Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem lehet babám csak lombikkal mégis nő a hasam, érzékeny a mellem, éjjel felkelek enni, hizok, de mensizek...Lehet puffadás, májbetegség? fórum

Nem lehet babám csak lombikkal mégis nő a hasam, érzékeny a mellem, éjjel felkelek enni, hizok, de mensizek...Lehet puffadás, májbetegség? (tudásbázis kérdés)


2011. szept. 1. 21:57
Szerintem irány hasi ultrahangra! Tesztet csináltál már? Lehet, hogy ál, de lehet méhen kívüli is.
2011. szept. 1. 20:42
Az álterhesség tipikus tünetei.
2011. jún. 13. 18:10

Szia!


Most találtam rá erre a fórumra!Kiderült mitől nőtt a pocid?Én is ugyanilyen cipőben járok!Szió Móni

Köszi ha válaszolsz!(monccsy@citromail.hu)

2008. szept. 9. 01:06
ezek a tunetek lehetnek állterhesség tunetei is akár..mert ha valaki nagyon szeretne babát és nem jon ossze esetleg nem lehet a pszihika sokra képes..elmarad a menstruácio, és még a poci is egy darabig novekedik..bár nem vagyok orvos de nagyon sok minden lehet az oka a problémádnak..ez csak egy gondolat volt...
2008. szept. 7. 19:53
Szerintem inkább a hormonok játszanak közre ebben.Nekem a nővérem volt ugyanígy,és ő is lombikos kb négy alkalommal volt.Ja és ehhez nem szükséges hogy hormonzavarod legyen,a hormonok mindig dolgoznak.
2008. szept. 7. 17:20
Sajnos mindkét petevezetőmet eltávollitották,én is jobban örülnék a ˇ"csodának".
2008. szept. 7. 17:17
Hát igen, az orvos a legegyszerűbb. Puffadást rengeteg dolog okozhat, a melled pedig PMS miatt is feszülhet. Vagy rossz volt a nőgyógyászod, és mégis terhes vagy :-)
2008. szept. 7. 17:16
... láttunk már csodát ! :)
2008. szept. 7. 17:14

Holnap rászántam magam egy teljes vérvételre..

A hormonokkal nincs baj,azt régebben nézték...

2008. szept. 7. 17:11
Akármi lehet. Hormonzavar, emésztési gondok, stb. Az orvos majd megmondja!
2008. szept. 7. 17:11
Nem tudtam befejezni a kérdést,szoval a lényeg,hogy sajnos sok gyogyszert szedek és volt aki azt mondta lehet ez a májtol az okoz még ekkora haspuffadást...
2008. szept. 7. 17:10
Nem lehet babám csak lombikkal mégis nő a hasam, érzékeny a mellem, éjjel felkelek enni, hizok, de mensizek...Lehet ez csak puffadás, májbetegség

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook