Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem tudok kilépni a gmailból, mit tegyek? fórum

Nem tudok kilépni a gmailból, mit tegyek? (tudásbázis kérdés)


8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 5. - Mafalda)
2013. okt. 14. 11:14

Én kb. egy éve frissítettem. Ami nem annyira tetszik, mint amit megszoktam előtte. A leveleket 3 részre osztja. Elsődleges,közösségi és promóciók alá teszi a beérkező leveleket.

Jobb oldalon tudok kilépni ebből is, elég a nevemre kattintani.

Nekem a nevem alatt van a kis fogaskerék, vagy virág,(ki minek nézi) ott találhatóak a beállítások, lehetséges a kérdezőnek ott kellene valamit beállítani.

7. mucyl. (válaszként erre: 3. - Pasionella)
2013. okt. 14. 11:11

Köszi, tényleg az emberkére kell kattintani, és akkor feljött a kilépés ablak.:))

Mindenkinek köszönöm a hozzászólást :))

6. Pasionella (válaszként erre: 5. - Mafalda)
2013. okt. 14. 11:08
Nem volt semmi, amióta a gmailt használom nekem mindig jobb oldalt volt, soha nem volt még levélírás alatt.
2013. okt. 14. 11:02
Kiváncsian vártam a válaszokat.Igaz,most nem akarok kilépni,de később még lehet.Viszont nekem bal oldalon felül van a fényképem,a levélírás alatt.Volt valami frissítés,ami nálam nem történt meg?
2013. okt. 14. 10:59
Igne, na, ahol a fénykép helye lenne :-)
2013. okt. 14. 10:59
Ne a nevedre kattints hanem jobb oldalt felül az emberkére.
2013. okt. 14. 10:58
A jobb felső sarokban van a fényképed, vagy annak a helye, arra kattints rá!
2013. okt. 14. 10:56

Nem tudok kilépni a gmailból, mert ha a nevemre kattintok, nem a kilépéses ablak jön elő, hanem a google.com.

Próbáltam kikapcsolni a gépet, de ha be akarok lépni, azonnal az a fiók jelentkezik be, amiből nem tudtam kilépni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook