt a szemeiben, de aztán elfordította a fejét az ajtó felé (mint aki haragszik) és be is ért a busz a végállomásra, ő meg elviharzott - mint aki siet valahova. Nyilván, ha egy számomra közömbös ismerős pasi lenne, nem agyalnék azon, hogy vajon miért haragszik... :/
7. Napsugár8 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 23. 07:23

"... nem is köszöntem neki, csak miután letette."

Meglehet, azt hitte, hogy hallgatózol, és hogy hallottad is!


Valószínű engem is zavart volna hasonló esetben, ha valami igen komoly, másra egyáltalán nem tartozó dolgot valaki végighallgat.


Ha telefonáló ismerőssel találkozok, vagy csak egy fejbiccentés, vagy egy integetés, és ennyi.

6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 22. 21:19
Rossz napja volt. Ne vedd magadra. Ne agyalj felesleges dolgokon.
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Ágio8405)
2023. szept. 22. 20:13
Nem tudom milyen napja lehetett... Mikor megláttam, hosszasan beszélt valakivel a telefonján (azt nem hallottam mit, nem is akartam hallgatózni... de a lopva stírölést nem hagytam ki 🤭☺️) elég komor arccal, nem is köszöntem neki csak miután letette; mosolyogva, azt hittem, legalább udvariasságból visszamosolyog, neadjisten megkérdezi hogy vagyok, ehelyett úgy köszönt, mintha valami 70 éves néni lennék. Mondjuk legalább rám nézett (a köszönést nem kerülhette el mert egy buszon voltunk kb 1 méteres távolságban) de el is kapta a tekintetét aztán pár másodperc múlva le is szállt (ahogy mindenki mert épp a végállomásra értünk) és elhúzott...
4. Ágio8405 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 22. 19:29
Lehet rossz napja volt, van ilyen.🤷‍♀️ gondolom neked is volt már.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Myra)
2023. szept. 22. 18:46
Az bánt, hogy én rámosolyogtam, normálisan köszöntem, ő meg csak kurtán köszönt és már el is kapta a tekintetét aztán jobbra el... mindez full komor fejjel.
2. Myra
2023. szept. 22. 18:10
Téged bánt? Nem követték el semmit. Nem igaz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook