Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Neked, milyen (lenne) az álom konyha? fórum

Neked, milyen (lenne) az álom konyha? (beszélgetős fórum)


1 2
8. Channa* (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2020. okt. 2. 15:16
Jövőre tervezünk venni;)
2020. okt. 2. 15:12

Minimum 2x akkora, mint a mostani. 😂

Egyebkent olyan, amilyenre vagytam, tavaly ujitottuk fel. A mereten nem tudtunk valtoztatni. 🤷🏽‍♀️

6. timycat (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. okt. 2. 15:07
Álomkonyhám van. Ha az automata kávéfőző is beépített lenne az meg már álom+ lenne, de mindössze ennyi a "hiba"
2020. okt. 2. 15:07
Álomkonyha? Nem telik rá.
4. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. okt. 2. 15:04

Nekem álomkonyhám van.

Asztalos a férjem. ☺️

3. boldogzokni (válaszként erre: 2. - Channa*)
2020. okt. 2. 14:55
A következőben... ez legfeljebb akkor tud teljesülni, ha új házat építesz, vagy új lakást veszel. Egyébként pedig minden mindig kompromisszum sajnos :(((((
2. Channa* (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. okt. 2. 14:54

Sajnos az álom konyha sosem fog összejönni, mert a praktikum miatt fel kell áldoznom.


Én legszívesebben kidobnék egy csomó mindent (szekrényeket is), hogy csak alig maradjon benne valami, de ugye ez lehetetlen, mert nincs kamrám...


A régi lakásunkban ez megvalósítható volt, de itt nem.


Majd a következőben, ha sikerül...

2020. okt. 2. 14:32

Mi van vagy lenne benne, milyen a bútor, stílus, satöbbi?

Sokat álmodozom róla, hogy átalakíttatom a konyhánkat, mert már egészen öregecske, itt-ott sérült meg egyébként sem modern.


Ha neked van álomkonyhád, mi az, amin változtatnál, mert nem vált be?



Imádom nézegetni a képeket is az interneten, micsoda csoda konyhái vannak másoknak. Egyelőre csak álom, mert keret nincs rá, de álmodozni szabad... :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook