Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudok dűlőre jutni a múltjával fórum

Nem tudok dűlőre jutni a múltjával (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. jan. 30. 19:41

Mi az az illetlen hely ahol szeretkezett?

Tudom, megragadtam a lényeget :D

5. 6dc05f5e13 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2013. jan. 30. 19:37

Hűűű! Nem értelek:)

Az a nagy bajod,hogy kereste a társát,párját?? Hát igen ilyenkor van,hogy az ember több mindenkinél próbálkozik,válogat, nem veszi komolyan,mert nincs rá érdemes.

4. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2013. jan. 30. 19:31

Ez a negatív hozzáállás.

A pozitív az lenne, ha örülnél hogy a sok közül pont Téged választott.

3. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2013. jan. 30. 19:23
Őt csak az idő fogja igazolni, azt, hogy veled milyen lesz a kapcsolata előre nem tudhatod. Ne vedd őrülten komolyan, ha mégis kitekintget mellőled, akkor kevésbé sérülj.
2. Idhikai (válaszként erre: 1. - Norciiiii)
2013. jan. 30. 19:20

.... ki tudja,tán 20 év múlva valaki épp a te "múltadon" fogja túráztatni az agyát...és ha szerencséd van, lesz is min. :))

ELőre nézz, arra tartasz, vagy nem?

2013. jan. 30. 19:17
Véleményeket szeretnék kérni,egy olyan dologban,amivel nem tudok kibékülni.A barátommal fél éve vagyunk együtt.Először nagyon jól,gördülékenyen ment a kapcsolatunk.Aztán megtudtam róla egy s mást.A múlttal kapcsolatos dolgairól.Olyan dolgokra gondolok,hogy például előttem egy illetlen helyen szeretkezett,egy lánnyal(aki ráadásul nagyon csúnya)Vagy például több vasat tartott a tűzben.Sok férfi ilyen...És mivel ez a multjában volt el is kéne felejtenem,sőt még foglalkoznom se kéne vele.De mivel ő az első fiú az életemben,akit tényleg szeretek.Akivel el tudnám képzelni hosszabb távon is,akit őszintén szeretek,akibe nagyon szerelmes vagyok.Épp ezért nem estek jól megtudni ezeket a dolgokat.Egy részt azért esett ilyen rosszul,mert amikor már velem ismerkedett,akkor is volt neki több lány(mint kiderült...)Illetve,amikor rákérdeztem,soha nem mondott semmit,hogy lenne-e más.Megváltozott mellettem,őszintén szeret.De nekem még is rengetegszer eszembe jutnak a múltbeli dolgok.Mert sajnos az emberhez hozzá tartozik a multja is.Igyekszem elfeledni,és nem gondolni rá.De rengeteg apróságról eszembe jut,hogy régen milyen is volt...és ilyankor elbizonytalanodom,elszomorodom...Nem tudom mit tegyek,hogy végleg elfelejtsem ezeket a dolgait???!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook