Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem fogadnak el? fórum

Nem fogadnak el? (beszélgetős fórum)


1 2
8. 55Judit (válaszként erre: 7. - 55Judit)
2022. jan. 11. 11:37

A mai eszemmel levegőnek nézném férjem anyját. De fiatal koromban úgy mint más fiatal, sokkal érzékenyebb voltam mint most. Ma már könnyen veszek mindent és mindenkit. Elsétálok a kreált problémák mellett, mert minden elmúlik.


Azt javaslom legyél derűs, és vedd úgy hogy anyósod mostani szintjén a tőle várható legjobbat cselekszi. Épp úgy, mint mindenki más is. Téged és engem is beleértve.

7. 55Judit (válaszként erre: 5. - MENŐ60)
2022. jan. 11. 11:32
Lehet hogy alapból nem szimpatikus a szülőknek. Én se voltam az anyósomnak, pedig mondhatom hogy példaértékű módon éltem fiatal éveimet, és biztos hogy érzékelték hogy szeretem a fiukat. Mégis úgy nézett rám anyós mint a véres rongyra. Van ilyen.
6. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 11:30
Engem sem fogadott el az anyósom. Túl lehet élni. Nagyon jó a kapcsolatunk, hosszú évek óta nem találkoztunk.....
5. MENŐ60 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 11:21
Megértelek, hogy rosszul esik. A férjed ezt szó nélkül tűri? Miért nem áll melléd? Ezt neki kellene megbeszélni a szüleivel. Nem jó a rossz viszony a családban, valahogy meg kellene oldani, megbeszélni a sérelmeket.
4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 11:21
Ha lenne menyem, a segét is kinyalnám. Elfogadnám bármilyen, és igyekeznék kedvében járni.
3. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 11:20
Igen, ez mérhetetlen nagy bunkóság. Ennek okán abba se gondolnak bele hogy te vagy a fiatalabb, és meglehet ha így állnak hozzád, visszakapják ha idősek lesznek és rád lennének utalva.
2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 11. 11:18
Szerintem is az.
2022. jan. 11. 11:17

Férjem szülei nyaralni voltak. unokájának, és a fiának hoztak ajándékot. Engem kihagytak.

Ez csak szerintem bunkóság?

Anyukám mindig vesz a férjemnek ezt azt, ha nekünk is. 😐

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook