Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom, hogy mit csináljak..légyszíves segítsetek, adjatok tanácsot.. fórum

Nem tudom, hogy mit csináljak..légyszíves segítsetek, adjatok tanácsot.. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. 861d602257 (válaszként erre: 5. - Ami.)
2011. dec. 13. 19:53
Szia....nem vagyok szerelmes,de azért valahol szeretem..a kapcsolatunk olyan kutya-macska,két dudás egy csárdába..:):)
5. Ami.
2011. dec. 13. 19:51
Mi van a pároddal?Milyen a kapcsolatotok?Szerelmes vagy még?Vagy elnyomja az új érzés?
4. 861d602257 (válaszként erre: 2. - 44b8637c85)
2011. dec. 13. 19:49
szia..sajnos tudom..de a szívnek nem lehet parancsolni..
3. 31c1daa9fa (válaszként erre: 1. - 861d602257)
2011. dec. 13. 19:45
Én lelépnék az új pasival! :-)
2. 44b8637c85 (válaszként erre: 1. - 861d602257)
2011. dec. 13. 19:45
Ebből sajnos valaki mindenképpen nagyon rosszul fog kijönni....! :(
2011. dec. 13. 19:42

Sziasztok!!!


Röviden felvázolom hogy miben szeretném a segítségeteket kérni..

A párommal élek már lassan 2 éve..én pultosként dolgozom,ahol mindenféle ember megfordul..így tettem szert egy fiatalember ismeretségére is.Először csak haverkodtunk,beszélgettünk sokat,bóhockodtunk,buliztunk együtt,de aztán megváltozott valami bennem és ahogy észrevettem benne is.Szépen lassan átalakult a kapcsolatunk,személyesebb lett..

Ő közben elvált és egyedül maradt a kisfiával.

Sokszor küldött nekem olyan zenéket amivel arra utalt hogy tetszem neki,a beszólásai amiket felém intézett,a viselkedése is,ahogy néz,ahogy megérint..ez belőlem,mivel alapjáraton szimpatikus volt nekem,vonzalmat váltott ki,amit meg is valottam neki egy üzenet formájába,amit ő elöször nem vett komolyan mert azt hitte hogy csak szívozok vele,de aztán megmondtam neki,hogy nem és ezt komolyan gondolom..Őt nem zavarta ez,csak meglepödött,mert ezt nem várta volna..aztán pár percig nem írt és én azt hittem hogy baj van,amikor írtam neki hogy felejtse el amit írtam..mire ő közölte,hogy nem mondta azt hogy nem akar semmit,de innentől kezdve viszont valami megváltozott..mintha visszavett volna..Azt hozzá kell raknom hogy ismeri a páromat,nem haverok,de ha találkoznak elvannak.

Múlthéten volt nálunk egy buli.Ő is ott volt,iszogattunk,ünnepeltünk jól éreztük magunkat,amikor ő utánam jött a mosdóba és megcsókolt.Én viszonoztam mivel már vágytam rá,mikor abba hagytuk ugyanúgy mulattunk tovább..aztán hajnalban mikor ő hazaindult a számra adott puszit úgy köszönt el.Másnap mikor beszéltem vele és kérdeztem tőle hogy megbánta-e ezt a dolgot,csak annyit írt rá,hogy egy kicsit,de hogy miért azt nem tudta megmondani.Kérdem én szerintetek?Azóta tartja a három lépés távolságot,nem beszélünk,pedig régen beszéltünk a neten is..talizni azóta csak egyszer taliztunk,de az rövid idő volt.Nem tudom hogy mit csináljak..hiányzik,látni szeretném már,írni neki nem merek,mert nem akarom hogy azt gondolja ráakaszkodom.Viszont tudni szeretném hogy most mi van..Nyilván nem csókolt volna meg,ha ő nem akarta volna?!?!?!?!Ő is filozik ezeken a dolgokon vagy csak én vagyok ilyen gyógyós??:D:DLégyszíves írjatok..szükségem van tanácsokra..köszönöm..:)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook