Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem akar jönni a baba fórum

Nem akar jönni a baba (beszélgetős fórum)


1 2 3
2007. okt. 31. 12:04
sziasztok Sajna nálunk sem akar jönni a gólya,pedig nagyon szeretnénk már babát.Nekem is elhalt egy magzat 2éve,együtt érzek veled szombatne.Hogy élted meg lelkileg?Most számoltam utánna mi 13hónapja próbálkozunk sikertelenúl:(.Én is sok mindent kipróbáltam talpmasszázs,akupunktúra,clostil...)Mi most felfüggesztettük a baba projektet mert elutazott a párom kúlföldre dolgozni.:(Majd még jövök Sziasztok
7. szombatne (válaszként erre: 6. - Cicus818)
2007. okt. 30. 20:42

szia!

Nem baj hogy hosszú voltál,csak nyugodtan írj le mindent mert érdekel!Én is szorítok neked nagyon!Azt nekem is mondták hogy menjek talpmasszázsra mert az segít!El is mentem egyszer de annyi maradt az az egy mert én nagyon nem bírtam,annyira fájt hogy potyogtak a könnyeim!

Pedig bírom a fájdalmat!

Pusz!

6. cicus818 (válaszként erre: 5. - Szombatne)
2007. okt. 30. 12:17
Nagyon szorítok neked is és mindenkinek aki szeretne babát.Én is hónapokon keresztül jártam a dokihoz ,hogy megfigyelje a peteérésemet.Sajnos most megszünt a munkahelyem és nem mentem már 2 hete a dokihoz.Egyébként nem kerül pénzbe mert nálunk nem kell fizetni.Persze,ha akarnék akkor adhatnék a dokinak pénzt cs úgy.Egyszer felírta clostyt de aztán azt mondta,hogy hagyjunk szünetet.Jobb is mert nem igazán voltam vele megelégedve.kicsit összekavarta a mensimet.Emellett anyukám masszírozta a talpam mert az is hozzásegít a teherbeeséshez.Most abból is tartottam kis szünetet,de lhet,hogy most újra kezdem .Kicsit hosszúra nyúlt ez a levél de remélem nem bánod.Szívesen írok neked.
5. szombatne (válaszként erre: 4. - Cicus818)
2007. okt. 29. 21:22
Hát mi már 7 éve próbálkozunk sikertelenűl,már túl vagyok egy pár meserséges megtermékenyítésen(inszemináció)!Tavaly beadattam a gynevac injekciót és idén májusba terhes lettem!De sajnos a 7.héten elhalt!Valószínű sárgatest elégtelenség miatt!Most szedem a clostibegyt és újra beadatom a gynevacot is!Remélem karácsonyra lesz pocaklakó!
4. cicus818 (válaszként erre: 3. - Szombatne)
2007. okt. 29. 19:37
Szia.Én itt vagyok mostmár.Szoktam olvasni szinte minden nap ezeket a babás dolgokat.Sanos nekem sem jön össze már 1 éve próbálkozunk.Most szombaton kéne megjönnie.Egyenlőre semmi nem utal rá.Még a melleim se fájnak pedig nekem nagyon szoktak már mensi elött 2 héttel.Veled mi'zu baba téren?????????
2007. okt. 29. 17:36
még mindig semmi,senki?
2007. okt. 29. 17:11
??? :(((
2007. okt. 29. 17:08

sziasztok

aki hasonló cipőbe jár jöjjön ide

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook