Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem értem, miért nem hiszi el valaki, hogy egy utolsó senki... fórum

Nem értem, miért nem hiszi el valaki, hogy egy utolsó senki... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. ápr. 14. 19:06
A senki csak egy állomás, mint ahogy a valaki is. Egyik a másikba csaphat át. Senkiből valaki vagy valakiből senki. Ez a sors.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Kicsi Fecske)
2023. ápr. 12. 12:44

Nem szorultam segítségre, de köszi. :)

Mindennek lehet hatalmas jelentősége, ha elég közelről nézzük, és bárminek szinte semmi, ha elég távolról.

2023. ápr. 12. 11:18

Kedves Fórumindító!

Megmondom én Néked fenti kérdésednek titkát! 😀

Akár hisznek neked, akár nem, de elgondolkodtató.


" Mindenik embernek a lelkében dal van,

és a saját lelkét hallja minden dalban.

És akinek szép a lelkében az ének,

az hallja a mások énekét is szépnek! "


Érted ugye, Kedves?! Remélem egy picit segítettem?!:)

13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 80ASIQ)
2023. ápr. 11. 21:34
Ez így igaz. Sőt, akik többnek képzelik magukat, ők is csak apró porszemk mind az idő, mind a targyi világ szövedékében.
12. krisztikrisz (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 19:26
Sokan vannak így ezzel manapság. Semmi meglepő nincs ebben. Még aki vetít, arról is kiderülhet hogy egy senki. A tartalom nélküli látszatok világában élünk.
11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 13:59

Tettél, csináltál valami olyat életed során, hogy ilyen véleménnyel vagy magadról?


Embert öltél, kiraboltál valakit, nyomorékká tettél bárkit is? Mit követtél el, hogy így érzed magad?


Ha semmi ilyen, u.n. főbenjáró bűnt nem követtél el, akkor te is csak ugyanolyan átlag-ember vagy, mint bármelyikőnk. Félig jók, félig gyarlók, egy kicsit ilyenek, egy kicsit olyanok.

Csak nézz bátran a tükörbe, és amikor sikerül jót cselekednek, nyugodtan veregesd meg a saját válladat, mert jó úton haladsz. :))

2023. ápr. 10. 12:03
Hogy jobban érezd magad, csatlakozom Michelle.r-hez. Én is hiszek neked.😀
9. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 12:02
Pedig ha te állítod, igaz lehet. De miért meditálsz ezen? Olyan mindegy hogy mások mit gondolnak!😀
8. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 5. - Michelle.r)
2023. ápr. 10. 11:59
:-DDD
7. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 11:37
mindenkiben van valami jó.
6. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 11:11
Mindnyájan azok vagyunk, lelkem!
2023. ápr. 10. 09:46
Én elhiszem. Remélem, hozzá tudtam tenni a napodhoz 💙
4. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 10. 08:29
Erről írhatnál bővebben! Miért gondolod, hogy bárki elhiszi. Egyáltalán ki mondja, kinek?
2023. ápr. 10. 07:30
Ha te ezt hiszed magadról, akkor más is. Ha eddig nem is, akkor ezután fogják, ha valóban ezt vetíted a környezeted felé.
2023. ápr. 10. 07:30

Mert nem a szemével néz, hanem a szivével.

Látja benned az embert, a jóságot, a lelked szépségét, azokat a belső értékeket, melyek benned vannak.

Nézz magadba, és te is látni fogod! :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook