Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar összejönni a kis tesó, 6 hónapja volt egy missed ab műtétem. Kinek, mennyi idő után sikerült? fórum

Nem akar összejönni a kis tesó, 6 hónapja volt egy missed ab műtétem. Kinek, mennyi idő után sikerült? (beszélgetős fórum)


9. 3kicsi (válaszként erre: 1. - Dnlk25)
2016. szept. 2. 10:14
missed ab után ami 5 hetesen következett be második hónapban már újra terhes maradtam.aki elment ő lett volna az 5.ik babám ma a 6. gyermekem tartom a karomban aki 8 napos.Tehát két szülésem volt a vetélés óta.
2016. aug. 31. 16:41
Sziasztok! Nekem áprilisban volt missed ab. műtétem, ettől a hónaptól próbálkozunk, februárban elsőre összejött a baba, bízunk benne, hogy nem kell most se sokat várni. Sajnos elszomorítja mindig az ember lányát ez a sok negatív sztori, szinte minden ember ismerőse között van olyan akinek nem sikerült. Drukkolok nektek lányok!
7. zitabeata (válaszként erre: 6. - KelemenKE)
2016. aug. 31. 14:07

Nekünk az 5. hónapban jött össze a kislányunk, aki most volt 3 éves.

Tavaly elsőre terhes lettem, de 9. héten már nem volt szívhangja a babánknak. Megműtött a dokim. Azóta nem sikerül. Leírnád légyszi, mi ez a megborult hormonháztartás? Volt valami tüneted, vagy csak vizsgálattal lehet kimutatni?

2016. aug. 29. 21:35

Az első terhességem első próbálkozásra összejött-de meg kellett szakítani mert nem volt szívhang. 3 hónap pihit írtak elő, aztán utána hiába próbálkoztunk, nem jött össze a baba. Jártam havonta fizetős dokihoz, aki jópénzért UH-t csinált, mindent rendben talált, megveregette a vállam és azt mondta, hogy missed ab után kell idő a szervezetnek. Ezt fél év után sem anyagilag, sem lelkileg nem bírtam tovább, otthagytam a pézes dokkert és elmentem a tökingyenes OGYEI-be (Örs vezér terénél) A TB-s doki első ötlete egy 2. és 21. napi hormonpanel volt (ez a pénzesnek eszébe se jutott én meg honnan is értettem volna hozzá) Kiderült, hogy a műtét után megborult a hormonháztartásom- progeszteronszintem nulla, ez magától évek alatt se jön helyre.


Kaptam a következő ciklus 1. napjától UH követéssel Clotylbegitet, peteérés után Utrogestant-rögtön terhes maradtam. Az Utrot 3 hónapig toltam 3x2-t, a terhességem teljesen jó volt, holnap kezdi a kisfiam az iskolát.


Szerintem keress egy dokit (szerintem egy Sztk nődoki is simán megteszi) kérj 2. és 21. napi hormonsort, UH-t peteérés előtt, megnézni nincs-e tisztád, felépül-e elég vastagra a nyálkahártyád (ez is lehet oka a sikertelenségnek)


Ha hónapokig nem jön össze egy sikeres terhesség és egy missed ab. után a gyerek, akkor annak meg kell keresni az okát, szerintem ne agyalj sokat, irány egy nődoki! Sok sikert!

2016. aug. 29. 08:27
Ez annyira valtozo. Ismertem olyan anykat, akinek a kovetkezo ciklusban mar osszejott ujra, vagy 1-2 even belul, viszont olyat is, aki soha tobbet nem lett anyuka, pedig az orvosok szerint mindkettojuknel rendben volt minden.
2016. aug. 29. 08:05

Szia

nekem éppen a missed ab-ra rá egy évre lett újra pozitív a teszt... szerintem is lelki oka volt, sokszor ilyen-olyan gondokkal küzdöttem odalent a műtét után.

3. vecus (válaszként erre: 2. - Dnlk25)
2016. aug. 29. 07:20

Szia!


Sajnálom ami veled történt.


Nekem két és fél éve volt a műtétem szintén 10 hetes voltam.

És műtét után 10 hónapra sikerült pozitívat tesztelnem.


Igaz nekem előtte sem elsőre jöttek a gyerekek de csak 3-4. hónapban már igen.


Van akinek műtét után gyorsan összejön a baba van akinek hosszú hónapok kellenek.

Ennek leginkább lelki oka van.

Nálam addig nem sikerült amíg nem tudtam teljesen elengedni az ikreket.

2016. aug. 29. 07:08
Azóta nem akar összejönni a kistesó. Kinek mikor jött össze,mennyi idő múltàn. A kislányom elsőre sikerült.:)
2016. aug. 29. 07:06
Sziasztok! 24 éves anyuka vagyok, van màr egy csodálatos kislányom aki 2 èves. Sajnos 6 hónapja volt egy missed ab műtétem 10 hetesen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook