Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem bírom beadni a 22 hónapos, hörghurutos kislányomnak a gyógyszereket! Aki járt már hasonló cipőben, segítsen! fórum

Nem bírom beadni a 22 hónapos, hörghurutos kislányomnak a gyógyszereket! Aki járt már hasonló cipőben, segítsen! (tudásbázis kérdés)


1 2
8. 11b6a2c681 (válaszként erre: 6. - VTünde)
2009. dec. 2. 11:57
Az orrszívás nálunk úgy megy, hogy oda szoktam adni neki az orrspray-t, ő mutatja mit kell vele csinálni, mindig előre megbeszélem vele, hogy most anya kiszippantja az orrocskádat és utána jobb lesz...nálunk ez bevált.
7. 11b6a2c681 (válaszként erre: 6. - VTünde)
2009. dec. 2. 11:56
Egyszer kapott olyan antibiotikumot , nem emlékszem a nevére, eper ízű, össze kellett rázni..na mindegy, azt eper joghurttal kevertem össze..
2009. dec. 2. 11:52
Szóval nincs ötleted...
5. 11b6a2c681 (válaszként erre: 4. - VTünde)
2009. dec. 2. 11:50

Szia.

Nekem 20hónapos a kisfiam.Nem fogad el semmilyen gyógyszert.Folyékony vitaminokat,szuszpenziókat, mindent dobálunk ki, mert kiköpi, vagy egyáltalán be sem tudjuk adni neki.

Vitaminban is csak a Béres cseppet és Cebiont tudom este az innivalóba belecsepegtetni.

Homeopátiás bogyócskákat fel tudok oldani az "iszijében".

Lázcsillapításra kúp.

Nemrég köhögött, vettem lándzsás útifű szirupot,nagy nehezen azt megitta, most, hogy nincs semmi baja, magától akarja inni az üvegből.Érdekes.

4. VTünde (válaszként erre: 2. - Panka78)
2009. dec. 2. 09:56

Próbálkozom ilyenekbe keverni, remélem valamennyit sikerül ma beadnom Neki...nehéz nagyon.

Az orrszívástól is ordít:(

2009. dec. 2. 09:51

Sziasztok!


Kapott a kislányom köptetőt, antibiotikumot, és orrszívás előtt Salv.s vizet kell csepegtessek az orrába, utána pedig AB-os orrcseppet. Az orrcseppet lehet h rosszul adtam (szerencsére egyszer kellett még csak használnom eddig) ha a hátán feküdt? Mert hányt utána ma is és tegnap este is, de ne tudom h a sírástól vagy a torkára ment volna a rossz íz...

A többit is este még beadtuk Neki valahogy, de ma már teába, vízbe, joghurtba tettem, de sztem kijött belőle.


Mit tegyek?

2009. dec. 2. 09:50

Hogyhogy nem bírod????

Szerintem tilos lefogni, mert annál inkáb btiltakozni fog, bár bevallom, hogy én már végső megoldásként használtam..

A gyógyszert keverd lekvárbam, szörpibe, teába, és játszva próbáld meg beadni Neki..

2009. dec. 2. 09:48
Nem bírom beadni a 22 hónapos, hörghurutos kislányomnak a gyógyszereket! Aki járt már hasonló cipőben, segítsen!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook