Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem fáj, de vérzik fórum

Nem fáj, de vérzik (beszélgetős fórum)


12. anyucika3 (válaszként erre: 8. - Kriszta8)
2011. jún. 9. 09:32
Más orvosnál nem voltál?Szerintem ne hagyd annyiba,mert oka kell legyen a vérezgetésnek.
2011. jún. 9. 09:29
Én is jártam úgy egy időben, hogy szinte mindig véreztem az együttlétek után. Elmentem nődokihoz a szokásos évi méhnyakrákszűrésre, és megemlítettem neki a panaszomat. Nem tudom mit csinált, de azóta nem véreztem. Valamivel bekente:D Nem volt szó ilyen méhszájsebről, nem tudom mi lehetett, a lényeg, hogy megszűnt. Szóval érdemes dokihoz fordulni, ebbe csak ő tud segíteni.
2011. jún. 9. 09:23
Méhszájseb lehet, de orvossal nézesd meg, így láthatatlanba nem fogjuk tudni.
2011. jún. 8. 21:50
Amit a többiek is mondtak orvoshoz menjél el...
8. kriszta8 (válaszként erre: 1. - Dundi)
2011. jún. 8. 21:10
Én is ugyanígy vagyok vele, de minden negatív.
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 5. - Dundi)
2011. jún. 8. 17:09
Tényleg nem akarok találgatni. Igazából a méhszájseb nem seb, csak így teszik közérthetővé, de okozhat vérzést. Viszont a női szervezet bonyolult, ezért a kivizsgálás szakorvos feladat és kérlek, hogy tedd meg, hogy felkeresed.
2011. jún. 8. 17:06

Méhszájseb okozhat együtlét utáni vérzést(közti vérzést is)

de akármilyen gyulladásod is lehet..

menj dokihoz,valószínű(klion D)hüvelykúp is rendbehozza..

2011. jún. 8. 16:57
És ha méhszájseb,akkor lehet hogy az vérzik??
4. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Dundi)
2011. jún. 8. 16:56

Menj el orvoshoz. Lehet, hogy "csak" méhszájseb, de lehet más is.

Nem szabad találgatni, mert sajnos itt mi csak azt tudunk! Az orvos tud csak pontos választ adni rá!

2011. jún. 8. 16:55
Minden kép fordulj orvoshoz!
2011. jún. 8. 16:53
Rögtön menj a nőgyógyászatra!!!
2011. jún. 8. 16:52
Utóbbi időben szex után(közben) gyakran elkezdek vérezni.Van hogy csak kicsit,de van amikor erősebben.Fájdalmat nem érzek,és nem is volt ebből kellemetlenségem,de engem nyugtalanít mert régebben nem volt ez,és szerintem nem normális.Mitől lehet???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook