Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Miért akkor jelentkezik valaki, amikor már lemondtam róla, úgy döntöttem, hogy továbblépek? fórum

Miért akkor jelentkezik valaki, amikor már lemondtam róla, úgy döntöttem, hogy továbblépek? (beszélgetős fórum)

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2021. febr. 2. 17:28

Hónapokon keresztül napi szinten chatteltünk, beszélgettünk, majd bedobta a durcit és kitörölt mindenhonnan. Az elején haragudtam rá, forrtam magamban, majd lenyugodtam s elfogadtam, hogy ez van, találok én jobbat, mint ő. Majd talált alkalmat, hogy felhívja megint magára a figyelmet, egy kérdéssel, egy jókívánsággal.

Kérdeztem tőle, hogy miért ír nekem, amire az volt a válasz, hogy ismerjük egymást.

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - Ervina)
2021. febr. 2. 17:23
Pont miután kiírtam a fórumot találtam rá erre a videóra.
2021. febr. 2. 15:34
Sajnos hasonló a story az én életemben. Egy régi kaland volt és az illető többet szeretett volna mint én, ezt a mai napig nem tudja elfogadni, pedig én már tovább léptem, kapcsolatban vagyok, és ő véletlen szerűen, amit nem gondolok véletlennek, de ő azt állítja, feltűnik a semmiből, és próbálja a rendbe tett életemet felforgatni.
11. Ervina
2021. febr. 2. 09:28
Erről Némethi Erika önismereti trénernek youtube-on van egy nagyon jó kis videója "Miért indul el felém miután elengedem?" vagy valami ilyesmi címmel. Nézd meg, érdekes :)
10. Otsike
2021. febr. 2. 08:20
Egérnek képzel a Kand úr...
2021. febr. 2. 08:13

Milyen érdekes történet.


Hogyan lépsz tovább?

2021. febr. 2. 07:22

Ne foglalkoz vele, nem èrdekled igazàn, ha igazàn èrdekelnéd, nem tenne fèlre aztàn venne elő a " kalapból havonta.

Idővel talàlsz majd olyat aki igazán értékel 🙂

2021. febr. 2. 07:14
Hagyd a fenébe! Játszik veled. Nem igazán kellesz neki, de azt sem képes elviselni, ha dobod. Vannak ilyenek, lépj túl, ebből nem lesz semmi, csak az idődet pazarlod rá.
2021. febr. 1. 22:21
Vergődés ez nem kapcsolat...
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 1. 22:20

Ezt tőle kéne megkérdezni és magadnak is feltenni a kérdést.

Épp akkor vagy a soros nője?

4. Ildi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 1. 21:01
"Ereszd el,húzd meg" ,vagy csak véletlen.
3. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. febr. 1. 20:59

Murphy törvénye.


Egyébként mire jó ez a kínlódás?

2021. febr. 1. 20:55

Véletlen.

A szemüvegem/kulcsom mindig akkor találom meg, amikor nem keresem.

2021. febr. 1. 20:52

Régebben találkozgattam egy férfivel, de valahogy mindig vita volt, s mellőztük egymást. Volt rá példa, hogy úgy éreztem, hogy nekem muszáj vele lennem, írtam neki, hogy hogy van, mit csinál, nem igazán volt haladás vagy változás. Majd eldöntöttem, hogy ok, akkor lemondok róla, pár hét elteltével keresett valami hülyeség kifogással. Aztán rájöttem, hogy nem nekem való, megint megszakítottam vele a kapcsolatot, nem kerestem, 1 hónapra rá, mikor már majdnem elfelejtettem, megint jelentkezett...

Miért akkor bukkan fel, amikor már ott tartok, hogy nem hiányzik, el tudnám engedni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook