Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom, hogy jól döntöttem-e? fórum

Nem tudom, hogy jól döntöttem-e? (beszélgetős fórum)

2011. márc. 2. 11:47

Üdvözlök mindenkit .

Sajnos még semmi érdemleges nem történt ,választatom egy új házi orvost de azt mondta hogy házon belül nem lehet megoldani.

Utána néztem de ilyesmiről szó sincs ,csak mire én be tudtam menni egymás között meg beszélték és már az orvosok is félnek egymástól!

Pedig a beteg után kapnak fizetést .

nem is tudom hogyan folytassam,mert ha egy hónap után se lesz orvosom a gyógyszerem elfogy és ki tudja mi lesz a vége.

Nagyon elvagyok kenődve mert mindenhol ki van szolgáltatva az ember .

Gondoltam elmegyek a betegjogi képviselőhöz de ,én sajnos nem ilyen embernek születem .

Ha van valakinek ötlete szívesen venném

Előre is nagyon köszönöm.

12. beusmama59 (válaszként erre: 5. - Anyucika3)
2011. febr. 18. 08:03
De vannak helyzetek mikkor a beteg kiszolgáltatott, mikkor, olyan rosszul vagy hogy alig tudsz odáig menni akkor még megszólalni is nehéz nem hagy védekezni!
11. beusmama59 (válaszként erre: 6. - 91c956613e)
2011. febr. 18. 08:00
Csak az a szomorú hogy ők azt gondolják sőt többször is kifejtették már hogy a beteg a tahó mert oda pofátlankodik mikor látja hogy így is mennyi a beteg!
10. beusmama59 (válaszként erre: 7. - De65993010)
2011. febr. 18. 07:56
Ez sajnos így igaz!
9. beusmama59 (válaszként erre: 7. - De65993010)
2011. febr. 18. 07:55

Azért én bízom benne hogy akadnak még jó emberek is

csak lehet hogy én álok rosszul a dologhoz.nem tudom.

A hozászolások viszont engem igazolnak,aszt hitem csak én látom ilyen borúsnak az egészség ügyet, de mint az ábra mutatja még vannak sors társaim bőven .

2011. febr. 18. 07:47

Nagyon szépen köszönöm az együtt érző szavakat,elég szomorú az hogy ide jutott az egészségügy is.

Sose gondoltam volna,de úgy tűnik hogy nem csak a hivatalokba és munka helyen van kiszolgáltatva az ember .de még az orvosnál sem talál megértésre.

7. de65993010 (válaszként erre: 1. - Beusmama59)
2011. febr. 17. 19:50

Jól tetted!

Nagyon sok tahó van. Aki meg kedves, az pénzéhes, és csak nagyon kevés van, aki lelkiismeretes.

Próbáld ki a Bánó féle fokhagyma-fagyöngy-galagonya kapszulát ezek mellett, egyik kedves rokonom is szedi már 1 jó ideje, s nagyon dicséri! :)

2011. febr. 17. 15:38
Jól döntöttél.Sajnos nem egyedi példa.Nem oda való..
5. anyucika3 (válaszként erre: 4. - C38e379cec)
2011. febr. 17. 12:30
Így van.Nem kell tőlük sem félni,sem vigyázzba állni nekik.Ők vannak értünk és nem fordítva!
4. c38e379cec (válaszként erre: 1. - Beusmama59)
2011. febr. 17. 12:12

Szerintem mindenképpen jól döntöttél. Nagylányom a kezelőorvosát cserélte, mert nem volt elégedett a saját orvosával. Csak akkor ment hozzá, ha már nagyon muszáj volt. A mostanival meg mindent meg tud beszélni. Szerintem orvos és beteg kapcsolatában fontos a bizalom.


Most csak egy jó orvost kell találnod!

3. 25a27430dd (válaszként erre: 1. - Beusmama59)
2011. febr. 17. 12:11

Nagyon is jól tetted.

Amúgy hogy egy hónapra írja fel az állandóan szedett gyógyszeredet, egy értelmetlen szívózás. Nekem a magas vérnyomás gyógyszert simán felírja három hónapra, így negyedévente kell menni.

Ügyes vagy, hogy kikérted a kartonodat. Szorítok, hogy jó dokit találjál.

2011. febr. 17. 12:08
szerintem jól tetted! Remélem sikerül jó orvost találni!
2011. febr. 17. 12:06

Ötvenkét éves vagyok,szív és érrendszeri problémáim vannak .

Évek óta magas vérnyomás,és infarktus utáni gyógyszereket szedek,s ez minden hónapba egy külön tortúra kivárni mire bejutok az orvoshoz egy félnap .

Csak egy hónapra írja ki hogy mi az oka ezt én sem tudom,de rendszerint az asszisztens nő megjegyzését kell halogatni csak hogy el nem zavarja a beteget,hogy mit keres már megint itt.

ha végre bejut a beteg az asszisztensnő bele szól a rendelésbe.

A héten a tizenhat éves lányomat küldtem le mert utazás előtt voltunk és a gyógyszerem fogytán volt,

Hát mit ne mondjak mikkor a gyerek meg kérdezte ,

hogy ki hozza e receptet vagy menjen be hát le ordibálta a fejét , sírva jött haza

És ami a legszebb hogy még nem is jó gyógyszert írtak fel .

Amit két éve a kardiológus lehúzott én azt a receptet kaptam meg.

Nagyon dühös lettem és ma bementem hogy kikérjem a kartonomat és átmenjek egy olyan orvoshoz ahol az orvos rendel és nem az asszisztens.

Nem tudom hogy helyesen döntöttem e?

Vagy már ilyen az egész egészség úgy?

Ha valakinek van ötlete vagy véleménye szívesen várom és nagyon megköszönöm .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook