Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nektek mi a véleményetek a Budapest Brithis International School (BBIS)-ról? fórum

Nektek mi a véleményetek a Budapest Brithis International School (BBIS)-ról? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 18. 15:55
British
12. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 11. - Soufflet)
2023. márc. 18. 12:43

Nézd, te írtad, hogy ennyire ostobák, én pont azt mondtam ez így nem igaz, hogy nincs rálátásod az ottani oktatásra, de a magyarra sem, az meg átjön, ez sem sértés, csak a sorok közötti olvasás.

Tény, hogy vannak olyanok is, amiről írsz, de az gáz, hacsak ezekkel találkozol.

2023. márc. 18. 11:35
En meg nem szeretem ha velem egyutt a kornyezetben lebunkozzak.
10. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2023. márc. 18. 10:47

Ne szívd mellre!

Csak átjött, nem ismered az angol oktatást közelről, fogalmad sincs a követelményeikről, de a magyarországi jelenlegit sem ismered.

Nem szeretem, ha valaki tapasztalat nélkül alkot véleményt és azt meg is osztja, mint tuti dolgot.

9. Soufflet (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2023. márc. 18. 09:58

Kereszet tesz a neve helyere?


Eleg vegyes a kor. De a legtobbnek, aki velem egyidos, kimaradt az oktatas a 'mi korunkbol", mert a szovjetekhez tartoztunk.


A kemia meg fizika nem valtozott. Es nem gondolom, hogy mindenki kirrazza. En is segghuljjjjjje vagyok.

De ehhez kepest...

2023. márc. 18. 09:42
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 09:35

2023 Britannica International School, Budapest


A Facebook oldalán így találod meg.

6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3. - Soufflet)
2023. márc. 18. 09:30

Nem tudom milyen körökben mozogsz, mert én nem ezt tapasztalom, nyilván amennyiben csak buta emberekkel találkozik az ember ez van.

Hány gyereked járt Angliában óvodába, iskolába, netán egyetemre?

Ne gondold, hogy Magyarországon mindenki a kisujjából rázza ki a tudományt, szinte hetente találkozom olyannal, aki keresztet tesz a neve helyére, mégsem állíthatom, hogy minden magyar ennyire zokni.

2023. márc. 18. 09:02
Mondjuk az anyam is akkor kezde feladni, mikor 10 eveseknek a szamrendszert kellett megtanitani otthon. Mert valami " uj szemesogbol" tanitottak.
2023. márc. 18. 08:58
A vonaton 15 eves gyerekek magyaraztam, hogy kell szamolni.
3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 08:56

Remelem, hogy M.o. -on meg kell kovetni a tantervet.

Angliaban hasra esnek attol, hogy tudom, hol van Venezuela, Honduras, vagy van lovesem az alapveto kemiarol.

Angliaban sokan az hiszik, hogy mi jurtaban elunk, es nem tudjuk, hogy mi a mikrosuto. Es nem viccelek. A Budapest-Bukapest keveres a legkisebb. En nem tudom, mit tanultak, de az alapveto fizikarol, mstekrol since gozuk.

2. 96e4cb8ca7 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 18. 08:09
Szoktam látni gyerekeket a buszon BBIS egyenruhában, sok köztük a külföldi (indiai, távol-keleti) szegények néha olyan nyúzottnak tűnnek reggel is, gondolom követelmény van rendesen. A tandíjról és az iskola működéséről nem sokat tudok, a szintén a 12.kerületben lévő Osztrák suli viszont állítólag nem egy nagy durranás (volt kolléga járt oda)
2023. márc. 18. 07:59
Mennyi a tandíj, milyen gyerekek járnak oda stb stb

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook