Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem akarom elveszíteni fórum

Nem akarom elveszíteni (beszélgetős fórum)


1 2
2016. márc. 11. 14:02
Akkor szerintetek ne is várjak a kérdéssel? Gondolom, jobb személyesen mint neten megkérdezni.
6. lusza (válaszként erre: 3. - Tru_davies)
2016. márc. 11. 14:01

Ha ő el akarna hagyni, akkor elhagyna, azon az sem változtatna semmit, ha félnél. De ha összevesztetek, és nem vagytok meg most jól, egy normális beszélgetés, normális hangnemben helyére teheti a dolgokat.


Nem kell félni. Nem kegy a részéről, hogy veled van, mint ahogy te sem csak megtűröd unalomból. :)

5. ancsika688 (válaszként erre: 3. - Tru_davies)
2016. márc. 11. 14:00

Attól még elveszítheted,ha félsz ha nem félsz.

Ne görcsölj rá,beszéljétek meg mi a baj.

4. ancsika688 (válaszként erre: 1. - Tru_davies)
2016. márc. 11. 13:59
Kérdezz meg tőle.Mi nem tudhatjuk.
2016. márc. 11. 13:58

Tudom, csak bízok az egybeesésbe.

Nem tudom, a megfelelő pillanat kell akkor. Nagyon félek, nem akarom elveszíteni.

Köszönöm, hogy írtál.

2. lusza (válaszként erre: 1. - Tru_davies)
2016. márc. 11. 13:51
Akkor jársz a legjobban, ha kedvesen rákérdezel. Hogy látod, milyen feszült a munka miatt, szeretnéd tudni, csak ez a probléma, vagy kötetek is baj van.
2016. márc. 11. 13:41

Vajon velem van baja?

Barátommal csütörtök óta egy kicsit megváltozott a kapcsolatunk sajnos. Munkájában akadt egy nagyobb gond és e miatt tök ideg. Hozzá tartozik, hogy pont nekem is nagyon rossz napom volt tegnap....nem volt valami megértő velem amit ugyan nem mondtam de láthatta rajtam, hogy egy kicsit sérelmezem. Én megértést tanusitottam felé.

Tegnap este tök rideg volt velem és ma reggel már azért jobb volt de nem az igazi még. (eddig szinte mindig volt egy csók/puszi amint csak egymás mellett elmentünk a lakásba ölelés). Most is megcsókolt amikor reggel mentem munkába és már alakult egy kicsit de még érzem hogy mintha megváltozott volna.

+ még aznap este amúgy ilyent nem szoktam, láttam, hogy a legjobb barátjával chatel és már el is köszöntek 8semmi extra téma) amikor a srác még a legvégén megkérdezte hogy megvan e még a barátnője (én). Ilyenkor lecsukta a gépet és mondta hogy akkor menjünk és feküdünk, de láttam hogy telóról 2 - 3 szónál nem igen lehetett több de írt vissza valamit. Most lehet nem akarta hogy esetleg lássam mit ír? Már olyan rémképeim vannak, hogy esetleg olyansmit írt hogy már nem sokáig vagy ilyenek.

Szerintetek csak a munka miatt ideges, Vagy velem is baja van?

Most inkább hagyjam békén és várjak? Vagy kérdezgessem , hogy mi a helyzet a munkával?

Amúgy szerdáig amig nem jött a hír a melóról minden tökéletes volt. Látom, hogy ennyire zavarja (sok pénzt bukhat. Lehet csak rajtam csattant és ezért nem olyan ölelgetős, bújós, kedveskedős? vagy más is lehet?

Fél éves kapcsolat.

27/L

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook