Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem harcolok már érte. Eleget tettem, ha mégis úgy dönt,... fórum

Nem harcolok már érte. Eleget tettem, ha mégis úgy dönt,... (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

14. andilaci (válaszként erre: 13. - 3d6ae87125)
2023. márc. 28. 16:51
👍👍
2023. márc. 12. 18:32

Egy régi Payer András sláger mindent elmond a témáról.


Én nem tudtam, hogy harcolni kell érted

Így a helyzet sajnos egészen más

Akkor inkább szépen visszalépek

Zavar ez a sok sok vetélytárs

......

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Timycat)
2023. márc. 10. 15:45
Azóta érzem, hogy kevés, amióta megtudtam ezt az egészet. Előtte a hibái ellenére tökéletesnek láttam.
11. Alnisa
2023. márc. 10. 09:27
Ne is! Aki félrejár, az menjen csak, de ne akarjon visszajönni. Gerinctelen. Keress olyat, aki nem akarja a pippikéjét több nőbe mártogatni!
10. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 10. 01:05
Jól látod.
9. timycat (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 23:25

Legalább őszinte.


Minek akarod hogy felkeresen, ha kevés hozzád?

8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 23:12
Akkor teljesen igazad van hogy jobbat érdemelsz nála. Jó döntés volt hogy kiraktad. Nem is érdemelt mást.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Michelle.r)
2023. márc. 9. 22:19

Nem. Azt érzem, hogy egyszerűen csak meg akarok szabadulni tőle ezek után.

Egy részem szereti, a másik részem mélyen megveti azért, mert bármennyire is próbálkoztam, hogy helyrehozzuk a dolgokat, egyszerűen vele nem lehetett. Szilárd meggyőződése volt, hogy én is, meg az a másik nő is EGYSZERRE részei leszünk az életének.

6. michelle.r (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 21:47
Tényleg szeretnéd, hogy felkeressen, amikor kiszórakozta magát, vagy a másik kidobta?
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2023. márc. 9. 21:12
Mellettem kikezdett egy másik nővel. Rájöttem, majd az volt a válasza, hogy ő engem is akar, meg a másikat is. Mondtam neki, hogy hagyja ott, vagy fejezzük be. Egyiket se akarta, ha rajta állt volna a dolog, mai napig 2 nője lenne. Ekkor mondtam azt neki, hogy én nem leszek senki életében a harmadik személy, én kilépek. Ha felnő, akkor keressen fel, ha nem, akkor ez van, és félreállok.
4. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 20:48
Nem, ez sajnos egyáltalán nem ezt bizonyítja. Egyszerűen csak nem te kellesz neki, hanem a másik. És ez messze nem jelenti azt, hogy jobb vagy a másiknál. De rosszabb se. Más vagy, mint akit ő szeretne.
3. 3272f5ad6f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 9. 20:37
Rendben.
2023. márc. 9. 20:36

Lehet így is felfogni, így a könnyebb, de lehet valamiért te voltál kevés hozzá. Ha nem tudtátok a kapcsolatotokat rendezni, ki hibázott, akkor jobb új életet kezdeni tényleg, okulva ebből a kapcsolatból.


Sok sikert!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook