Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem ismerem a Redditet, bár olvasgatok róla, de nem vagyok... fórum

Nem ismerem a Redditet, bár olvasgatok róla, de nem vagyok... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. szept. 6. 08:14
En is most talaltam ra,de nem tudom nagyon hasznalni,mert angolul nem tudok.Vannak magyar cikkek, de az egeszet hogy lehet magyarra allitani?
2023. ápr. 4. 06:56
Szeretem, sok hasznos és értelmes hozzászólás van. Mióta regisztráltam, többet olvasom, mint a hoxát 😀
6. boldogzokni (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 14:07
Nem maradsz le semmiről.
5. TamThor (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 3. 13:45
Elég annyit tudnod róla, hogy ne legyél tájékozatlan, hogy vannak témák, aztán azokhoz hozzá lehet kommentálni. Annyi, hogy a témák maguk csoportokban (subokban) találhatók, tehát valamennyire kategorizálva vannak a dolgok. A legjobb, ha tudsz angolul, a magyar reddit nem egy nagy valami.
2023. ápr. 3. 08:40
Ne olvasgass róla, regisztrálj be és nézd meg. A gázos dolgok mellett egy csomó jó is van. :-)
2023. ápr. 3. 08:29
Sokan ott a névtelenség miatt túl sokat engednek meg maguknak. Vannak jogilag kifejezetten problémás subok, például ahol képeket raknak ki emberekről, főleg nőkről és gyalázzák őket. Személyiségi jogokra mindenki magasról tesz. Nem értelmesebb a társaság, mint bárhol, bár az igaz, hogy az iskolázatlan réteg még nem talált oda. Idő kérdése.
2023. ápr. 3. 05:47
Van egy pár jó “sub” (csoport, topic), sok a felhasználó, pörög rendesen, de ott is rajtad áll, hogy mire használod. Én azt vettem észre, hogy többnyire értelmes felhasználók használják.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook