Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nektek mi volt az első tünet? fórum

Nektek mi volt az első tünet? (tudásbázis kérdés)


2013. szept. 6. 16:26
most meg olyan furcsa érzés van az alhasamba. mikor megfogom akkor érzem jobban de van amikor simán is érzem. Olyan mint amikor pl korog a gyomrod. És folyamatosan olyan korgás vagy mi van az alhasamba.. lehet,hogy ott is érezni lehet az emésztést?:D eddig sose tünt fel:D
22. garnier24 (válaszként erre: 21. - F6390e6b9b)
2013. szept. 6. 15:43
:) annyira nem görcsölök azért rá.. mikor megjön a mensim el is felejtem addig amíg a következő mensinek meg kell jönnie.mert ilyen gondolkozok vajon megjön... ?:)
21. f6390e6b9b (válaszként erre: 20. - Garnier24)
2013. szept. 6. 13:08
Ne görcsölj rá!!Mi évekig dolgoztunk rajta,és semmi..Szépen fel is adtam,következő hónapban pedig pozitív teszt,Azóta 27 hós! :)
2013. szept. 6. 13:06
most már 3 hónapja abba hagytam a fogamzásgátlót.nem tudom mikor fog sikerülni a baby. :)
2013. szept. 6. 12:56
Szia!Nekem sosem fájt a mellem,terhesség alatt sem,viszont nem győztem enni a kovászos uborkát!Sosem szerettem,most sem bírom még az illatát sem,és ez tűnt fel a férjemnek,rá 2 napjára 4 hetesen egy pillanat alatt pozitív lett a teszt.
18. pzm3
2013. szept. 6. 12:19
Az első terhességnél már csak azt vettem észre,hogy ezer éve nem jött meg.Elég szabálytalan ciklusom van eleve,de azért csináltam egy tesztet és pozitív lett.A második terhességnél pedig olyan hányingerem lett az autóban,hogy muszáj volt azonnal kiszállnom levegőzni.Rá két napra megvolt a pozitív teszt.
17. garnier24 (válaszként erre: 16. - Mézgapaula)
2013. szept. 6. 11:37
igen általában 28 naposak a ciklusaim. De most szerintem ez a barna folyás annak a jele,hogy meg fog jönni... :) Van egy olyan érzése,akkor veszek tesztet ha nem jön meg 3 nap múlva
2013. szept. 6. 09:43
Most látom, hogy te már a 25. napon vagy, akkor holnap már simán tesztelhetsz. Feltéve, ha max. 28 naposak a ciklusaid. A melleim nekem sem szoktak fájni, terhességnél is csak később kezdtek el.
15. panini
2013. szept. 6. 09:41
Nekem az első jel az volt, hogy megmagyarázhatatlan idegességet éreztem. Feszült voltam, mindenért robbantam, és fogalmam sem volt, mitől :)
2013. szept. 6. 09:39
Nekem eddig mindhárom terhességnél (sajnos az első kettő nem tartott sokáig) még azelőtt, hogy tesztelni lehetett volna, kijött a számon a herpesz, ami amúgy csak pár évente szokott. Később, szintén a teszt előtt, a hasam is görcsölgetett.
2013. szept. 6. 09:21
Az első terhességemet észre sem vettem. :) Mivel nem nagyon pontos a havim, és 2napot késett, nem is foglalkoztam vele, semmi "furcsaságot" nem tapasztaltam - párom röhögött és küldött el tesztelni, hogy szerinte terhes vagyok.....:D A következő 2 várandósságot már felismertem szinte már pár nap után, még több, mint egy hetem lett volna a menziig, borzasztó hányingerem támadt mindig, mert minden érezhetetlen szagot felismertem, mint a kutya, és folyamatosan a szemetet kellett levinnem, mert nem bírtam elviselni a lakásban.....:) :)
2013. szept. 6. 09:05
Mi sem terveztük, ezért tüneteket sem figyeltem. Legelőszőr akkor tűnt fel a dolog, mikor késett már néhány napja. Vettem tesztet, elég szép pozitiv volt addigra. Persze utólag vissza gondolva voltak jelek: annyit pisiltem mint egy ló, nagyon sokat tüsszentettem, illetve annyi csokit ettem abban a hónapban, mint talán gyerekkoromban sem :D
2013. szept. 6. 08:49
Szia! Én még nem is sejtettem, hogy babám van, amikor kakóscsiga ehetnékem volt napokig. Ölni tudtam volna érte, a munkahelymről is kilógtam a pékségbe, és fennen hangoztattam: "pedig nem is vagyok terhes" :-)
2013. szept. 6. 08:41
Tesztelés előtt már napokkal éreztem enyhe hányingert esténként, és egyszer egy nyilaló görcsös érzés, szintén este. Rá egy hétre teszteltem pozitívat :)
9. Yaweb (válaszként erre: 8. - Yaweb)
2013. szept. 6. 07:59

A mensim ossze-vissza jon meg, igy nem tudtam mikor jon meg.

Az elso terhessegemnel hasszurka volt 2 napig. Par masodpercesek. Aztan az allando pisiles. Akkor is fajt a mellem de szules utan mensi elott ugyanez a mellfajdalom megmaradt

2013. szept. 6. 07:56
Nekem is a mellek fajtak. Naprol napra jobban. Ugyanez volt mensinel is, ezert nem tulajdonitottam jelentoseget neki. De aztan emelyegtem is es mivel mar 2 hete kesett, igy csinaltam tesztet. + lett es azota brutalis hanyinger es rosszulletek vannak :-(
2013. szept. 6. 07:43

Nekem a melleim fájtak, ez lett gyanús. Csináltam tesztet, + lett. Azt hittem, 2-3 hetes lehetek. 6 hét volt. Első hónapban rendesen megvolt a havim.


Most meg már 14 hós a minimanóm. :)

2013. szept. 6. 07:25
Nekem sosem fájtak a melleim, akkor viszont igen, szóval ez lehet jel. De csak akkor reménykedj, ha késik. Nekem nagyon pontos volt mindig a ciklusom. 2 nappal késés után teszteltem, és pozitív lett. Addig csak azt gondoltam, hogy bebeszélem magamnak a tüneteket.:)
2013. szept. 6. 07:24
Nekem már egy hete nem jött meg, de épp akkor kezdtem új munkahelyen, szóval arra fogtam, h késik, mert már máskor is volt ilyen, nekünk ő egy szerelemgyerek, nem annyira terveztük. Aztán egy hétvégén nem bírtam annyit enni, mint máskor egyszerre, viszont, 2-3 óránként muszáj volt, és rágyújtani se bírtam. Na, ezek voltak, h teszteljek egyet, és pozitív lett. :) Most vagyok 21 hetes. :)
4. garnier24 (válaszként erre: 2. - Petra025)
2013. szept. 6. 07:16
Jaj de jó lenne ha igazad lenne :))) Köszi :D
2013. szept. 6. 07:05
Az én melleim nem fájtak jobban, semmi furát nem tapasztaltam, egyszerűen csak nem jött meg a bajom.
2013. szept. 6. 07:03
Nekem 3 nappal a mensi előtt kezdett el szurkálni a hasam.. Rá 3 napra szép erős pozitív volt a tesztem:-) szorítok:-)
2013. szept. 6. 06:57
Sziasztok. Babát tervezünk a párommal.Napok óta szurdogál a hasam. Volt amikor úgy fáj mint amikor meg akar jönni, és van amikor úgy mint amikor pl fel vagyok fázva, ez a furcsa szúrás. A ciklusom 25.napján vagyok ma. de tegnap előtt pl mikor együtt voltunk a párommal utána egy picit de nagyon picit barna lettem, aztán el is múlt és ez tegnap is megismétlődött. Ma reggel is pisilés után mikor megtöröltem nagyon halvány barnaság volt.. Mikor előzőleg megjött akkor is barnáztam a mensi előtt 1-2 nappal de jóval erősebben. És most azt vettem észre,hogy pl a jobb oldal szúr a hasam alja. lehet felfázás? Ha pl nekem sose fájtak a melleim mensi elött akkor is fognak fájni terhesség elött??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook