Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem megyek a Balatonra, mert nagyon drága ott is minden! fórum

Nem megyek a Balatonra, mert nagyon drága ott is minden! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
2022. júl. 12. 23:24

Szerencsére mindig hidegen hagyott a Balaton,vagyis a strand része, mert a tájat nagyon szeretem.

Gyerkkoromban nem telett rá, a Duna mellett nőttem fel, az jutott, és kész.Családi nyaralás sem igen volt, lejártunk strandalni, ennyi.

Mióta a párommal vagyunk, a tengerpartra járunk.Most egy olyan apartman, ahol egy főre számítva 9000 Ft körüli összegre jön ki egy éjszaka, de mivel főszezon előtt megkezdük már a nyaralast, előtte alacsonyabb volt az ár.Ezért minden étkezésnél az erkélyről néztem a tengert.A szállásadó meg egy hidegtállal is megörvendeztetett a második napon.Vittünk némi élemiszert itthonról, ott a boltban beszereztük még,ami kell, és egyszerű ételeket csináltam.

Mivel ketten vagyunk, az oda-vissza úton telekocsi utasokat is vittünk, az is költségcsökkentő.

A gyönyörű, hosszú, tiszta vizű -ingyenesen látogatható- partszakaszon bőven elfértünk, és úgy elmentünk egy félórás úszásra, hogy ottmaradt a cuccunk a telefonjainkkal.

A hátam közepére sem kívánom a balatoni fizetős strandokat, ahol összeér az orrod a szomszéddal, hosszan gyalogolsz a vízig, ahova ketten egyszerre be sem mehetnénk mert közben megfújnák az értékeinket.

2022. júl. 12. 22:27

Mi hamarosan megyünk. Igényeink minimálisak.

Van szerencsénk nagyon olcsón megszállni, az étkezés nagy részét meg SZÉP kártyával megoldom.

8. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 12. 22:17
A Kárpáthyék lánya, pedig nem megy Amerikába, mert lecsó lesz ma este vacsorára.
7. Ági0830 (válaszként erre: 5. - 55Judit)
2022. júl. 12. 22:12
Egyetértek veled. Mindig úgy nyaraltunk a Balatonnál, ahogy itt leírtad (na jó, nem mobilházban, hanem apartmanban vagy vendégházban), és nem csak a Balatonnál, hanem bárhol, akár külföldön is.
6. syria (válaszként erre: 3. - Timycat)
2022. júl. 12. 19:24
Minden mondatod igaz. Sajnos ...
2022. júl. 12. 17:46

Strandra 16 óra után nincs belépő. És reggel sincs 8 óráig.

Lehet a strandra Tesco-Spar-Penny-ben vásárolt kaját vinni, nem feltétlen kell a vízparton sokszorosáért venni a kaját. Van kajálda, igaz nem a vízparton, de 1.200-1.400ft-ért meleg ételt lehet enni. Szálloda helyett konfortos, légkondis mobilházban is el lehet aludni töredék áron. Akinek számít a magas színvonal, az sokkal drágábban is nyaralhat.

4. Alessandro (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 12. 16:57
...és hol nem drága minden? És csak egyre drágább, és drágább... :(
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 12. 16:30

2020-ban voltunk utoljára a Balatonon. Én korábban imádtam. De ez undorító volt, minőség semmi, árak az egekben. Úgy jöttünk haza, hogy herótunk lett az egésztől. Pénzlehúzás.


Külfölddel sokkal, de sokkal jobban jársz. Rengeteg sok helyre el tudsz menni a világon, ami azonos kategóriában olcsóbb mint a Balaton, még repjeggyel együtt is és messze látványosabb, minőségibb.

2022. júl. 12. 16:20
Számolgattunk, osztottunk, szoroztunk. Imádom a Balatont de idén kihagyjuk! Máshova megyünk. Brutális lett, pedig sosem volt olcsó! Na de most! 😩
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook