Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nektek volt már human papilloma vírusotok? fórum

Nektek volt már human papilloma vírusotok? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. szept. 9. 19:00
mennyibe kerül egy ilyen teszt csináltatás?
13. linzerke (válaszként erre: 12. - Bettiletti)
2010. szept. 9. 18:56
Igen,mindenképp kiderül szerintem.
2010. szept. 9. 18:54
Na csajszik akkor most ha vizsgált a doki, levette a citológiát, abból kiderülne, ha lenne?
11. linzerke (válaszként erre: 9. - Pegasus0629)
2010. szept. 9. 18:53

Nem akarlak megijeszteni de előfordulhat.

A nőgyógyászt ajánlom,ő meg tudja neked pontosan állapítani:)

2010. szept. 9. 18:52
Én tegnap voltam nődokinál. Megjöttek az eredményeim. A rákszűrésnél nem derült ki semmi. Elváltozás nincs. Úgy vették észre,hogy hpv-m van,hogy csináltak clamídia tesztet,és ott vették észre. De nagyon enyhe,semmilyen kezelést nem javasolt a doki,és szte a gyerekvállalással sem kell várnunk. De minden orvos mást mond,van aki azt javasolja,hogy várjunk fél évet. De kezelni nem kell,mivel elváltozás nálam nincsen. A doki szerint legyőzi a szervezetem,fél év múlva kontroll.
9. Pegasus0629 (válaszként erre: 8. - Linzerke)
2010. szept. 9. 18:49
nekem több kis dudorom van ott több éve, ilyen kemények... huu most jól beparáztam, akkor lehet hogy nekem is ez lenne a bajom?
8. linzerke (válaszként erre: 6. - Bettiletti)
2010. szept. 9. 18:43

Ezt egy mosakodás alkalmával vettem észre vmi kis dudort észleltem lent.

Természetesen amikor mész kenet vizsgálatra először megvizsgál és utána dönti el hogy mehet e.

Nekem mondta is h szó nem lehet most a kenet vizsgálatról és rögtön be is ecsetelte azt a részt.

Vett rólam mintát(mármint a fertőzött részről) szerintem el is küldte a citológiára.

2010. szept. 9. 18:40

igen,3 hónapja.

Nálam pytiriasis rosea-t (rózsahámlást )okozott.

Nagyon durva,annyira legyengült az immunrendszerem hogy tele lettem kiütéssel...6 hétig tartott!

A szemölcseim levették.

De az immunrendszeremnek meg kell erősödnie.


Már egy hónapja grapefruit cseppet iszom ez jó immunerősítő,úgy érzem használ:)

2010. szept. 9. 18:37

És mit éreztél, érzel? Miből gondoltad, hogy valami nem ok, a doki mit látott?


Amúgy ez sima citológiából ugye kiderül? Nem kell a dokit külön kérni, hanem ha citológiára küld kenetet, ez benne van?

2010. szept. 9. 18:33

a hpv elvileg nem ürül ki a szervezetből:S férfiaknál nincs tünete általában,nőknél szemölcs lehet pl,de vizsgálatokból kiderül...

nincs gyógymód sajnos,immunerősítés kell....

az sem mindegy,hogy melyik fajtája van neked,mert rengeteg van!

4. eperlevél (válaszként erre: 1. - Linzerke)
2010. szept. 9. 18:33
Magát a hpv-t nem lehet kezelni, immunerősítés max. Ezt a szervezetednek kell legyőzni. Egyedül ha valamilyen tünete van, azokat lehet helyileg kezelni.
2010. szept. 9. 18:32

Ma voltam nőgyógyásznál,eleinte rákszűrésre mentem volna de mondtam neki hogy vmi elváltozást észleltem odalent és ő mondta.

De szerencsére még időben elkaptuk és meg is vettem rá a gyógyszert.

Most reménykedek hogy minnél hamarabb elmúljon.

További más tapasztalatok?

2010. szept. 9. 18:27

Úgy tudom, kezelésként "csak" immunerősítést csinálnak, adnak.

Meg ha vannak, a szemölcsöket szokták leműteni úgy olvastam.


Honnan tudod, hogy az van neked? vagy nem neked?

2010. szept. 9. 18:22

Sziasztok!

szeretném tőletek megkérdezni hogy volt e már nektek human papilloma fertőzésetek alsó fertályon?

Ha volt,akkor milyen kezelést ajánlottak?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook