Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem kíván a férjem, de már én sem akarom fórum

Nem kíván a férjem, de már én sem akarom (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
1826. Vastigris (válaszként erre: 1825. - 14ef40febd)
2011. ápr. 8. 13:17
Tudod kivel chatelt?
2011. ápr. 8. 13:15
az én folyóm tegnap elöntötte az árteret, nagy árvíz volt.Kis verekedés, azaz bírkózás lett a nagy veszekedésből.Mindez azért mert megkértem rá, hogy ne élő chatezzen már.Persze tagadta.Csakhogy ott volt az előzményekben.volt pofája azt mondani, hogy azért volt a regisztrációban a neve megjegyezve, mert előtte parfümöt rendelt nekem és ott jegyeztette meg a nevét.na beléptem a parfümrendelésbe.Mutatom neki, hogy nincs megjegyezve a neve és nem kell külön írni a nevet,csak símán egybe.Erre nem tudott mit lépni, jól megrángatott.Én ezt az embert már nem szeretem.nem csak a rángatás és mocskos szidás miatt, hanem onnan tudom, hogy amikor ezt csinálta, nem is igazán esett rosszul.Nem sírtam, nem voltam ideges nagyon, és ma sem érzem azt, hogy meg kellene oldanom valamit.nem kell megoldanom.Túl kell élnem és lépnem.
1824. Vastigris (válaszként erre: 1820. - 34cbb06680)
2011. ápr. 8. 13:15
A pasik egyszerre csak egy dologra tudnak fókuszálni. Van, hogy az én párom is annyira beletemetkezik a munkába, annyira az köti le minden agysejtjét, hogy azon kapom magam, hogy meg sem ölelt rendesen... De én még betudom ezt a munkának, aztán jön a hétvége, és akkor azétr többnyire van időnk lazítani, és akkor ő is "visszaáll"... Arra jöttem rá, hogy stresszes, sok munkás időszakok mindig lesznek, úgyhogy ki kell dolgozni egy élhető kompromisszumot, amiben mi is kapunk, de közben ők is tudják csinálni a dolgaikat..
1823. Vastigris (válaszként erre: 1819. - Annybaby)
2011. ápr. 8. 13:11

Hát na ja... Én a nagyobb stresszekre gondoltam melóhelyen, nem az apró-cseprő dolgokra, ha már az is emgviseli a libidót hosszútávon, na az nem jó...

Nálunk most az van, hogy már hosszú hónapok óta nagyon gáz szitu van a munkahelyén, és időnként kihat a libidóra. Ez azt eredményezi, hogy én mostanában többet kezdeményezek, mert nem akarom hagyni, hogy ellaposodjon a szexuális életünk, ezt ő többnyire szerencsére fogadja is, de van, hogy nem, és olyankor nem szabad megbántódnom. Persze régebben sosem kellett kezdeményeznem, mert mindig jött, mint a rakéta :) Én remélem, hogy ez majd visszaáll, ha elmúlik ez a periódus, most tényleg nagyon gáz neki, én már alig várom, hogy megoldódjon ez a munka szitu...

1822. 34cbb06680 (válaszként erre: 1813. - 495606dab3)
2011. ápr. 8. 12:43

hajrá, hajrá! Igen, de...

de nem kellene ezzel várni 1 cseppet méééééééég?

Na nem azért írom, vagy ezért :D de tudom, hogy ilyenkor máshogyan jön le minden érzelmi töltet és szerintem neked nem arra van szükséged, hogy -miután így jártál- most ismét második legyél egy jó (volt) faszinál. Nem?

vagy félreértettem vmit? A pasi foglalt nem?

Ha nem, akkor persze más a szitu, de akkor sem vagy készen egy újra ezt te is tudod... Írj erről többet!

Ölelés!

1821. 34cbb06680 (válaszként erre: 1819. - Annybaby)
2011. ápr. 8. 12:38
ez így igaz :D:D:D:D:D:D:D:D:
1820. 34cbb06680 (válaszként erre: 1810. - Annybaby)
2011. ápr. 8. 12:37

Ez meg tipikus lusta punnyadt férfi effektus.

Bár ha sokat dódoz, érthető. Nekem a rendszerességgel van bajom. (Az én férjem is hasonló.)

Nem látja, ha olyan sok is a dolga, hogy a másiknak mire lenne szüksége. Na nem baj, majd szólok akkor én, hisz' azért nem parafenomén ugye és a lovagiasság is eltűnt a színről... tehát szólok, hogy mi hiányzik. Na ekkor mindig probl. van. Mert még én vok a követelődző.

Hát persze :)

Jó, mondjuk, hogy vállalom, én vok az, na de akkor meg mi van?

Semmi. Legyen már nekem lelkifurdim.

Hát, jó. Lesz. De akkor mi van?

Még mindig nem érti mit nem értek ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉn ezen, mire jövök azzal, hogy vegyen ki pár nap szabit, nem érné meg rendbe hozni az életet?

Na ekkor meg mi jön lányok??????? :D

A "te ezt nem értheted"

Hát jó. Nem értem, de akkor mi van? Akkor az van, hogy akinek nem felel meg a minőségi punnyadt élet az váltson.

Most mi az átértékelésnél tartunk, de a férjem nem hiszem, hogy bármit is felad, én meg lassan lépek...

Na de akkor mi van??????????????

1819. Annybaby (válaszként erre: 1812. - Vastigris)
2011. ápr. 8. 12:36
Én extra gondról nem tudok,apró-cseprő meg minden melóhelyen van akkor ezzel az erővel senki nem szexelne soha aki dolgozik...
1818. Annybaby
2011. ápr. 8. 12:34
Értelek,csak az amit leírtam itt,nem kéne,hogy indok legyen.Lehet csak véletlenül vágnak össze az események,vagy csak én kötök össze egymástól független dolgokat?De ez a múlt héten még naponta volt kezdvem szexelni,aztán egyszer csak hopp onnantól kezdve már csak hetente.Hát én ezt nem értem.(Aztán megint hopp egyik pillanatról a másikra már csak havonta 1-2 szer?)Mert ha fokozatosan évek alatt kopott volna az ok,de ezeket a hiretelen egyik pillanatról a másikra történő zuhanásokat nem értem.
1817. 34cbb06680 (válaszként erre: 1809. - Annybaby)
2011. ápr. 8. 12:28

Arra gondoltam, hogy a problémák olyanok, mint egy folyó...

Ha tudjuk honnan ered,, milyen idős, merre tart, akkor sok mindent feltételezhetünk a folyóról és így kevesebb újdonság erejével ható meglepetést okozhat, hiszen ha tisztában vagyunk a domborzattal, amin keresztül halad a folyó meghatározhatjuk pl a sebességét, élővilágát stb.

Ez jó,mármint az, hogy tudod, honnan ered a probléma. Ez a legfontosabb, mert így nem hibáztatod magad.

De ha megnézzük az adott térképet, sejtenünk kell (ha nem tudjuk pontosan) hogy hová fog betorkollni...

Érted? Ha már ennyire jól és tisztán látod a probléma elejét és a folyamatát, ideje szembe nézni azzal hová fog ez vezetni...

Csak úgy írtam ezt, mert elfilóztam rajta, de nem biztos, hogy elég emészthető voltam,bocsi :)

1816. Annybaby (válaszként erre: 1813. - 495606dab3)
2011. ápr. 8. 12:18
Szurkolok?Amúgy csak halkan jegyzem meg lehet én is rossz cserét csináltam annó...?
1815. lolli
2011. ápr. 8. 10:59
Csatlakozom! Hajrá Babe, tedd rendbe a ferrárit és vezess jóóóókat!!!:)))
1814. Vastigris (válaszként erre: 1813. - 495606dab3)
2011. ápr. 8. 09:58
Hajrá Babe, mindent bele hát! :)))
2011. ápr. 8. 09:03

szia csajok!

mondanék valamit....

eszembe jutott hogy volt nekem annakidején egy "ferrarim".

aztán parkoloba tettei a mostani exem miatt..egy darabig párhuzamosan voltak üzemben,de a mostani nem tudott a régebbiről.a réi tudott az ujról mert nem volt független.

nos sokszor eszembe jutott hogy bizony bánom a kocsicserét....

tegnap utána jártam a rég kocsimnak.

képzeljétek szívesen venné ha megint futnék vele pár kört...mondjuk ugy sokáigsokáig:-D ráférne a a fényezés ujra,egy kis portörlés...stb.

megjáratni a a motorját..stb.

hát ugy felvillanyozott...

jajj...óriási nagy szerencsém lenne ha adódna mégegyszer egy lehetőségem...biztos nem játszanám el..

1812. Vastigris
2011. ápr. 8. 08:53
Én azt vettem észre, hogy a stressz és a munkahelyi problémák igencsak vissza tudják venni a legkanosabb férfiember libidóját is... De ugye normál esetben az van, hogyha rendeződnek a problémák, akkor a libidó is helyrezökken. Ha nem oldódnak meg a munkahelyi konfliktusok, az hosszútávon önértékelési problémákhoz vezet, ami meg szintén nincs jó hatással a libidóra. Annybaby, ezek szerint neki mostmár minden oké a munkahelyén? Akkor én csak arra az egyre tudok gondolni, hogy tényleg a teszztoszteron szintje csökkent le durván... és ez tuti okoz neki önértékelési problémát is, a kettő együtt meg ördögi kör...
1811. Annybaby
2011. ápr. 7. 19:21
Lehet ki kéne vele csesznem és nem kéne gyógyszerszünetet tartanom:-))))?HIHIHI.Persze nem ér meg annyit a dolog,hogy felborítsam emiatt a hormonháztartásom.Csak úgy poénból eszembe jutott.Ja amúgy ez is marha érdekes ám,mert régen nem zavarta,hogy megvan(sőt még erre a célra rendszeresített töröközőnki is volt,ha mégse bírnánk ki azt a 3-4 napot),ez is csak az utóbbi kb 1 évben lett kifogás...Ezt se tudom hovát tenni.
1810. Annybaby
2011. ápr. 7. 19:10
Ja a tegnapit illetően reggel felkeltünk,és ő úgy csinált,minta mi se történt volna(amúgy mindíg ezzel vannak a konfliktusok elintézve),és még halovány igéretet tett egy ma esti szexre is-mondván ma nem lesz olyan nehéz napja-.Aztán hazajött 3 körül,megfürdött,bekajált,és azzal a jelszóval,hogy szundítok egy kicsit,5 óta alszik.Lehet megint fel se kel reggelig?!Ja szex amúgy múlthét hétfőn volt utoljára(amúgy akkor kivételesen jó).De szerintem a mait el fogja kummantani,mert tudja holnap elutazom,vasáranap meg mire hazajövök megjön,szóval,ha ma megússza valahogy,akkor szerdáig biztos nem kell dugni.
1809. Annybaby
2011. ápr. 7. 18:57

Egyébként most így elmerengvén a dolgon,én pontosan emlékszem,nálunk 2009 augusztusában kezdőtött az egész.Egy konkrét eseményhez is tudom kötni.Külföldre mentek versenyre az egyik lóval,németországba(engem is vittek,szóval tuti nem az az ok,hogy ott jól becsajozott).5 napot voltunk kinn,és ott nem voltunk együtt,mert mással is egy szobában aludtunk.Hazajöttünk,este jól bealudt,másnap reggel,még egy cetlin elnézést is kért emiatt(holvan ez már),de én ezt az utazás meg a sok izgalom miatt természetesnek vettem(meg amúgy én is hulla voltam).Aztán másnap este lett szex.Utánna eltelt 2-3 nap,semmi.Kezdeményeztem.Ekkor jött az első visszautasítás.Ne haragud kicsim,fáradt vagyok,majd holnap bepótoljuk.Kicsit fura volt(mert ehhez azelőtt sose volt fáradt),dehát most ilyenje van mindenkivel megesik nemigen izgatott.Persze "holnap" se volt semmi.Aztán ezek az alkalmak egyre szaporodtak.Ha jól belegondolok innentől kezdve már bármit tettem heti 1(nagyritkán 2)-nél nem tudtam többet elérni.Döbbentem figyeltem az eseményeket.De még mindíg azt gondoltam rossz passz,fáradtság pár hét,max egy-két hónap helyreáll(mindenki ezt mondta,ő is).De csaknem.Kezdtem kétségbeeesni.Aztán ez így ment tavaly tavaszig.Döcögött a dolog a heti 1-2 vel(azért jobbára inkább 1).Kezdtem belenyugodni,ez azért még nem olyan kevés,mégha nekem több is lenne az igényem gondoltam.Ekkor megjegyzem a minőséggel még nem volt gond.Aztán kezdett a heti 1 is elmaradozni.Ha belegondolok ennek a kezdetét is konkrét esem

ényhez tudom kötni,lesántult a legjobb lovuk,a munkaheyén tiszta idegbeteg volt mindenki hetekig.Azán a melóhelyén a dolgok lassan helyrejöttek,de szex csak nem lett több.Ekkor már a 2-3 heti szexnél tartottunk.Szintén ebben az időben kezdőtdek a nem áll fel tipusú problémák is.Egyre hülyébb és hülyébb kifogások jöttek,én egyre kevésbé toleráltam,és kezdtünk veszekedni a dolgonA legdurvább kihagyás most év elején volt,egész január-februárban semmi.A többit meg már tudjátok.Most megint visszaált a havi 1-2-3-ra.Ezt még így sose írtam le,de az az igazság az okokat illetően továbbra se tudok semmi értelmeset leszűrni ebből a történetből...

1808. 14ef40febd (válaszként erre: 1803. - Annybaby)
2011. ápr. 7. 18:54
szerintem nem durva a beszólásod neki.Szerintem az a durva, amit ő mondott, hogy 20-on éves....bla, bla, bla...nekem évek múlva is eszembe jutna.40 évesen, 50 évesen, stb.
1807. Vastigris (válaszként erre: 1792. - 495606dab3)
2011. ápr. 7. 09:10
Babe! Tulajdonképpen az jó, hogyha már meg sem lepődsz a kiderült dolgain... az azt jelenti, hogy kezdesz mostmár teljesen eltávolodni tőle, felépült benned egy jó erős érzelmi gát vele szemben... Ez jó, mert megvéd attól, nehogy az életben mégegyszer közel engedd magadhoz... Túl leszel Te ezen, ebben 10000000000%-ig biztos vagyok. Hogy milyen sora lesz a következő pasinak? Minden bizonnyal sokat kell majd tepernie és sokat bizonyítania, hogy ezek után hinni tudja még hímneműnek. És neked is kell majd dolgoznod magadon azért, hogy ne feltételezz minden pasiról rosszat alapból... Tudom, hogy ez nagyon nehéz lesz, mert ezt én is érzékelem a saját bőrömön... nagyon nehéz újra megbízni valakiben egy nagy, vagy több csalódás után... De feladni nem szabad, dolgozni kell rajta, és ébernek lenni... Nagy puszi neked! :)
1806. Vastigris (válaszként erre: 1803. - Annybaby)
2011. ápr. 7. 09:03
Hát nem lehet mindig csak tűrni és nyelni, én megértem, hogy kifakadtál... Biztosan nem esett jól neki, de neked sem, hogy így (le)kezelte a születésnapodat és semmibe veszi az igényeidet! Szóval emberileg nagyon megértem... az más kérdés, hogy ez a szexuális élet javulását biztosan nem segítette elő, nade ki tudna non-stop higgadt maradni egy ilyen szituban, amiben Te vagy... nem sokan, max. az olyan típusú nő, akinek szintén egyáltalán nem fontos a szex... Szerintem is fókuszálj magadra, menj el ünnepelni barátnőkkel, barátokkal, ő meg főjjön a levében a tv előtt...
1805. Sensitiv (válaszként erre: 1800. - Lolli)
2011. ápr. 7. 08:40

ez a legrosszabb, amikor válaszok nélkül hagyják ott az embert. ki van szolgáltatva, és a kétségbeesés uralkodik az emberen.

és ha egy pár odáig jut el, hogy már egy jóízűt sem tud veszekedni, akkor az már régen rossz. ez jelzi azt, hogy már tökmindegy a kapcsinak, mert arra sem veszik a fáradtságot, hogy megértessék a másikkal a nézeteiket. :(

1804. 14ef40febd (válaszként erre: 1764. - Annybaby)
2011. ápr. 7. 07:52
EGyem a szíved:-))Nagyon sajnálom.boldog szülinapot.Számomra ez durva és mindent elárul róla.
1803. Annybaby (válaszként erre: 1802. - 34cbb06680)
2011. ápr. 6. 22:33
Hát alapból én se vagyok ilyen.ilyen szinten még sose szóltam be(elvégre csúf vége is lehetett volna a dolognak,van olyan pasi aki ilyen beszólásért simán kioszt egy frászt).De most volt bennem egy kis szesz is.(Előtte átjött Anyum meg a Nagyi és kicsit iszogattunk.)Ja amúgy azóta nem szóltunk egymáshoz,pontosabban azért nem mert elaludt a Tv-előtt,mire bejöttem.De jó neki.Azóta is nagyboldogan húzza a lóbőrt..Grrrrr!Amúgy pénteken megyek le vidékre 3 napra az egyik barátnőmhöz.Igaz ez nem konkrétan a szülinap miatt,de kicsit majd kirugunk a hámból.Ő meg folyton arra panaszkodik,hogy nem bírja a férje tempóját,mert neki elég lenne a havi 2-3 is.Lehet cserélnünk kéne?:-))))
1802. 34cbb06680 (válaszként erre: 1797. - Annybaby)
2011. ápr. 6. 21:29

Na hallod csajszi, neked is van ám beszélőkéd, vagyis inkább beszólókád :DDDDD

Ez tetszik, igen, így kell reagálni egy ilyen megjegyzésre! Ha nekem is lenne ilyen dumám, már rég nem itt tartanék...

Szervezz bulit!!!! Hajrá, hajrá!!!!!!!!!!!!

1801. 34cbb06680 (válaszként erre: 1798. - 495606dab3)
2011. ápr. 6. 21:27

Na végre, kezd visszatérni az igazi Babe?

ez hiányzott már innen :)))))))

1800. lolli (válaszként erre: 1797. - Annybaby)
2011. ápr. 6. 21:16

sajnálom:(.

ilyenkor nekem az hiányzott a legjobban, hogy legalább üvöltöznénk egy sort egymással, de mikor otthogyott a levemben főni válasz nélkül, azt hittem felrobbanok. még a balhéban sincs szenvedély?!:)

1799. lolli (válaszként erre: 1795. - Annybaby)
2011. ápr. 6. 21:13

Nálunk még ilyen nem volt, hogy elismerte volna, hogy igazam van:)

voltak kisebb nagyobb fellendülések, de remélem ez tartós lesz, főleg, mert leesett, hogy miről beszélek.

most azt látom, nem kényszerből történnek a dolgok:) a remény hal meg utoljára!:)

1798. 495606dab3 (válaszként erre: 1797. - Annybaby)
2011. ápr. 6. 20:30

AnnyBaby!

ez katasztrófa!

nem elég hogy lankadt...még bunkózik is?

el tudom képzelni hogy érzed most magad!

de azzal egyetértek hogy ilyen lényegre törően válaszoltál neki!

tipikusan olyan embere látszatát kelti,mint aki tudja hogy vaj van a füle mögött,de ahelyett hogy lapítana és pedálozna neked még neki áll felljebb/mármint nem ott lent:-d/ és még basz.akodik veled???!!!!!

szerintem trombitálj össze egy társaságot és vonuljatok el ünnepelni nélküle.tombold ki magad.

tényleg nagyon sajnálom a veled történteket.

1797. Annybaby
2011. ápr. 6. 19:13
Na hallod,épp most vesztünk össze.Csak megjegyeztem a szülinapot,erre megkérdezte,hogy most mégis mit ünnepeljek azon,hogy már nem huszonéves a feleségem?(Persze látszott az arcán,hogy azt hitte ez most vicces).Bennem elszakadt a cérna és megkérdeztem,hogy mégis mi a fenét akarnál egy 20 éves csajtól???Azt naponta többször meg kell ám b...-ni!Vagy azt hiszed húzkodná a lottyadt f...-odat,ami jobb esetben 2 hetente fel is áll 5 percre???Erre ő közölte,hogy milyen anyagias meg követelőző lettem,éshogy mégis mit gondoltam,majd gyémántot fog venni a 100 ezres fizetéséből?Majd kivonult,benyomta a Tv-t.Én meg azóta itt ülök a net előtt...
❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook