Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem ajánlott munkahelyek!!!!! fórum

Nem ajánlott munkahelyek!!!!! (beszélgetős fórum)

2011. márc. 20. 11:03
kértem a körbeírást név nélkül!aki régóta keresi a munkát ugyis megtudja kit-kiket kell kerülni.
2011. márc. 20. 11:02

Rehabos melóhelyek nagy része szerintem a támogatás miatt jön létre. Ha nem jár utánad a támogatás, mehetsz amerre látsz. Vagy : árulkodni kell.

Van az a pénz, amit az arra hajlamosak elfogadnak. És nem is sejted, árulkodik rád..

Volt ilyen nagyon is jó ismerősöm, aki azért volt ott, ahol..

8. Hoxa
2011. márc. 20. 10:59

Felhívom figyelmeteket, hogy minden kijelentésért a hozzászóló viseli a jogi és anyagi következményeket. Konkrét nevekkel tett kijelentésekből pedig lehetnek jogi problémáitok.

Az ilyen jellegűeket kitöröltem és megkérek mindenkit, mérlegelje a szavainak esetleges következményeit, mielőtt leírja, mert semmilyen felelősséget nem vállalok át senkiért, ha jogi gond lesz belőle.

2011. márc. 20. 10:53

mlm,boritékolás,otthon végezhető munka,hiperszuper jutalékos rendszerű munkahelyek nálam alapba kizárva.Otthon végezhető munka nincs csak a befizetett összegedet nyulják le nagyon régóta megy ez a fajta embernyuzás.

mlm-bio-csudakrém-aloevara-stb csucsszuper csodát müvelő kencék és egyebek reklámozása-terjesztése...voltam interjun címeket,neveket kértek,majd kijelentették jutalékosan és más keze alatt érhetek el 1-2 év alatt egy átlagon felüli fizetést...köszönöm nem kérem...kamu

2011. márc. 20. 10:40

Ismerős a név

Munkaerőket kölcsönöz. És szerintem a melósok után kap lóvét..

2011. márc. 20. 10:22
Jól tetted! Azért csinálják, mert 1000 ből 1 ember van csak, aki nem hagyja magát. Sajnos ilyen világot élünk, ami JÁR az már nem JÁR hanem plusz köröket kell futni érte. Mindenkinek meg kell tanulnia kiállni saját magáért. Szomorú, de ez van.
2011. márc. 20. 10:21
Az igen!!!! :O
2011. márc. 20. 10:21
okos ügyes voltál!
2011. márc. 20. 10:14

kezdem elsőként:

Érd hétvégi munka büfé...ha nem ugy ugrálsz ahogy nekik tetszik nem fizetnek ki-mellékesen olyan "főnökséggel"akiknél eszedbe se jut az igazadat hangoztatni!Nem ajánlom!!!A munkavégzést még told meg a váltótársad el nem végzett munkájával!

2011. márc. 20. 10:09
Gondoltam sokunknak nagy segítség ha van egy fórum ahol olyan helyek vannak név nélkül körbeírva ahol átverik az embereket.Nagyon sokan vannak álláskeresők akiket becsapnak a nem tisztességes munkáltatók.Itt nem a személyes bosszút szeretném látni hanem csak a miértet a nem ajánlásra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook