Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » IWI - International Wellness Institute fórum

IWI - International Wellness Institute (beszélgetős fórum)


2013. dec. 29. 19:36

Szia, milyen tanfolyamot néztél ki az IWI-n?

Most indulnak márciustól. Viszont nem látom, hogy meddig tartanak a tanfolyamok. Amúgy én is ezekkel "szemezek". Leginkább az aerobik oktatóival, a csoportos óravezetés miatt. Kiindulásként választanám, mert a ráépülő csoportos órák jobban érdekelnek, a koreográfia építéstől tartok... :)

2013. nov. 26. 09:37
Köszönöm! Várok még válaszokat. :) Ez nem az én regim itt a Hoxán, de majd pár nap múlva felnézek. :)
2013. nov. 26. 08:35
több barátnőm itt végzett, van aki el tudott helyezkedni vele, van aki nem, az árak fent vannak a honlapon, ezt a sulit ajánlják a legjobban, de pl. van a TF-en is ilyen OKJ suli, én arra mennék, ha mennék, egyrészt olcsóbb, másrészt TF...
2013. nov. 26. 08:34
Kollégám most jár.Az oktatókkal elégedett.Az oktatással is.Majd meglátjuk,mit mond,ha levizsgázott.
2013. nov. 26. 08:26
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van ki végzett itt tanfolyamot? Milyen az oktatás, oktatók, milyen árak vannak? Stb. Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Remélem tudtok segíteni!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook