Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem akarom a családot azzal terhelni, ha nem vagyok jól,... fórum

Nem akarom a családot azzal terhelni, ha nem vagyok jól,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

22. levarosbukta (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 3. 19:26

A lefekvéskor jelentkező szédülés ártalmatlan, de nem jó móka cseppet sem.

[link]


viszont jól lehet segíteni rajta.

21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Timycat)
márc. 2. 20:11

Ne kicsinyeld le a problémádat, nagyon keserves lehet!

Remélem, megoldódik teljesen!

Én egyébként mindig el vagyok ájulva, hogy milyen fantasztikus háziorvosom van.😅

20. timycat (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 20:00

Megértelek!


Pont ugyanezzel küzdök 😕 igaz az én nyavalyám a kanyarban sincs a tiédhez képest.

márc. 2. 19:29
Nincs jogod ahoz, hogy más helyet dönts. Majd ők eldöntik, hogy aggodnak-e érted vagy nem. Ha meg akkora nagy a baj, még az esélyt is elvesed tőlük, hogy felkészülhessenek a legrosszabra.
márc. 2. 19:19
Igen, amikor ez a félelem eluralkodik, akkor már megyek.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Krisztikrisz)
márc. 2. 19:18

Nem tudom, nehezemre esik orvoshoz is menni, nem akarom traktálni a piszlicsáré bajaimmal.

Persze aztán mégis elmegyek, de nem szívesen, viszont nem azonnal, ha valami nem kerek.

Gondolom egy infarktus eléggé komoly fájdalommal, vagy tünetekkel jár ahhoz, hogy ne gondoljam, hogy elmúlik majd, vagy meg tudom oldani egyedül egy kis türelemmel, pihenéssel.

16. Egy lány 789900 (válaszként erre: 14. - Krisztikrisz)
márc. 2. 19:14
Családomban volt ilyen, annyira büszke volt, hogy nem kellett neki mentő meg semmi. Majd rá pár napra el is hunyt. Nem szabad az ilyennel játszani.
15. Amaunet (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 19:06

A család arról szól, hogy mindenben együtt, egymást támogatva.

Ha a gyermekeid már felnőtt korúak, akkor ne titkold előttük az egészségi állapotod. Engedd meg magadnak, hogy te legyél egy kicsit a központban, hogy kíméljenek! De ezt már tinédzser korú gyerekekkel is megengedhető. Egy kicsit lássák el magukat. Életre neveled ezzel őket, önellátásra.


Hidd el, mindenki aggódik a szüleiért és sokkal rosszabb, ha már kész tények elé vagyunk állítva, mikor sokkal súlyosabb egy betegség, mintha már az elején odafigyelünk. Gondolj arra, hogy te mennyit aggódsz a szüleidért!

A pároddal pedig főleg meg kell osztanod! Ő ügyan úgy aggódik éerted, mint te érte.

14. krisztikrisz (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 18:56
És ha mondjuk infarktusod van (ne legyen), akkor is majd azt mondod hogy nem szólok a férjemnek, nem hívjuk a mentőket, nem traktálom őket a bajaimmal?
13. krisztikrisz (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 18:53
A segítségkérés-nyújtás egyik legnagyobb akadálya a saját büszkeséged!
márc. 2. 18:47
Dehogynem.
márc. 2. 18:39
Akkor nincs gond, de egyébként nem szégyen ha mindig elmondod amitől rosszul vagy. Nem terheled vele, fordított esetben te is ugyanúgy meghallgatnád szerintem. Nem?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Icuska538)
márc. 2. 18:09
Jobbulást! Remélem, hamar túl leszel rajta!
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Bozsu55)
márc. 2. 18:07

Nem martírkodás, keménykedés.😅

Másrészt mindig van valami nyomorom, már szégyellem magam, hogy minden hülyeséggel terheljem őket.

Legutóbb esténként, lefekvéskor jelentkező szedülessel, széteső képpel meg ilyen rogadékságokkal jelentkező rohamaim voltak. Illetve remélem, hogy csak voltak. Orvosnál voltam, de még nem tudni, tényleg múlt idő-e, de azt vettem észre, nem szívesen megyek aludni. A férjem tudta, hogy elő-előfordul, de nem tud mindről, illetve rámszólt, úgyhogy most már nem titkolózok. Viszont nem akarom, hogy arról szóljon az élete, hogy mindig értem aggódik. Azt akarom, hogy olyan párja legyen, amilyent megismert, vidám, kicsit lüke, belevaló csajszi. De be kell ismerni, eljárt felettem is az idő, már nem az a huszonéves vagyok, mint voltam valaha.🙃

8. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 16:18
Ne mártírkodj.
márc. 2. 16:03
Viszont ha egyszer ez a titok kijön akkor nagyot fog szólni. Az embernek azért van szája hogy beszéljen, lehet hogy jó játszani a mártírt (nem sértegetlek) de egy idő után bele fogsz rokkanni. Gondolom szeretnéd megélni, hogy az unokáid megszületnek, felnőnek, a gyerekeid megesküdnek. Hogy minden karácsonyból kihozhatjátok azt a meghitt hangulatot. Ne cseréld le ezeket a kincseket, egy komor fekete ünnepre és életre.
márc. 2. 15:51
Én is lázas vagyok. Elmondtam fiaméknak. De ellátom magam...
5. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 15:34

A barátnőm volt ilyen. Mindig mondtam, a család azért is van hogy terheld, hogy segitsenek


Már ócska állapotban volt, de a mindig tiszta lakását még jobban kisuvickolta, főzött/sütött Karácsonyra, jöttek a gyerekek , ő smink, aranyak fel és eljátszotta a tökéletes mamát/nagymamát

A család meglepődött amikor kórházba került súlyos állapotban. Dehát miért nem szólt, kérdezték


Szoval a család azért is van, hogy bajban összefogjanak

4. Myra
márc. 2. 14:56
Nem biztos , hogy jó ötlet, talán szeretnének segíteni.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 2. 14:56
Ne mártírkodj, ha beteg vagy, mert senki nem köszöni meg.
márc. 2. 13:38
Mi a baj, lehet tudni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook